Wody Kokosowe

Łącznie produktów: 8
11,81 zł

Doskonale nawadniająca woda z zielonych orzechów kokosa. Zawiera niezbędny w diecie wapń, sód, fosfor, magnez i potas.

20,97 zł

Doskonale nawadniająca woda z zielonych orzechów kokosa. Zawiera niezbędny w diecie wapń, sód, fosfor, magnez i potas.

18,70 zł

Ekologiczna woda kokosowa, nie z koncentratu, niefiltrowana.Woda kokosowa – łyk egzotyki

Aby zaczerpnąć łyk egzotyki wcale nie musimy od razu wyruszać w podróż do Tajlandii czy na Malediwy. Za to możemy korzystać z dobrodziejstw globalizacji w postaci dostępności produktów spożywczych niemal z całego świata, takich, jak: awokado, mango, woda kokosowa. Trzeci produkt zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ ma dłuuugą przydatność do spożycia, dostarcza przy tym ogromnych ilości nawadniających nutrientów.

Woda kokosowa – zdrowie wprost z tropików

Nawadniające supermoce wody kokosowej znane są nie od dziś mieszkańcom Azji Południowo-Wschodniej. Traktują ją bowiem jako elektrolity, bardzo przydatne w ich upalnym klimacie. W związkach zawartych w wodzie kokosowej na szczególną uwagę zasługuje też potas. Szacuje się, że jest go tam nawet cztery razy więcej niż w bananach (a te przecież brylują w zestawieniach!).

Połączenie korzystnego dla pracy serca i układu mięśniowego potasu z dawką elektrolitów sprawiło, że woda z kokosa stała się jednym z ulubionych napojów sportowców. Tym bardziej, że praktycznie nie zawiera kalorii – nie jest bowiem tym samym, co bogate w tłuszcze mleczko kokosowe. Woda kokosowa to nasza gwiazda w ofercie soków i napojów

Jaką wodę kokosową wybrać?

Wiedząc, jakie korzyści dla zdrowia przynosi spożywanie wody kokosowej, warto zastanowić się, które z dostępnych na polskim rynku wód kokosowych warto pić. Godni polecenia są  następujący producenci:

  • Dr Martins, niektóre wody kokosowe z jego oferty posiadają certyfikat Fair Trade;

  • Cocomi, słynący z pysznych smakowych wód;

  • Aqua Verde, producent czystej wody kokosowej

Góra