Owoce

Łącznie produktów: 25

Taniej -8%

28,29 zł 30,76 zł

Ekologiczne sproszkowane owoce camu camu, pochodzące z wilgotnych lasów amazońskich, charakteryzują się przyjemnym, lekko cierpkim smakiem.

74,67 zł

Ekologiczna formuła z czarnym bzem, miodem manuka, imbirem i tymiankiem.

64,49 zł

Sproszkowane ekologiczne pączki kwiatowe goździkowca korzennego.

30,85 zł

Owoce cytryńca bogate są w cukry, kwasy organiczne (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, kwas winowy) flawonoidy, katechiny, antocyjany, garbniki, olejki eteryczne, i witaminę C.

58,94 zł

Mieszanka ekologicznych ziół korzystnie wpływających na samopoczucie psychofizyczne kobiet w okresie menopauzalnym.

Taniej -8%

45,26 zł 49,20 zł

Ekologiczne sproszkowane jagody acai to bardzo cenny i ciekawy dodatek do diety.

31,60 zł

Ekologiczna sproszkowana guarana zawiera naturalną kofeinę, w związku z czym doskonale zastąpi tradycyjną kawę.

26,20 zł

Kapsułki z wyciągu z jagód Acai. Opakowanie zawiera 60 sztuk kapsułek. Owocom Acai nie brakuje kompletu pierwiastków i witamin: B1, B2, C, E.

11,58 zł

Ekologiczna dzika róża to jedno z najlepszych źródeł  łatwo przyswajalnej witaminy C.

Taniej -8%

20,37 zł 22,14 zł

Ekologiczny sproszkowany baobab powstaje ze zmielonego miąższu owoców baobabu.

161,23 zł

Sformułowany by zapewnić odżywczy sen.

(1)
108,99 zł

Ekologiczny Spray do gardła z czarnym bzem, miodem manuka oraz prawoślazem. Produkt nie zawiera substancji konserwujących, barwników i aromatów.  Może być spożywany przez wegetarian.

79,00 zł

Propolia opracowała suplement diety na włosy i paznokcie na bazie produktów pszczelich.

64,49 zł

Triphala to starożytna formuła ajurwedyjska w skład której wchodzą trzy owoce: amalaki, bibhataki i haritaki. W Indiach, jest szeroko stosowana w medycynie ajurwedyjskiej gdzie uważana jest za skuteczną w oczyszczaniu i detoksykacji układu pokarmowego.

68,95 zł

Bromelain, to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie enzym pochodzenia roślinnego - bromelainę, uzyskaną z ananasa.

118,99 zł

CleanGreens wspiera naturalną zdolność organizmu do samooczyszczania i radzenia sobie z zanieczyszczonym środowiskiem i dietą.

58,94 zł

Ekstrakt z jagód palmy sabałowej, standaryzowany na 45-50% wolnych steroli kwasów tłuszczowych, z całymi sproszkowanymi jagodami Saw Palmetto. Na bazie lucerny, spiruliny i borówki czarnej.

87,85 zł

100% czysty sok z owoców Amla z dzikich upraw. Bogaty w witaminę C; silny przeciwutleniacz, budowniczy odporności i promotor kolagenu.

59,04 zł

Ekologiczna acerola dostępna w formie sproszkowanej stanowi cenne uzupełnienie diety. Poddana procesowi liofilizacji zachowuje pełnię składników odżywczych.

64,49 zł

Sproszkowane ekologiczne kwiaty koniczyny łąkowej.

41,80 zł

Suplement diety. Chlorofil jest pozyskany z liści morwy czarnej.

47,81 zł

Ester C to wysoce efektywna i dobrze przyswajalna forma witaminy C. Posiada neutralne PH dzięki czemu jest łagodniejsza dla żołądka i całego przewodu pokarmowego. 

23,15 zł

Ekstrakt z liści morwy białej uzupełni naszą codzienną dietę w składniki, które wpływają na metabolizm węglowodanów.Góra