Apisierra

Hiszpański producent miodów naturalnych.

Marka Apisierra jest przykładem na to, że praca nie musi oznaczać ciągłego trudu i wyrzeczeń. Że może być sposobem na samorealizację, sposobem na życie. To właśnie poszukiwanie swojego ja skłoniło Maríę José Gámez do założenia własnej pasieki, składającej się początkowo z zaledwie 20 uli! Zapoczątkowanej tuż po tym, kiedy poznała tajniki pszczelarstwa za sprawą kursu zorganizowanego w jego rodzinnym mieście Pozo Alcón. Tak oto w 2002 roku narodziła się Apisierra, która dziś zajmuje się nie tylko produkcją miodu, ale również wyrobów z naturalnej czekolady.


Na wyjątkową wartość marki składa się również jej niesamowita lokalizacja. Bliskość Parku Naturalnego Ziemi Cazorla sprawia, że miody Apisierra pozyskiwane są wyłącznie z naturalnych, najczęściej ekologicznych pożytków. Park Cazorla to miejsce wyjątkowe, nie tylko dla flory i fauny, ale również producentów, świadomych tego, jak wyjątkowe jest to miejsce. Warto dodać, że wszystkie pożytki, z których pszczoły produkują miody gatunkowe pod logo Apisierra znajdują się w obszarze objętym ochroną UNESCO. Jest to o tyle istotne, że w jego obrębie dozwolone są wyłącznie uprawy ekologiczne, a pozyskiwany nektar oraz pyłek są naturalne, pozbawione środków chemicznych. Stąd wyjątkowa jakość oraz smak miodów Apisierra.

Więcej
Łącznie produktów: 5
42,00 zł

Królowa miodów śródziemnomorskich pochodzi nie tylko z Francji, która lawendą słynie, ale również Hiszpanii, pełnej pól lawendowych najwyższej próby.

38,00 zł

Kto nie kocha miodów spadziowych, ten ich zapewne nie próbował i nie wie, o czym mówi. Miody spadziowe są aromatyczne i wyjątkowe, a pośród nich jednym z najbardziej wyjątkowych jest rzadko spotykany miód ze spadzi dębowej.

36,00 zł

Miody wielokwiatowe niczym nas już nie zaskoczą, prawda? Nic bardziej mylnego, miód wielokwiatowy z pasieki Apisierra jest wyjątkowy, ponieważ dominuje w nim nuta tymianku i rozmarynu, zapewniając naszym kubeczkom smakowym wyjątkowy bukiet smakowych.

38,00 zł

Miody pomarańczowe należą do śródziemnomorskiej klasyki. Znajdziemy je w Portugalii, Grecji, Włoszech, Francji i oczywiście Hiszpanii, która słynie z pomarańczowych pól i słodkiego aromatycznego miodu z nektaru kwiatów tego drzewa.

38,00 zł

Miód rozmarynowy należy do miodów wyjątkowych i rzadko w Polsce spotykanych. Ziołowym smakiem zachwyci nawet największych miodowych smakoszy. Dlatego kupujcie go, dopóki jest w ofercie.Góra