Korzenie, Liście i Kora

Łącznie produktów: 19
98,97 zł

Nasz produkt to mieszanka korzenia i ekstraktu z kurkumy, która zapewnia 95% kurkuminoidów, czyli ich najwyższe dostępne stężenie. Większość produktów z kurkuminy wykorzystuje ekstrakt niższej jakości, który zapewnia 85% kurkuminoidów.

68,95 zł

Sproszkowany ekologiczny korzeń szparaga groniastego.

54,49 zł

Sproszkowana ekologiczna kora lapacho czerwonego.

87,85 zł

Maca posiada wysoką wartość odżywczą, zawiera wiele substancji mineralnych i witamin, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zazwyczaj zawiera ok 10% białek, 60% węglowodanów, 9% błonnika.

72,28 zł

Kompleks witamin dla prawidłowego tworzenia kolagenu, tkanek łącznych, utrzymania zdrowych kości i optymalnego metabolizmu energetycznego.

75,62 zł

Sproszkowany ekologiczny korzeń różeńca górskiego.

Taniej -8%

51,12 zł 55,57 zł

Ekologiczny sproszkowany korzeń maca od setek lat stanowi podstawowy element diety w krajach Ameryki Południowej. Swoje cenne właściwości zawdzięcza m.in. trudnym warunkom uprawy.

68,95 zł

Neem, znany również jako Nimba lub melia indyjska to potężne zioło detoksykujące, znane ze swojej zdolności do oczyszczania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz ciała. Jest nieocenionym środkiem do mycia skóry i oczyszczania krwi.

64,49 zł

Ashwagandha, to roślina tradycyjnie stosowana w ajurwedzie. Jest zalecana jako środek łagodzący stres oraz w sytuacjach wyczerpania nerwowego.

22,65 zł

Suplement diety. Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Zawartość macy w proszku w 1 kapsułce - 650 mg, w 3 kapsułkach - 1950 mg.

87,85 zł

Wiąz czerwony ma właściwości kojące - pomaga wspierać żołądek i przewód pokarmowy. Produkty Fushi są uprawiane biodynamicznie, przetwarzane na zimno i w 100% raw, aby zachować ich pełne właściwości odżywcze.

Taniej -8%

38,11 zł 41,43 zł

Suplement diety. Liść morwy białej korzystnie wpływa na metabolizm węglowodanów.

25,18 zł

Lukrecja gładka wykorzystywana jest w medycynie chińskiej od tysięcy lat. Wspiera układ odpornościowy, utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie górnych dróg oddechowych oraz ułatwia trawienie.

154,47 zł

Resweratrol jest flawonoidem, który zwykle występuje w czerwonych winogronach, orzeszkach ziemnych, jagodach, żurawinach i kakao.

179,03 zł

Ekstrakt z kurkumy (Curcuma longa) pozyskiwanej w sposób zrównoważony zawierający 85% kurkuminoidów, koenzym q10 ( ubichinol), średnio łańcuchowe kwasy tłuszczowe  (MCT) z oleju kokosowego, sproszkowana  kurkuma (Curcuma longa) pozyskiwana w sposób zrównoważony, hydroksypropylmetyloceluloza (kapsułka).

94,43 zł

Moringa stała się popularna jako superfood wyprzedzając spirulinę i chlorellę ze względu na dużą zawartość składników odżywczych. Jest to jedna z najbogatszych w składniki odżywcze żywności na świecie.

87,85 zł

Ashwagandha firmy Fushi zawiera minimum 7-10% witanoloidów. Zawiera wegańskie (MCT) średniołańcuchowe trójglicerydy pochodzące z oleju kokosowego. Formuła w 100% roślinna i przyjazna dla wegan.

65,60 zł

Peppermint DR, to wysokiej jakości suplement diety stanowiący uzupełnienie codziennej diety w ekstrakty roślinne.Góra