Korzenie, Liście i Kora

Łącznie produktów: 48
99,00 zł

Pycnogenol with grape seed extract, to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie ekstrakt z francuskiej kory sosny morskiej oraz ekstrakt z nasion winogron.

149,00 zł

Ekologiczny i odżywczy świeżo suszony sok z trawy pszenicznej.

58,00 zł

Sproszkowany ekologiczny korzeń szparaga groniastego.

54,00 zł

Sproszkowane ekologiczne liście miłorzębu dwuklapowego.

98,00 zł

Womankind Menopause 45+, to odżywcza ekologiczna formuła roślinnych składników takich jak: shatavari, szałwia, granat, kurkuma, ashwaganda, aloes w połączeniu z witaminami B i D (pochodzącymi z roślin).

89,00 zł

Ekologiczna formuła dla aktywnych i uprawiających sport zawierająca Kurkumę i Boswellię.

39,00 zł

Kora wierzby białej. Produkt ekologiczny, posiadający certyfikat Soil Association.

98,00 zł

Kurkuma w spray-u, to rewolucyjna formuła preparatu zapewniająca najlepsze wykorzystanie trzech aktywnych kurkuminoidów, jak również najlepszą możliwą absorpcję.

98,00 zł

Ekologiczna mieszanka całego i skoncentrowanego ekstraktu z korzenia kurkumy.

89,00 zł

Ekologiczna formuła całego i skoncentrowanego korzenia Shatavari. Wholistic Shatavari  została stworzona do wspomagania  naturalnego rytmu organizmu kobiety.

89,00 zł

Ekologiczna ziołowa kompozycja z Walerianą i Ashwagandha.

90,00 zł

Organic Mineral Complex to naturalne źródło ponad 80 niezbędnych mikro i makroelementów, dzięki któremu można zadbać o uzupełnienie codziennej diety i uniknąć poważnych niedoborów będących często rezultatem typowej dla Zachodu diety.

69,00 zł

Ekologiczna witamina D, to wysokiej jakości suplement diety uzupełniający dietę w witaminę D2 pochodzącą z pieczarki dwuzarodnikowej Agaricus bisporus.

59,00 zł

Kompleks witamin dla prawidłowego tworzenia kolagenu, tkanek łącznych, utrzymania zdrowych kości i optymalnego metabolizmu energetycznego.

94,00 zł

Detoxipure, to zaawansowana, naturalna formuła zawierająca aktywne składniki spożywcze i odżywcze.

89,00 zł

CleanGreens wspiera naturalną zdolność organizmu do samooczyszczania i radzenia sobie z zanieczyszczonym środowiskiem i dietą.

43,00 zł

Turmeric (kurkuma) jest ziołem z rodziny imbirowatych i jest uprawiany w Indiach, Chinach, Indonezji. Od wieków znajduje szerokie zastosowanie w medycynie ajurwedyjskiej. Jest potężnym antyoksydantem, wspomaga pracę wątroby i układu trawiennego.

41,71 zł

Suplement diety. Liść morwy białej korzystnie wpływa na metabolizm węglowodanów.

58,00 zł

Ashwagandha, to roślina tradycyjnie stosowana w ajurwedzie. Jest zalecana jako środek łagodzący stres oraz w sytuacjach wyczerpania nerwowego.

149,00 zł

Pełna mocy mieszanka roślin będąca naturalnym antidotum na współczesny styl życia i wspierający kompleksowo.

39,70 zł

Program 'Uwolnij się od cukru w 7 dni', to odpowiedź na ogromne ilości cukru (w tym tzw. cukru ukrytego) w codziennych posiłkach.

94,00 zł

Wholistic Ashwagandha, to najwyższej jakości zioła uprawiane w sposób ekologiczny i z uwagą wyselekcjonowane tak aby jak najlepiej wykorzystać ich naturalny potencjał.

109,00 zł

Ekologiczna Ashwagandha jest uprawiana w Indiach. Jest unikalnym ekstraktem dużej mocy, zawierającym pełne spektrum Ashwagandhy (withania somnifera).

