Mydła w kostce

Łącznie produktów: 9
25,00 zł

Naturalne mydło propolisowe to baza codziennej higieny o miłym i przyjemnym zapachu. Ma działanie oczyszczające i regenerujące. Cenne właściwości Propolisu i Miodu, połączono z nawilżającymi i zmiękczającymi właściwościami Masła Shea. Szczególnie polecane przy problemach skórnych oraz dla nastolatków. Mydło ze składnikami aktywnymi: miodem, propolisem,...

Taniej -8%

13,97 zł 15,18 zł

Mydło posiadające walory lecznicze. Dzięki naturalnym składnikom antyseptycznym (olej laurowy), a także właściwością zabliźniającym i nawilżającym (olej laurowy, oliwa z oliwek), odnawia film hydrolipidowy.

9,00 zł

Mydło wyrabiane na bazie olejów roślinnych, produkowane w 100% ze składników pochodzenie roślinnego.

Taniej -8%

25,30 zł 27,50 zł

Marsylskie mydło jest spadkobiercą mydła Aleppo. Służy do codziennej higieny, odpowiednie do wszystkich typów skóry, a także do prania delikatnej bielizny.

Taniej -8%

8,40 zł 9,13 zł

Mydło w kostce z indyjskich orzechów piorących do wrażliwego ciała i delikatnych tkanin.

46,00 zł

Antybakteryjne mydło z olejkiem Manuka, miodem Manuka i rumiankiem 125g Naturalna alternatywa dla płynów do higieny intymnej. Mydło to posiada antybakteryjne i przeciwzapalne właściwości, dzięki wyjątkowemu połączeniu olejku Manuka, miodu Manuka, rumianku oraz olejku cytrynowego (Lemon Myrtle Oil).

Taniej -8%

8,00 zł 8,70 zł

Marsylskie mydło w kostce do wrażliwego ciała i delikatnych tkanin.

Taniej -8%

24,76 zł 26,91 zł

Delikatne mydło wysokiej jakości, wyprodukowane według starożytnych tradycji. Naturalne, bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Taniej -8%

35,27 zł 38,34 zł

Jest to tradycyjne mydło Alep opracowane w Aleppo, w słynnym, starym kotle z użyciem najwyższej jakości olejów z pierwszego tłoczenia.Góra