Kosmetyki dla dzieci

Łącznie produktów: 42
54,90 zł

Mineralna ochrona przeciwsłoneczna dla wrażliwej skóry z owocem granatu i rokitnikiem, wodoodporny, faktor SPF 45 - wysoka ochrona.

18,79 zł

Ekologiczna pasta dla najmłodszych. Nie zawiera fluoru. Ma bardzo przyjemny smak.

21,28 zł

Ekologiczny płyn do mycia włosów i ciała przeznaczony dla mężczyzn.

105,90 zł

Delikatna skóra dziecka wymaga możliwie najlepszej ochrony przed słońcem.

38,90 zł

Szampon dla dzieci i niemowląt z owocem granatu i rokitnikiem, ułatwia rozczesywanie i wzmacnia delikatne włosy dziecka.

11,50 zł

Ekologiczne mydło w kostce o zapachu aloesowym.

Taniej -30%

61,53 zł 87,90 zł

Maksymalna ochrona delikatnej i bardzo wrażliwej skóry niemowląt i dzieci przed światłem słonecznym. Krem na słońce SPF 50+ NEUTRAL oferuje szerokopasmową ochronę przeciw promieniowaniu UVA-B-C.

46,90 zł

Krem do twarzy dla dzieci i niemowląt z owocem granatu i rokitnikiem do skóry wrażliwej. Działa kojąco i ochronnie na wrażliwą cerę dzieci i niemowląt przy każdej pogodzie.

38,90 zł

Płyn do kąpieli dla dzieci i niemowląt z owocem granatu i rokitnikiem. Chroni i nawilża delikatną skórę dzieci i niemowląt.

51,66 zł

Derma Sun Balsam słoneczny SPF 15 - to wysoka ochrona przed promieniami UVA i UVB również dla osób z bardzo wrażliwą skórą i skłonnością do alergii i AZS. NIE ZAWIERA FILTÓW PRZENIKAJĄCYCH!

11,50 zł

Ekologiczne mydło w kostce o zapachu różanym.

30,29 zł

Ekologiczny płyn do kąpieli przeznaczony dla niemowląt bezzapapachowy.

29,94 zł

Ekologiczny żel pod prysznic przeznaczony dla dzieci.

38,90 zł

Olejek do ciała dla dzieci i niemowląt z owocem granatu i rokitnikiem do skóry wrażliwej, by zawsze była miękka i elastyczna.

49,88 zł

Ekologiczne mydło w kostce o zapachu oliwy z oliwek.

Taniej -8%

17,43 zł 18,94 zł

Płatki kosmetyczne ze 100% bawełny.

46,90 zł

Balsam do ciała dla dzieci i niemowląt z owocem granatu i rokitnikiem do skóry wrażliwej, by zawsze była miękka i elastyczna.

30,76 zł

Derma Sun Krem słoneczny do twarzy SPF 15 - to ochrona przed promieniami UVA i UVB dla osób z wrażliwą skórą, skłonnością do alergii i AZS.

73,90 zł

Mineralna ochrona przeciwsłoneczna dla wrażliwej skóry z owocem granatu i rokitnikiem, wodoodporny, faktor SPF 50+ - wysoka ochrona.

67,14 zł

Derma Sun Kids Spray słoneczny dla dzieci SPF 30 - to wysoka ochrona przed promieniami UVA i UVB dla dzieci i dorosłych z wrażliwą skórą.

Delikatność i czułość przede wszystkim

Niemowlęta i małe dzieci potrzebują dużo miłości i czułości. Łagodne traktowanie dotyczy karmienia czy usypiania, ale także zabiegów higienicznych. Pierwsze kąpiele, pierwsze spacery to nowe wyzwania, w których pomogą nam specjalne kosmetyki dla dzieci. Preparaty dedykowane najmłodszym to pewność, że mycie i nawilżanie skóry maluszka odbywa się w bezpieczny sposób.

Łagodne mycie

Maluszki kochają wodę, dlatego kąpanie małych dzieci to okazja do świetnej zabawy. Warto wykorzystać czas wieczornej toalety na wspólne, pełne radości chwile. Oprócz wanny napełnionej wodą, przydadzą do tego gumowe zabawki oraz kosmetyki dla dzieci, takie jak:

  • płyny do kąpieli,

  • żele pod prysznic,

  • mydełka w kostce,

  • mydło w płynie,

  • szampony do włosów.


Wybierając środki do mycia dla najmłodszych warto zapoznać się z ofertą firmy Eco Cosmetics, z delikatnymi kosmetykami dla dzieci Gron Balance, a na spacery warto się zaopatrzyć w ochronne kosmetyki dla dzieci marki Derma

Delikatna pielęgnacja

Oprócz mycia w higienie małych dzieci dużą rolę odgrywa nawilżanie i natłuszczanie skóry. Delikatna cera maluszków jest podatna na podrażnienia i działanie czynników atmosferycznych. Zaczerwienienia mogą pojawiać się szczególnie w okolicy pieluszki, a mróz lub słońce oddziałują na buzię maluszka. By nie dopuścić do uszkodzeń naskórka, należy sięgać po wszelkie rodzaju szampony, maści, kremy i olejki przeznaczone do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka.

Góra