Kiełki, Nasiona i Ziarna

Łącznie produktów: 36

Kakao, dzięki uniwersalnej postaci jaką jest proszek można spożywać według uznania np. z jogurtem albo koktajlem mleczno-owocowym. Owoc ten można dodawać także do galaretek, budyniu i innych deserów.

Kakao, dzięki uniwersalnej postaci jaką jest proszek można spożywać według uznania np. z jogurtem albo koktajlem mleczno-owocowym. Owoc ten można dodawać także do galaretek, budyniu i innych deserów.

Sproszkowaną trawę jęczmienną można spożywać wg uznania, np. jako dodatek do jogurtu naturalnego, a także w formie koktajli odżywczych.

Sproszkowaną trawę jęczmienną można spożywać wg uznania, np. jako dodatek do jogurtu naturalnego, a także w formie koktajli odżywczych.

Ekologiczne tabletki z młodego jęczmienia.

Kiełki sojowe charakteryzują się wysoką zawartością białka roślinnego, zawierającego wszystkie niezbędne aminokwasy.

Sproszkowane quinoa, produkt RAW, wegański, bez laktozy.

Nasiona babki płesznik pochodzą z Indii. Pomagają regulować trawienie, zawierają duże ilości nierozpuszczalnego błonnika.

Viridan Antyoksydanty, to formuła synergicznie działających witamin, sproszkowanych roślin i alg, pierwiastków.

Połączenie trzech rodzajów zbóż, owoców oraz nasion.

Oczyszczające muesli o wysokiej zawartości błonnika.

Doskonałe źródło białka i błonnika.

Kompleksowy, odżywczy koktajl, o wyśmienitym smaku i kremowej konsystencji. Dostarcza organizmowi pełnowartościowe białko, błonnik i niezbędne kwasy tłuszczowe, które zaspokajają głód.

Doskonałe kremowe połączenie owsa, białka konopnego, nasion chia i cukru kokosowego. Owsianka jest polecana sportowcom i osobom aktywnym ze względu na wysoką zawartość białka.

Mieszanka ekologicznych ziół korzystnie wpływających na samopoczucie psychofizyczne kobiet w okresie menopauzalnym.

Jęczmień przed wykiełkowaniem wykazuje efekty wysoce alkalizujące, pomagając utrzymać w płynach ustrojowych organizmu równowagę kwasowo-zasadową (ph). Młody jęczmień Aktive TM przed wykiełkowaniem stanowi idealny środek odżywczy w diecie sportowców.

Błonnik jest ważnym elementem zdrowej diety i odgrywa istotną rolę w  zdrowiu i  w spójnym działaniu całego  przewodu pokarmowego.

Detoxipure, to zaawansowana, naturalna formuła zawierająca aktywne składniki spożywcze i odżywcze.

Sproszkowane ekologiczne części nadziemne wąkrotki azjatyckiej.

Sproszkowane ekologiczne pączki kwiatowe goździkowca korzennego.

Sproszkowane ekologiczne nasiona kasztanowca zwyczajnego.

Sproszkowane ekologiczne nasiona ostropestu plamistego.

Cynk nie jest może tak dobrze znany, jak wapń czy magnez, ale jest równie istotny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pełni funkcje kofaktora umożliwiając różnym enzymom katalizowanie konkretnych reakcji chemicznych.

Digesta Cleanse, to formuła o wysokiej zawartości błonnika, zawierająca witaminę C, minerały, bioflawonoidy oraz  babkę płesznik.

Ekstrakt z białej fasoli (phaseolus vulgaris) jest często określany jako 'bloker węglowodanów', ponieważ pomaga w eliminacji kalorii z produktów skrobiowych, co daje ogólne zmniejszenie spożycia kalorii.

Czekolada, to jeden z najbardziej lubianych produktów spożywczych na świecie. W swej surowej postaci jest niezwykle korzystna dla naszego zdrowia.

Ekologiczna ziołowa kompozycja z Walerianą i Ashwagandha.

Ekologiczna ziołowa kompozycja z Walerianą i Ashwagandha.

Czarnuszka (Nigella sativa) od wieków używana i ceniona. Ze względu na wszechstronne działanie nazywa się ją panaceum.

Ostropest pozyskiwany ze 100% ekologicznych nasion Silybum marianum.

Peppermint DR, to wysokiej jakości suplement diety stanowiący uzupełnienie codziennej diety w ekstrakty roślinne.

Pycnogenol with grape seed extract, to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie ekstrakt z francuskiej kory sosny morskiej oraz ekstrakt z nasion winogron.

Speed Up Metabolism Supertmix, to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie sproszkowane składniki roślinne.

Młode liście jęczmienia to przede wszystkim bogactwo chlorofilu,który jako główny składnik w procesie fotosyntezy jest podstawą wszelkiego życia roślinnego. Chlorofil ma strukturę bardzo zbliżoną do hemoglobiny we krwi.

Ekologiczna formuła z amlą, babką płesznik i siemieniem lnianym.

Taniej -7%

Sok z młodego jęczmienia powstaje w procesie wyciskania młodych kiełków jęczmienia. Uzyskany w ten sposób płyn poddawany jest suszeniu.Góra