Duże AGD

Łącznie produktów: 18
34,99 zł

Spray do czyszczenia piekarników, kominków, grilli wraz z szybami. Działa silnie odtłuszczająco; skutecznie usuwa okopcenie i sadzę.

19,49 zł

Ekologiczny odkamieniacz, usuwa kamień z armatury, umywalek, toalet, glazury, ze zmywarek, pralek, ekspresów do kawy i kocherów.

26,99 zł

Sól regeneracyjna do zmywarki w wygodnej formie małych kostek. Zapobiega osadzaniu się kamienia na naczyniach, we wnętrzu i na częściach zmywarki.

29,99 zł

Spray przeznaczony do wszelkich szklanych i ceramicznych płyt grzejnych oraz naczyń z ceramiki.

22,41 zł

Proszek do czyszczenia umożliwia dokładne czyszczenie zmywarki lub pralki. Usuwa wapień, tłuszcz, brud, osady i brzydkie zapachy, szczególnie w miejscach trudno dostępnych, takich jak bęben, części wewnętrzne, ramiona natryskowe, rury, pręty grzejne itp.

29,99 zł

Płyn nabłyszczający do zmywarki nadaje połysk wyrobom ze szkła i zapobiega tworzeniu się białego osadu i kamienia.

73,90 zł

Ekologiczne proszek do zmywarki, stworzony na bazie związków roślinnych, olejków eterycznych, ulega całkowitej biodegradacji.

Taniej -40%

34,02 zł 56,70 zł

Proszek do zmywarki łagodnie zmyje naczynia i nie zaszkodzi środowisku. Nie zawiera enzymów, fosforanów i chloru.

36,99 zł

Doskonale nabłyszcza naczynia i pozbawia je zacieków po zmywaniu. Optymalnie współpracuje z solą i produktami do zmywania.

24,99 zł

Bezzapachowy pochłaniacz zapachów do lodówki w formie saszetki. Pochłania także nadmierną wilgoć, bakterie i grzyby.

239,99 zł

Skoncentrowany żel do zmywarki z organiczną miętą. Dobrze usuwa tłuszcz i nabłyszcza naczynia.

59,99 zł

Skoncentrowany żel do zmywarki z organiczną miętą. Dobrze usuwa tłuszcz i nabłyszcza naczynia.

43,90 zł

Ekologiczny proszek do zmywarki, stworzony na bazie związków roślinnych, olejków eterycznych, ulega całkowitej biodegradacji.

129,99 zł

Doskonale nabłyszcza naczynia i pozbawia je zacieków po zmywaniu. Optymalnie współpracuje z solą i produktami do zmywania.

44,99 zł

Odkamieniacz delikatnie usuwa kamień z urządzeń z gorącą wodą, jak np. ekspres do kawy czy czajnik, a także z umywalki, ubikacji, fliz, kabin prysznicowych.

49,99 zł

Tabletki do czyszczenia i odkamieniania pralki i zmywarki oraz do prania. Zmiękczają wodę, chronią kolory, nadają miękkość praniu i redukują ilość używanego do środka do prania.

89,99 zł

Płyn nabłyszczający do zmywarki nadaje połysk wyrobom ze szkła i zapobiega tworzeniu się białego osadu i kamienia.

99,99 zł

Tabletki do zmywarki, doskonale myją naczynia, garnki i zastawę stołową. Dzięki nim otrzymujemy czyste, błyszczące naczynia i przeźroczyste szkło.Duże AGD jak nowe

Kiedy kupujemy nową lodówkę, zmywarkę czy pralkę mamy nadzieję, że jej wspaniały design i fabryczna nowość będą nas cieszyć jak najdłużej. Życie pisze jednak różne scenariusze dla naszych domowych sprzętów, dlatego tak ważna jest odpowiednia i regularna dbałość o duże AGD.

 

Kuchenne porządki a AGD

Czyszczenie AGD w kuchni to ciężki kawałek chleba. Resztki zaschniętego jedzenia, nieprzyjemny zapach, gdy po raz kolejny złapiemy się na nieregularności przeprowadzania prac domowych, tłuszcz i brud… są trudnymi przeciwnikami. Na szczęście producenci chemii domowej przychodzą nam z pomocą, tworząc specjalistyczne preparaty, którymi skutecznie umyjemy duże AGD czy odświeżymy małe AGD.

Pamiętajmy jednak, że środki czystości stosowane w przestrzeni kuchennej powinny być możliwie jak najbardziej naturalne, przyjazne dla naszego zdrowia i środowiska. Bądźmy świadomymi konsumentami i sięgajmy po bezpieczne produkty od sprawdzonych marek:

 

Czyścimy duże AGD w łazience

Duże AGD to także nasze pralki i suszarki do bielizny. Aby służyły przez wiele lat, nie zaszkodzi im regularne czyszczenie.

Pamiętajmy, że wszystkie urządzenia, które mają kontakt z wodą, są bezpośrednio narażone na odkładanie się na ich częściach i powierzchniach kamienia. To bardzo ważny aspekt dbania o dom, zwłaszcza gdy woda dostarczana do naszych mieszkań jest daleka od doskonałości. Stosowanie środków czystości – odkamieniaczy (szczególnie tych ekologicznych!) jest więc ważną czynnością, która pozwoli nam nie przejmować się twardością wody i przedłuży życie pralki.

 

Góra