Grzyby

Łącznie produktów: 9

Taniej -8%

18,10 zł 19,68 zł

Ekologiczne grzyby shiitake zwane inaczej twardziakiami japońskimi uprawiane są na martwych kłodach drzew liściastych. Cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na swoje cenne właściwości odżywcze. Szczególnie cenione są w kuchni wschodniej.

38,55 zł

Reishi to grzyb, który zawiera niezwykle dużo substancji ważnych dla naszego organizmu.

54,49 zł

Cynk nie jest może tak dobrze znany, jak wapń czy magnez, ale jest równie istotny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pełni funkcje kofaktora umożliwiając różnym enzymom katalizowanie konkretnych reakcji chemicznych.

Taniej -8%

18,67 zł 20,30 zł

Ekologiczne grzyby mun zaliczane są do najstarszych grzybów spożywczych świata.

Taniej -8%

104,22 zł 113,28 zł

Suplement diety. Dzienna porcja ( 3 kapsułki) zawiera: 1500 mg sproszkowanych grzybów.

68,95 zł

Grzyb Reishi w medycynie chińskiej nazywany jest – Królem Ziół. Po chińsku zwany ling zhi co oznacza „boski grzyb nieśmiertelności”. Stare chińskie teksty opisują reishi jako środek odmładzający, tonizujący, podnoszący życiową energię.

154,56 zł

Liver Health Formula, to wyjątkowa mieszanka, która wspomaga naturalną pracę wątroby.

93,57 zł

Ta niesamowita mieszanka ziół poprawia krążenie i odżywianie w mózgu, optymalizując zdolności umysłowe, poprawiając w ten sposób uczenie się, pamięć i zdolności intelektualne.

Taniej -8%

14,15 zł 15,38 zł

Ekologiczne grzyby maitake zwane również grzybami tańczącymi, ze względu na ich charakterystyczny kształt. Cieszą się coraz większym zainteresowaniem z uwagi na słodki smak i cenne właściwości odżywcze. Polecamy do zup, risotto, jako dodatek do mięs.Góra