Kremy do rąk i paznokci

Łącznie produktów: 1

Taniej -8%

27,67 zł 30,08 zł

Delikatna formuła kremu wzbogacona o organiczny olej z avocado i jojoby doskonale odżywia skórę dłoni. Krem wzbogacony kwasem hialuronowym, zapewnia skórze intensywne nawilżenie. Witamina C stymulujuje produkcję kolagenu.Kremy do rąk i paznokci BIO – naturalna pielęgnacja

Zadbane dłonie są wizytówką każdego z nas. Aby cieszyć się nawilżoną skórą rąk i pięknymi paznokciami, nie wystarczą regularne wizyty u kosmetyczki. Ważne jest też to, co zrobimy po opuszczeniu salonu i jakie kremy do rąk i paznokci znajdą się w na naszej półce.

 

Codzienna pielęgnacja rąk i paznokci

Pielęgnacja rąk i stóp opiera się na codziennym wcieraniu w nie kosmetyków odżywczych. Bardzo ważne dla naszego zdrowia jest jednak to, aby stosowane każdego dnia specyfiki miały sprawdzony, naturalny skład i zawierały jedynie niezbędne substancje. Słowem: aby były ekologiczne. Zasada ta odnosi się także do kremów do rąk i paznokci. Warto jej przestrzegać, tym bardziej, że substancje zawarte w bio kosmetykach są naprawdę skuteczne. Nie musimy wybierać między zdrowiem a skutecznością.

Poszukując naturalnych ekologicznych kremów do rąk i paznokci do codziennej pielęgnacji, zwróćmy uwagę na te zawierające szczególnie dobre dla naszego organizmu substancje:

  • łagodzący aloes jest dodawany do kosmetyków Urtekram;
  • doskonale nawilżający kwas hialuronowy dostępny jest na przykład w kremach Purobio;
  • wygładzający wosk pszczeli znajdziemy w kosmetykach marki Propolia.

Kremy do rąk i paznokci do zadań specjalnych

Jeśli zachodzi taka potrzeba, efekt działania kosmetyków do rąk oraz kremów do stóp do codziennej pielęgnacji można zwiększyć! Polecamy metodę dłoniom i stopom, które potrzebują dodatkowej ochrony i regeneracji. Dobrym pomysłem na podkręcenie dobroczynnego działania kosmetyków do dłoni i stóp jest nałożenie grubej warstwy ulubionego kremu do rąk i paznokci na całą noc. Aby wzmocnić działanie preparatów (i chronić pościel przed zabrudzeniem), po aplikacji kosmetyku nałóżmy na dłonie ochronne rękawiczki bawełniane i skorzystajmy ze specjalnych skarpet.

Pamiętajmy także, że w trosce o nasze dłonie warto stosować na co dzień ekologiczne mydła w płynie.

Góra