Kosmetyki do opalania

Łącznie produktów: 7


Słońce świeci nad nami... 

Co roku z utęsknieniem czekamy na lato, czas wakacyjnego wypoczynku. Jesteśmy spragnieni długich dni, górskich wędrówek, spacerów brzegiem morza, plażowania i wszystkich tych aktywności, które odbywają się w akompaniamencie promieni słonecznych. Oczekując na dużą dawkę słońca już teraz warto zaopatrzyć się w kosmetyki do opalania dla dzieci i dorosłych.

Ochrona przeciwsłoneczna dla dorosłych

Olejki, kremy, balsamy i spreje do opalania są niezbędnym wyposażeniem wakacyjnej walizki. Ich szeroki wybór pozwala nam wybierać kosmetyki do opalania dopasowane do nas: w ulubionej konsystencji, o faktorze dopasowanym do miejsca, pory roku i godzin przyjmowania słonecznych dawek witaminy D.

Chcemy po urlopie zaprezentować skórę muśniętą słońcem, ale jednocześnie zapobiegać poparzeniom słonecznym i negatywnym oddziaływaniu promieni UV.

Kosmetyki do opalania dla najmłodszych na plażę i nie tylko...

Ochrona przeciwsłoneczna dzieci jest ważna nie tylko wtedy gdy wybieramy się nad morze (choć na plaży jest absolutnie konieczna!), ale także podczas codziennych aktywności na świeżym powietrzu. Spacery, zabawy w piaskownicy, wycieczki rowerowe, wyprawy na plac zabaw, weekend nad jeziorem... Wiosną i latem lista aktywności „pod chmurką” zdaje się nie mieć końca. Każda z nich wiąże się z długim przebywaniem na słońcu, dlatego ochrona UV jest niezbędna.

A ponieważ nadmierne opalanie może zaszkodzić wrażliwej i delikatnej skórze dziecka, najlepiej korzystać z kosmetyków dla dzieci, np. kosmetyki do opalania o wysokiej ochronie, z filrem 50 SPV,  na przykład Eco Cosmetics czy i Derma.

Góra