Owoce

Łącznie produktów: 26
33,20 zł

Ekologiczne sproszkowane owoce camu camu, pochodzące z wilgotnych lasów amazońskich, charakteryzują się przyjemnym, lekko cierpkim smakiem.

87,85 zł

Ekologiczna formuła z czarnym bzem, miodem manuka, imbirem i tymiankiem.

58,04 zł

Sproszkowane ekologiczne pączki kwiatowe goździkowca korzennego.

52,88 zł

Ekologiczne sproszkowane jagody acai to bardzo cenny i ciekawy dodatek do diety.

26,20 zł

Kapsułki z wyciągu z jagód Acai. Opakowanie zawiera 60 sztuk kapsułek. Owocom Acai nie brakuje kompletu pierwiastków i witamin: B1, B2, C, E.

33,52 zł

Ekologiczna sproszkowana guarana zawiera naturalną kofeinę, w związku z czym doskonale zastąpi tradycyjną kawę.

30,85 zł

Owoce cytryńca bogate są w cukry, kwasy organiczne (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, kwas winowy) flawonoidy, katechiny, antocyjany, garbniki, olejki eteryczne, i witaminę C.

28,28 zł

Ekologiczna lucuma w postaci proszku wytwarzana jest z miąższu tropikalnego owocu lucumy.

22,14 zł

Ekologiczny sproszkowany baobab powstaje ze zmielonego miąższu owoców baobabu.

118,99 zł

CleanGreens wspiera naturalną zdolność organizmu do samooczyszczania i radzenia sobie z zanieczyszczonym środowiskiem i dietą.

68,95 zł

Bromelain, to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie enzym pochodzenia roślinnego - bromelainę, uzyskaną z ananasa.

161,23 zł

Sformułowany by zapewnić odżywczy sen.

58,04 zł

Sproszkowane ekologiczne kwiaty koniczyny łąkowej.

58,94 zł

Mieszanka ekologicznych ziół korzystnie wpływających na samopoczucie psychofizyczne kobiet w okresie menopauzalnym.

11,52 zł

Ekologiczna dzika róża to jedno z najlepszych źródeł  łatwo przyswajalnej witaminy C.

47,81 zł

Ester C to wysoce efektywna i dobrze przyswajalna forma witaminy C. Posiada neutralne PH dzięki czemu jest łagodniejsza dla żołądka i całego przewodu pokarmowego. 

23,15 zł

Ekstrakt z liści morwy białej uzupełni naszą codzienną dietę w składniki, które wpływają na metabolizm węglowodanów.

76,00 zł

Propolia opracowała suplement diety na włosy i paznokcie na bazie produktów pszczelich.

43,37 zł

Standaryzowany ekstrakt na bazie koncentratu żurawiny. Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to zarówno pochodzenie składników, proces produkcji jak i zawartość 100% aktywnych składników bez niepotrzebnych dodatków.

58,94 zł

Ekstrakt z jagód palmy sabałowej, standaryzowany na 45-50% wolnych steroli kwasów tłuszczowych, z całymi sproszkowanymi jagodami Saw Palmetto. Na bazie lucerny, spiruliny i borówki czarnej.

133,44 zł

Nopal to inaczej kaktus Opuntia ficus-indica. Nopal firmy Viridian jest uprawiany w sposób ekologiczny i pochodzi z Tunezji.Nopal może stanowić doskonałe uzupełnienie diet odchudzających i oczyszczających. Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi.

79,06 zł

100% czysty sok z owoców Amla z dzikich upraw. Bogaty w witaminę C; silny przeciwutleniacz, budowniczy odporności i promotor kolagenu.

58,04 zł

Triphala to starożytna formuła ajurwedyjska w skład której wchodzą trzy owoce: amalaki, bibhataki i haritaki. W Indiach, jest szeroko stosowana w medycynie ajurwedyjskiej gdzie uważana jest za skuteczną w oczyszczaniu i detoksykacji układu pokarmowego.

108,99 zł

Ekologiczny Spray do gardła z czarnym bzem, miodem manuka oraz prawoślazem. Produkt nie zawiera substancji konserwujących, barwników i aromatów.  Może być spożywany przez wegetarian.

59,04 zł

Ekologiczna acerola dostępna w formie sproszkowanej stanowi cenne uzupełnienie diety. Poddana procesowi liofilizacji zachowuje pełnię składników odżywczych.Góra