Duże AGD

Łącznie produktów: 5
34,99 zł

Spray do czyszczenia piekarników, kominków, grilli wraz z szybami. Działa silnie odtłuszczająco; skutecznie usuwa okopcenie i sadzę.

22,41 zł

Proszek do czyszczenia umożliwia dokładne czyszczenie zmywarki lub pralki. Usuwa wapień, tłuszcz, brud, osady i brzydkie zapachy, szczególnie w miejscach trudno dostępnych, takich jak bęben, części wewnętrzne, ramiona natryskowe, rury, pręty grzejne itp.

29,99 zł

Płyn nabłyszczający do zmywarki nadaje połysk wyrobom ze szkła i zapobiega tworzeniu się białego osadu i kamienia.

73,90 zł

Ekologiczne proszek do zmywarki, stworzony na bazie związków roślinnych, olejków eterycznych, ulega całkowitej biodegradacji.

43,90 zł

Ekologiczny proszek do zmywarki, stworzony na bazie związków roślinnych, olejków eterycznych, ulega całkowitej biodegradacji.Duże AGD jak nowe

Kiedy kupujemy nową lodówkę, zmywarkę czy pralkę mamy nadzieję, że jej wspaniały design i fabryczna nowość będą nas cieszyć jak najdłużej. Życie pisze jednak różne scenariusze dla naszych domowych sprzętów, dlatego tak ważna jest odpowiednia i regularna dbałość o duże AGD.

 

Kuchenne porządki a AGD

Czyszczenie AGD w kuchni to ciężki kawałek chleba. Resztki zaschniętego jedzenia, nieprzyjemny zapach, gdy po raz kolejny złapiemy się na nieregularności przeprowadzania prac domowych, tłuszcz i brud… są trudnymi przeciwnikami. Na szczęście producenci chemii domowej przychodzą nam z pomocą, tworząc specjalistyczne preparaty, którymi skutecznie umyjemy duże AGD czy odświeżymy małe AGD.

Pamiętajmy jednak, że środki czystości stosowane w przestrzeni kuchennej powinny być możliwie jak najbardziej naturalne, przyjazne dla naszego zdrowia i środowiska. Bądźmy świadomymi konsumentami i sięgajmy po bezpieczne produkty od sprawdzonych marek:

 

Czyścimy duże AGD w łazience

Duże AGD to także nasze pralki i suszarki do bielizny. Aby służyły przez wiele lat, nie zaszkodzi im regularne czyszczenie.

Pamiętajmy, że wszystkie urządzenia, które mają kontakt z wodą, są bezpośrednio narażone na odkładanie się na ich częściach i powierzchniach kamienia. To bardzo ważny aspekt dbania o dom, zwłaszcza gdy woda dostarczana do naszych mieszkań jest daleka od doskonałości. Stosowanie środków czystości – odkamieniaczy (szczególnie tych ekologicznych!) jest więc ważną czynnością, która pozwoli nam nie przejmować się twardością wody i przedłuży życie pralki.

 

Góra