Szampony

Łącznie produktów: 5

Taniej -8%

9,29 zł 10,09 zł

Szampon przeznaczony do mycia i pielęgnacji słabych i zniszczonych włosów.

Taniej -8%

9,29 zł 10,09 zł

Regeneruje i zapobiega wypadaniu włosów.

54,00 zł

Ekologiczny szampon bez dodatku SLS/SLES i silikonu. Delikatny skład organicznego szamponu BIO dostarczy twoim włosom elastyczności, nawilżenia i jedwabistości, bez podrażnienia oczu. Szampon ze składnikami aktywnymi: miodem, lawendą, bambusem, szałwią.

Taniej -8%

9,29 zł 10,09 zł

Regeneruje i zapobiega wypadaniu włosów.

Taniej -8%

9,29 zł 10,09 zł

Przeznaczony do mycia i pielęgnacji słabych i zniszczonych włosów z tendencją do wypadania.Marzenie o pięknych włosach 

Włosy są naszą wizytówką. Opisując kogoś, w pierwszej kolejności określamy kolor i długość jego włosów. Gdy myślimy o zmianie wizerunku – decydujemy się na zmianę fryzury. Nic więc dziwnego, że pielęgnacja włosów stanowi ważny element codziennej toalety. A jej podstawą jest z kolei szampon, dobrany do potrzeb skóry głowy, tak jak odżywka dobierana jest do potrzeb włosów (np. suche końcówki).

Szampon do codziennego mycia włosów

Rodzaj szamponu dobieramy do rodzaju skóry głowy. To, czy ma ona tendencję do nadmiernej produkcji łoju i szybkiego przetłuszczania, czy przeciwnie: jest przesuszona i podrażniona, ma wpływ na odpowiedni dobór kosmetyków używanych do mycia skóry głowy. W jednym i drugim przypadku zaleca się unikanie szkodliwych związków chemicznych, takich jak SLS czy PEG-i, które na dłuższą metę niszczą strukturę włosa i powodują podrażnienia skóry.

Mamy bogatą ofertę szamponów do włosów, których skuteczne działanie wynika ze składników: pochodzących prosto z natury.

Kosmetyk do zadań specjalnych

Gdyby problemy z włosami sprowadzały się wyłącznie do potrzeby ich oczyszczenia i nawilżenia, producenci szamponów mieliby łatwe zadanie. Jednak doskonale wiemy, że w niektórych przypadkach wymagamy od kosmetyków do pielęgnacji włosów dużo więcej. I tak specjalnego traktowania wymagają między innymi:

  • delikatne włosy dzieci – do ich pielęgnacji warto wypróbować np. markę Gron Balance;

  • włosy z tendencją do łupieżu –  im pomogą doskonałe dermokosmetyki Urtekram.

Góra