Miody z bakaliami

Łącznie produktów: 9
20,00 zł

Niewielkie ziarenka złotego sezamu. Wypieszczone w zwrotnikowym słońcu Indii zagościły w naszym kraju. Przywiozły aromaty tropiku, zaklęty w nich powiew ciepłego monsunu, brzemiennego wilgocią zrodzoną z oceanicznych mgieł...

20,00 zł

Doskonały orzech laskowy, twardy w swej łupinie, skrywa wspaniałe serduszko wewnątrz. Nie wypatrzyła go wiewiórka, nie poniósł ptak, złota jesień podarowała go człowiekowi.

20,00 zł

Czekoladowa czerń splata się z bielą miodu. Gorzkie kakao i słodki owoc pracy pszczółek, Jing i Jang, dwa przeciwieństwa, wspaniały kontrast, doskonała kompozycja- pełnia.

20,00 zł

Aksamitność kremowanego miodu z drobinami migdałów, ledwie wyczuwalnymi na podniebieniu, słodki puch o śnieżnej bieli przyjmuje radosną zieleń pistacjowych orzechów do swego wnętrza, zmienia się, nabiera jej barwy.

20,00 zł

 Miód kremowany z dodatkiem mielonych pistacji Pistacje zmielono na idealnie gładką masę, w połączeniu z miodem dają unikalny, doskonały smak. To zupełnie coś innego niż pistacje solone, koniecznie trzeba sprawdzić samemu.

20,00 zł

Zimowy sztorm miotał korabiem niczym łupiną orzecha. Lodowate fale zalewały pokład wysysając ze skostniałej załogi resztki sił. Marynarze słaniali się na nogach, bosman spojrzał w posępne oblicze kapitana.

20,00 zł

Słodycz naszych kwiatów, zebrana przez pracowite pszczoły, zmieniona czarami natury w doskonały miód. Zaklęte w nim słońce i smak łączą się z czarnym jak heban kakao, przenikają się, stapiają w jedno.

20,00 zł

Miód, orzechy laskowe, to doskonały sposób na początek nowego, wspaniałego dnia. Miód przywodzi na myśl rozgrzaną słońcem polanę, pełną odurzających swym aromatem kwiatów.

20,00 zł

Gdy jesień zaczyna kolorami malować pejzaż, feerią barw zmieniając drzewa w strojne kolorami cuda, na zielonych drzewach dojrzewają orzechy włoskie.Góra