Kiełki, Nasiona i Ziarna

Łącznie produktów: 33

Sproszkowane ekologiczne nasiona ostropestu plamistego.

Pycnogenol with grape seed extract, to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie ekstrakt z francuskiej kory sosny morskiej oraz ekstrakt z nasion winogron.

Kakao, dzięki uniwersalnej postaci jaką jest proszek można spożywać według uznania np. z jogurtem albo koktajlem mleczno-owocowym. Owoc ten można dodawać także do galaretek, budyniu i innych deserów.

Sproszkowaną trawę jęczmienną można spożywać wg uznania, np. jako dodatek do jogurtu naturalnego, a także w formie koktajli odżywczych.

Sproszkowane ekologiczne pączki kwiatowe goździkowca korzennego.

Sproszkowaną trawę jęczmienną można spożywać wg uznania, np. jako dodatek do jogurtu naturalnego, a także w formie koktajli odżywczych.

Jęczmień przed wykiełkowaniem wykazuje efekty wysoce alkalizujące, pomagając utrzymać w płynach ustrojowych organizmu równowagę kwasowo-zasadową (ph). Młody jęczmień Aktive TM przed wykiełkowaniem stanowi idealny środek odżywczy w diecie sportowców.

Kompleksowy, odżywczy koktajl, o wyśmienitym smaku i kremowej konsystencji. Dostarcza organizmowi pełnowartościowe białko, błonnik i niezbędne kwasy tłuszczowe, które zaspokajają głód.

Ekologiczna ziołowa kompozycja z Walerianą i Ashwagandha.

Młode liście jęczmienia to przede wszystkim bogactwo chlorofilu,który jako główny składnik w procesie fotosyntezy jest podstawą wszelkiego życia roślinnego. Chlorofil ma strukturę bardzo zbliżoną do hemoglobiny we krwi.

Cynk nie jest może tak dobrze znany, jak wapń czy magnez, ale jest równie istotny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pełni funkcje kofaktora umożliwiając różnym enzymom katalizowanie konkretnych reakcji chemicznych.

Kakao, dzięki uniwersalnej postaci jaką jest proszek można spożywać według uznania np. z jogurtem albo koktajlem mleczno-owocowym. Owoc ten można dodawać także do galaretek, budyniu i innych deserów.

Doskonałe źródło białka i błonnika.

Nasiona babki płesznik pochodzą z Indii. Pomagają regulować trawienie, zawierają duże ilości nierozpuszczalnego błonnika.

Detoxipure, to zaawansowana, naturalna formuła zawierająca aktywne składniki spożywcze i odżywcze.

Czarnuszka (Nigella sativa) od wieków używana i ceniona. Ze względu na wszechstronne działanie nazywa się ją panaceum.

Czekolada, to jeden z najbardziej lubianych produktów spożywczych na świecie. W swej surowej postaci jest niezwykle korzystna dla naszego zdrowia.

Błonnik jest ważnym elementem zdrowej diety i odgrywa istotną rolę w  zdrowiu i  w spójnym działaniu całego  przewodu pokarmowego.

Sproszkowane ekologiczne nasiona kasztanowca zwyczajnego.

Digesta Cleanse, to formuła o wysokiej zawartości błonnika, zawierająca witaminę C, minerały, bioflawonoidy oraz  babkę płesznik.

Doskonałe kremowe połączenie owsa, białka konopnego, nasion chia i cukru kokosowego. Owsianka jest polecana sportowcom i osobom aktywnym ze względu na wysoką zawartość białka.

Speed Up Metabolism Supertmix, to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie sproszkowane składniki roślinne.

Ekologiczne tabletki z młodego jęczmienia.

Sproszkowane ekologiczne części nadziemne wąkrotki azjatyckiej.

Ekstrakt z białej fasoli (phaseolus vulgaris) jest często określany jako 'bloker węglowodanów', ponieważ pomaga w eliminacji kalorii z produktów skrobiowych, co daje ogólne zmniejszenie spożycia kalorii.

Ekologiczna formuła z amlą, babką płesznik i siemieniem lnianym.

Połączenie trzech rodzajów zbóż, owoców oraz nasion.

Ekologiczna ziołowa kompozycja z Walerianą i Ashwagandha.

Mieszanka ekologicznych ziół korzystnie wpływających na samopoczucie psychofizyczne kobiet w okresie menopauzalnym.

Viridan Antyoksydanty, to formuła synergicznie działających witamin, sproszkowanych roślin i alg, pierwiastków.

Peppermint DR, to wysokiej jakości suplement diety stanowiący uzupełnienie codziennej diety w ekstrakty roślinne.

Ostropest pozyskiwany ze 100% ekologicznych nasion Silybum marianum.

Oczyszczające muesli o wysokiej zawartości błonnika.Góra