Duże AGD

Łącznie produktów: 4

Taniej -30%

24,49 zł 34,99 zł

Spray do czyszczenia piekarników, kominków, grilli wraz z szybami. Działa silnie odtłuszczająco; skutecznie usuwa okopcenie i sadzę.

22,41 zł

Proszek do czyszczenia umożliwia dokładne czyszczenie zmywarki lub pralki. Usuwa wapień, tłuszcz, brud, osady i brzydkie zapachy, szczególnie w miejscach trudno dostępnych, takich jak bęben, części wewnętrzne, ramiona natryskowe, rury, pręty grzejne itp.

Taniej -30%

20,99 zł 29,99 zł

Płyn nabłyszczający do zmywarki nadaje połysk wyrobom ze szkła i zapobiega tworzeniu się białego osadu i kamienia.

Taniej -30%

30,73 zł 43,90 zł

Ekologiczny proszek do zmywarki, stworzony na bazie związków roślinnych, olejków eterycznych, ulega całkowitej biodegradacji.Duże AGD jak nowe

Kiedy kupujemy nową lodówkę, zmywarkę czy pralkę mamy nadzieję, że jej wspaniały design i fabryczna nowość będą nas cieszyć jak najdłużej. Życie pisze jednak różne scenariusze dla naszych domowych sprzętów, dlatego tak ważna jest odpowiednia i regularna dbałość o duże AGD.

 

Kuchenne porządki a AGD

Czyszczenie AGD w kuchni to ciężki kawałek chleba. Resztki zaschniętego jedzenia, nieprzyjemny zapach, gdy po raz kolejny złapiemy się na nieregularności przeprowadzania prac domowych, tłuszcz i brud… są trudnymi przeciwnikami. Na szczęście producenci chemii domowej przychodzą nam z pomocą, tworząc specjalistyczne preparaty, którymi skutecznie umyjemy duże AGD czy odświeżymy małe AGD.

Pamiętajmy jednak, że środki czystości stosowane w przestrzeni kuchennej powinny być możliwie jak najbardziej naturalne, przyjazne dla naszego zdrowia i środowiska. Bądźmy świadomymi konsumentami i sięgajmy po bezpieczne produkty od sprawdzonych marek:

 

Czyścimy duże AGD w łazience

Duże AGD to także nasze pralki i suszarki do bielizny. Aby służyły przez wiele lat, nie zaszkodzi im regularne czyszczenie.

Pamiętajmy, że wszystkie urządzenia, które mają kontakt z wodą, są bezpośrednio narażone na odkładanie się na ich częściach i powierzchniach kamienia. To bardzo ważny aspekt dbania o dom, zwłaszcza gdy woda dostarczana do naszych mieszkań jest daleka od doskonałości. Stosowanie środków czystości – odkamieniaczy (szczególnie tych ekologicznych!) jest więc ważną czynnością, która pozwoli nam nie przejmować się twardością wody i przedłuży życie pralki.

 

Góra