Kosmetyki dla dzieci

Łącznie produktów: 3

Taniej -8%

12,62 zł 13,72 zł

Regeneruje i zapobiega wypadaniu włosów.

Taniej -8%

12,62 zł 13,72 zł

Przeznaczony do mycia i pielęgnacji słabych i zniszczonych włosów z tendencją do wypadania.

Taniej -8%

20,90 zł 22,72 zł

Płatki kosmetyczne ze 100% bawełny.Delikatność i czułość przede wszystkim

Niemowlęta i małe dzieci potrzebują dużo miłości i czułości. Łagodne traktowanie dotyczy karmienia czy usypiania, ale także zabiegów higienicznych. Pierwsze kąpiele, pierwsze spacery to nowe wyzwania, w których pomogą nam specjalne kosmetyki dla dzieci. Preparaty dedykowane najmłodszym to pewność, że mycie i nawilżanie skóry maluszka odbywa się w bezpieczny sposób.

Łagodne mycie

Maluszki kochają wodę, dlatego kąpanie małych dzieci to okazja do świetnej zabawy. Warto wykorzystać czas wieczornej toalety na wspólne, pełne radości chwile. Oprócz wanny napełnionej wodą, przydadzą do tego gumowe zabawki oraz kosmetyki dla dzieci, takie jak:

  • płyny do kąpieli,

  • żele pod prysznic,

  • mydełka w kostce,

  • mydło w płynie,

  • szampony do włosów.


Wybierając środki do mycia dla najmłodszych warto zapoznać się z ofertą firmy Eco Cosmetics, z delikatnymi kosmetykami dla dzieci Gron Balance, a na spacery warto się zaopatrzyć w ochronne kosmetyki dla dzieci marki Derma

Delikatna pielęgnacja

Oprócz mycia w higienie małych dzieci dużą rolę odgrywa nawilżanie i natłuszczanie skóry. Delikatna cera maluszków jest podatna na podrażnienia i działanie czynników atmosferycznych. Zaczerwienienia mogą pojawiać się szczególnie w okolicy pieluszki, a mróz lub słońce oddziałują na buzię maluszka. By nie dopuścić do uszkodzeń naskórka, należy sięgać po wszelkie rodzaju szampony, maści, kremy i olejki przeznaczone do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka.

Góra