Żele do mycia twarzy

Łącznie produktów: 7

Taniej -10%

Propolis-żel do mycia twarzy dzięki skrupulatnie dobranym naturalnym, wyjątkowo łagodnym substancjom myjącym jest doskonale tolerowany przez nawet bardzo wrażliwą cerę.

Taniej -50%

Delikatna i kremowa emulsja do oczyszczania twarzy na bazie Błota Termalnego Rotorua, pełnego naturalnych minerałów o wysokim stężeniu.

Taniej -10%

Płyn przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Nie wysusza! Delikatnie oczyszcza zanieczyszczenia skóry twarzy, odświeża i chroni skórę twarzy przed działaniem wolnych rodników. Poczujesz nową jakość pielęgnacji skóry dzięki naturalnej formule pozbawionej kompromisów.

Taniej -10%

Łagodny, organiczny żel do mycia twarzy i demakijażu, na bazie delikatnych roślinnych składników myjących.

Taniej -10%

Naturalny żel do mycia twarzy, który skutecznie odświeża, nawilża i odżywia skórę. Dodaje energii i pomaga zredukować zmęczenie i stres.

Taniej -10%

Śluz ze ślimaka (Mucyny ślimaka) to złożone białko,wydzielane przez specjalne gruczoły ślimaka, które odpowiada za regenerację tkanek i renowację muszli.

Taniej -10%

Głębokie oczyszczanie porów szczególnie nadaje się do mieszanych typów skóry. Żel oczyszcza delikatnie i dokładnie skórę.Góra