Kosmetyki do opalania

Łącznie produktów: 22
54,90 zł

Mineralna ochrona przeciwsłoneczna dla wrażliwej skóry z owocem granatu i rokitnikiem, wodoodporny, faktor SPF 45 - wysoka ochrona.

105,90 zł

Delikatna skóra dziecka wymaga możliwie najlepszej ochrony przed słońcem.

Taniej -30%

61,53 zł 87,90 zł

Maksymalna ochrona delikatnej i bardzo wrażliwej skóry niemowląt i dzieci przed światłem słonecznym. Krem na słońce SPF 50+ NEUTRAL oferuje szerokopasmową ochronę przeciw promieniowaniu UVA-B-C.

58,90 zł

Tonowany krem na słońce SPF 30, tonowany naturalnymi pigmentami w odcieniu brązu z mineralno-roślinnymi filtrami przeciwsłonecznymi dla skóry wrażliwej z rokitnikiem i oliwką z oliwek, działa natychmiast po nałożeniu, wodoodporny faktor SPF 30 - wysoka ochrona.

50,90 zł

Krem na słońce z faktorem SPF 25, to mineralna ochrona przeciwsłoneczna dla skóry wrażliwej z rokitnikiem i oliwką z oliwek, wodoodporny faktor SPF 25 - niska ochrona.

38,90 zł

Krem na słońce z faktorem SPF 15, to mineralna ochrona przeciwsłoneczna dla skóry wrażliwej z rokitnikiem i oliwką z oliwek, wodoodporny faktor SPF 15 - niska ochrona.

31,49 zł

AfterSun balsam po opalaniu z rokitnikiem i aloesem dla skóry wrażliwej.

38,90 zł

Naturalny brąz z granatem i owocem goji do każdego rodzaju skóry.

46,90 zł

Krem na słońce z faktorem SPF 20, to mineralna ochrona przeciwsłoneczna dla skóry wrażliwej z rokitnikiem i oliwką z oliwek, wodoodporny faktor SPF 20 - średnia ochrona.

Taniej -30%

54,53 zł 77,90 zł

Krem na słońce z faktorem SPF 50+, to mineralna ochrona przeciwsłoneczna dla skóry wrażliwej z rokitnikiem i oliwką z oliwek, wodoodporny faktor SPF 50+ - bardzo wysoka ochrona.

119,99 zł

Santaverde Sun Protect organiczny lekki krem przeciwsłoneczny do twarzy i ciała z mineralnym filtrem SPF 15 oraz sokiem z organicznego aloesu.

73,90 zł

Mineralna ochrona przeciwsłoneczna dla wrażliwej skóry z owocem granatu i rokitnikiem, wodoodporny, faktor SPF 50+ - wysoka ochrona.

54,90 zł

Krem na słońce z faktorem SPF 30, to mineralna ochrona przeciwsłoneczna dla skóry wrażliwej z rokitnikiem i oliwką z oliwek, wodoodporny faktor SPF 30 - wysoka ochrona.

127,99 zł

Santaverde Sun Protect organiczny krem przeciwsłoneczny do twarzy i ciała z mineralnym filtrem SPF 20 oraz organicznym sokiem z aloesu i kwasem hialuronowym.

107,99 zł

Olejek na słońce SPF 30 do ciała w sprayu, transparentny, neutralny zapachowo z mineralno-roślinnymi filtrami przeciwsłonecznymi dla skóry wrażliwej z owocem granatu i rokitnikiem, działa natychmiast po nałożeniu, wodoodporny faktor SPF 30 - wysoka ochrona.

97,90 zł

Żel na słońce SPF 30 do twarzy, transparentny, neutralny zapachowo z mineralno-roślinnymi filtrami przeciwsłonecznymi dla skóry wrażliwej z owocem granatu i rokitnikiem, działa natychmiast po nałożeniu, wodoodporny faktor SPF 30 - wysoka ochrona.Słońce świeci nad nami... 

Co roku z utęsknieniem czekamy na lato, czas wakacyjnego wypoczynku. Jesteśmy spragnieni długich dni, górskich wędrówek, spacerów brzegiem morza, plażowania i wszystkich tych aktywności, które odbywają się w akompaniamencie promieni słonecznych. Oczekując na dużą dawkę słońca już teraz warto zaopatrzyć się w kosmetyki do opalania dla dzieci i dorosłych.

Ochrona przeciwsłoneczna dla dorosłych

Olejki, kremy, balsamy i spreje do opalania są niezbędnym wyposażeniem wakacyjnej walizki. Ich szeroki wybór pozwala nam wybierać kosmetyki do opalania dopasowane do nas: w ulubionej konsystencji, o faktorze dopasowanym do miejsca, pory roku i godzin przyjmowania słonecznych dawek witaminy D.

Chcemy po urlopie zaprezentować skórę muśniętą słońcem, ale jednocześnie zapobiegać poparzeniom słonecznym i negatywnym oddziaływaniu promieni UV.

Kosmetyki do opalania dla najmłodszych na plażę i nie tylko...

Ochrona przeciwsłoneczna dzieci jest ważna nie tylko wtedy gdy wybieramy się nad morze (choć na plaży jest absolutnie konieczna!), ale także podczas codziennych aktywności na świeżym powietrzu. Spacery, zabawy w piaskownicy, wycieczki rowerowe, wyprawy na plac zabaw, weekend nad jeziorem... Wiosną i latem lista aktywności „pod chmurką” zdaje się nie mieć końca. Każda z nich wiąże się z długim przebywaniem na słońcu, dlatego ochrona UV jest niezbędna.

A ponieważ nadmierne opalanie może zaszkodzić wrażliwej i delikatnej skórze dziecka, najlepiej korzystać z kosmetyków dla dzieci, np. kosmetyki do opalania o wysokiej ochronie, z filrem 50 SPV,  na przykład Eco Cosmetics czy i Derma.

Góra