Nadbużańska Pasieka Wędrowna

Pasieka prowadzona przez Tomasza i Joannę Baczewskich w zgodzie z naturą z dala od miejsc wysoko uprzemysłowionych i źródeł zanieczyszczeń. Liczy około 250 rodzin, zlokalizowanych w różnych częściach województwa lubelskiego (głównie pojezierze łęczyńsko — włodawskie, okolice Poleskiego Parku Narodowego oraz Chełma). Jest pasieką wędrowną, w której ule wywożone są w sezonie na poszczególne pożytki pszczele, by uzyskać rozmaite rodzaje miodów odmianowych. Wraz z pasieką prowadzone jest gospodarstwo ekologiczne w celu powiększenia bazy pożytkowej, na którym uprawiane są takie rośliny jak facelia błękitna, gryka, nostrzyk, gorczyca. Oprócz podstawowego produktu, jakim jest miód, Nadbużańska Pasieka Wędrowna pozyskuje również inne produkty pszczele, takie jak pyłek pszczeli, propolis czy wosk przetapiany na naturalne świece woskowe. 

Łącznie produktów: 9
83,49 zł

Miód borówkowy z Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej, pozyskiwany głównie na terenie Lubelszczyzny, w bliskości Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, objętego programem Natura 2020.

83,49 zł

Miód dyniowy z Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej, pozyskiwany głównie na terenie Lubelszczyzny, w bliskości Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, objętego programem Natura 2020.

63,49 zł

Miód gryczany z Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej, pozyskiwany głównie na terenie Lubelszczyzny, w bliskości Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, objętego programem Natura 2020.

23,49 zł

Miód gryczany z Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej, pozyskiwany głównie na terenie Lubelszczyzny, w bliskości Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, objętego programem Natura 2020.

23,49 zł

Miód lipowy z Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej, pozyskiwany głównie na terenie Lubelszczyzny, w bliskości Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, objętego programem Natura 2020.

33,49 zł

Miód Nadbużański z kruszyny z Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej, pozyskiwany głównie na terenie Lubelszczyzny, w bliskości Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, objętego programem Natura 2020.

19,90 zł

Miód rzepakowy z Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej, pozyskiwany głównie na terenie Lubelszczyzny, w bliskości Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, objętego programem Natura 2020.

28,49 zł

Miód spadziowy liściasty z Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej, pozyskiwany głównie na terenie Lubelszczyzny, w bliskości Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, objętego programem Natura 2020.

19,90 zł

Miód łąkowy z Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej, pozyskiwany głównie na terenie Lubelszczyzny, w bliskości Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, objętego programem Natura 2020.Góra