Kremy do ciała

Łącznie produktów: 1

Taniej -30%

43,40 zł 62,00 zł

Propolia – Organiczny SOS Żel na stłuczenia i siniaki do Pielęgnacji Ciała. Żel z Arniki i Propolisu. Skuteczny w zwalczaniu siniaków i guzów!.Ekologiczne kremy do ciała dla zdrowia i urody

Pielęgnacja ciała zawsze powinna iść w parze z dbałością o jego zdrowie. Dlatego stosując mleczka i balsamy, a także kremy do ciała bio powinniśmy zwracać uwagę na zawarte w nich składnik aktywne, które mogą przynieść natychmiastowe efekty (np. szybkiego liftingu), ale przyczynią się do długotrwałej regeneracji skóry.

 

Kremy do ciała na problemy skórne

Skóra to bardzo ważna część naszego ciała. Czasami bywa nazywana płaszczem ochronnym organizmu, dlatego pielęgnacja ciała musi odpowiadać na niepokojące sygnały ze strony skóry. Wśród kremów do ciała znajdziemy także preparaty specjalistyczne, które pomogą się nam uporać z nawracającym trądzikiem, czy nieestetycznymi i bolesnymi siniakami.

Szczególną uwagę warto zwrócić na kosmetyki wspomagające leczenie zmian skórnych, które w swoim składzie mają naturalne składniki, takie jak:

  • propolis i miód (na przykład od marki Propolia;
  • drogocenne olejki z roślin;
  • czysty aloes – tutaj warto wspomnieć choćby o Santaverde.

Uroda zamknięta w słoiczku

Regularnie stosowane kremy do ciała eko to recepta nie tylko na zdrowy, ale i piękny wygląd skóry. Pielęgnacja ciała i twarzy jest gwarancją świeżego wyglądu. Nawilżające kremy do ciała, regenerujące sera do twarzy czy wreszcie kremy typu BB do naturalnie wyglądającego makijażu, to kosmetyki, które zawsze warto mieć w swojej łazience.

Aby jednak uroda i zdrowie szły zawsze w parze, zadbajmy o najwyższą jakość kosmetyków do pielęgnacji ciała. Świadomie wybierajmy produkty ekologiczne od najlepszych: kremy do ciała Bio2You, czy kosmetykiOrganic Shop.

Góra