89,00 zł

Dzienny poziom odżywiania komórkowego. Turmeric Lifekind, to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie ekologiczne składniki roślinne.

99,00 zł

Organic Curcumin Extract, to wysokiej jakości suplement diety stanowiący uzupełnienie codziennej diety w ekstrakt z kłącza kurkumy oraz sproszkowane kłącze kurkumy.

69,00 zł

Chrzan i czosnek w połączeniu z cynkiem i witaminą C w jednej kapsułce.

69,00 zł

Witamina A jest niezbędna dla prawidłowego widzenia, zwłaszcza w przyciemnionym świetle lub ciemności. Ponadto przyczynia się ona do prawidłowego podziału komórek i komunikacji międzykomórkowej. Pomaga zachować zdrową skórę i jest ważna dla układu odpornościowego.

49,00 zł

Ekologiczna, certyfikowana Rhodiola, czyli różeniec górski. Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego – odpowiedni dla Wegan i Wegetarian.

99,00 zł

High Potency Curcumin Complex, to wygodny w użyciu ekstrakt z kadzidłowca (Boswellia serrata) wraz z pełnym spektrum cennych kurkuminoidów, imbiru i bioflawonoidów cytrusowych.

35,29 zł

Suplement diety. Kłącze imbiru oraz liść mięty wspierają procesy trawienne. Kłącze imbiru pomaga także zachować dobre samopoczucie podczas podróży.

73,00 zł

Maca jest czasami określana mianem peruwiańskiego żeń-szenia. Wspomaga pożądanie seksualne, korzystnie wpływa na płodność oraz pomaga w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej oraz energii.

54,90 zł

Ekologiczna ziołowa kompozycja z Walerianą i Ashwagandha.

59,00 zł

Sproszkowana ekologiczna bulwa pochrzynu włochatego.

89,00 zł

Organic Curcumin Latte, to współczesna wersja tradycyjnego Latte z kurkumą zwanego także 'Złotym mlekiem' lub 'Haldi Ka Doodh'.

58,00 zł

Sproszkowany ekologiczny korzeń hakorośli rozesłanej.

49,00 zł

Mieszanka ekologicznych ziół korzystnie wpływających na samopoczucie psychofizyczne kobiet w okresie menopauzalnym.

99,00 zł

Ekologiczny korzeń żeń-szenia.

99,00 zł

Produkt będący połączeniem optymalnej potencji betainy HCL z korzeniem goryczki. Goryczka żółta pozytywnie wpływa na trawienie, psychiczne samopoczucie oraz ożywienie organizmu.

89,00 zł

Ta niesamowita mieszanka ziół poprawia krążenie i odżywianie w mózgu, optymalizując zdolności umysłowe, poprawiając w ten sposób uczenie się, pamięć i zdolności intelektualne.

58,00 zł

Sproszkowany ekologiczny korzeń łopianu większego.

49,00 zł

Sproszkowane ekologiczne łodygi i korzenie Tinospora cordifolia - Guduchi.

49,00 zł

Peppermint DR, to wysokiej jakości suplement diety stanowiący uzupełnienie codziennej diety w ekstrakty roślinne.

125,00 zł

Resweratrol jest flawonoidem, który zwykle występuje w czerwonych winogronach, orzeszkach ziemnych, jagodach, żurawinach i kakao.

98,00 zł

Dong quai (Dzięgiel chiński), to jedno z najważniejszych ziół dedykowanych kobietom, nazywane też 'kobiecym żeńszeniem'. Używany od tysiąca lat w Azji, Chinach, Korei i Japonii na kobiece dolegliwości.

89,00 zł

Maca posiada wysoką wartość odżywczą, zawiera wiele substancji mineralnych i witamin, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zazwyczaj zawiera ok 10% białek, 60% węglowodanów, 9% błonnika.

49,00 zł

Sproszkowana ekologiczna kora lapacho czerwonego.Góra