Kremy do twarzy

Lustereczko, powiedz przecie...

Pamiętamy zaklęcie wypowiadane przez złą królową z bajki o Królewnie Śnieżce: Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie?. Być może zadajemy sobie to samo pytanie podczas pielęgnacji twarzy. A jeśli zdarzy nam się zaniedbać skórę twarzy, pewnie lustro nie odpowie radosnym TY!

Aby pragnienie podtrzymywania urody było realne, warto zatroszczyć się o stan skóry, stosując dobrane do rodzaju cery kremy do twarzy na dzień i na noc.

Kremy, do stosowania na dzień

Bez wątpienia krem to kluczowy element pielęgnacji twarzy. Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez tego kosmetyku, dobranego do rodzaju cery. Producenci ciągle prowadzą w swoich laboratoriach badania, aby jak najlepiej wspomóc urozmaicone potrzeby różnych typów cery:

  • cery normalnej, wymagającej nawilżenia;

  • cery naczynkowej, zmagającej się z maleńkimi pajączkami;

  • cery suchej, podrażnionej, ciągle łaknącej wody;

  • sery tłustej ze skłonnością do zmian trądzikowych;

  • czy wreszcie cery mieszanej, tłustej w strefie T i suchej na policzkach.

Dobór preparatów według rodzaju cery pomoże w walce z jej najczęstszymi problemami.

Nocna regeneracja

Podobnie jak cały nasz organizm regeneruje się podczas nocnego odpoczynku, tak i skórze twarzy najbardziej sprzyja czas snu. Wtedy to warto stosować bardziej stężone kremy do twarzy, ponieważ nocą zadziałają ze zdwojona siłą. Świetne preparaty, które upiększą i odmłodzą nas w trakcie snu oferuje m.in. Parrs

Jeżeli jednak wolimy mieć jeden krem, który w zupełności zaspokoi potrzeby nocne i dzienne, wybierzmy na przykład kosmetyk z oferty Santaverde.

Łącznie produktów: 8
(2)
186,00 zł

Luksusowe serum naprawcze Bee Venom z nowozelandzkim jadem pszczelim i aktywnym Miodem Manuka. To kosmetyczna nowość dla najbardziej wymagających. Bezpieczna alternatywa dla botoksu.

153,00 zł

Krem na noc z miodem Manuka i koenzymem Q10.

153,00 zł

Luksusowy krem odświeżający do twarzy na noc z miodem Manuka.

Taniej -8%

65,65 zł 71,36 zł

Podkład BB Sublime o kremowej konsystencji jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Taniej -8%

26,45 zł 28,75 zł

Hydrolat z oczaru wirginijskiego jest szczególnie polecany do pielęgnacji cery tłustej, naczynkowej i dojrzałej. Posiada silne właściwości antyoksydacyjne, przez co zapobiega przedwczesnemu starzeniu.

Taniej -30%

20,30 zł 29,00 zł

Zestaw startowy BeeYes BeeVenom Eco- serum 1 ampułka + 3 szt próbek kremu.

Taniej -8%

65,65 zł 71,36 zł

Podkład BB Sublime o kremowej konsystencji jest przeznaczony do każdego rodzaju cery. Dzięki lekkiej i kremowej konsystencji i właściwościach kryjących zapewnia naturalny efekt makijażu, bez obciążania skóry.

Taniej -8%

65,65 zł 71,36 zł

Podkład BB Sublime o kremowej konsystencji jest przeznaczony do każdego rodzaju cery, Dzięki lekkiej i kremowej konsystencji i właściwościach kryjących zapewnia naturalny efekt makijażu, bez obciążania skóry.Góra