Pielęgnacja Ciała

Łącznie produktów: 14
99,00 zł

Serum z jadem pszczelim w ampułce przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

23,00 zł

Propolis Balsam do ciała szczególnie polecany do pielęgnacji skóry ze skłonnością do zmian trądzikowych, łojotokowych i stanów zapalnych.

17,15 zł

Balsam zapobiegający wysuszaniu skóry na bazie wosku pszczelego.

55,00 zł

Skuteczny ekologiczny preparat przeciwpryszczowy na niedoskonałości skórne wieku młodzieńczego (pryszcze) i inne problemy skórne (wykwity, przebarwienia, zaskórniki). Dzięki propolisowi i miodowi ma działanie przeciwzapalne i regenerujące. Bogate ekstrakty roślinne dają właściwości antyseptyczne i korygujące.

42,00 zł

Tradycyjna formuła o wyjątkowej skuteczności ... produkt ekologiczny. Polecany na ukąszenia owadów, oparzenia, podrażnienia i stany zapalne skóry. Regeneracja skóry poprzez: naprawczy propolis, kojącą lawendę i dziurawiec bogaty w hiperycyny, zmniejszające zaczerwienienia. Organiczny olejek ze składnikami aktywnymi: propolisem, lawendą, oliwą z oliwek,...

17,85 zł

Naturalny bezpieczny preparat przeznaczony do higieny i pielęgnacji okolic intymnych zarówno kobiet jak i mężczyzn.

43,00 zł

Organiczny dezodorant roll-on – naturalny i natychmiastowy efekt zapobiegania nadmiernemu poceniu się. Działa jak antyperspirant. Certyfikaty BIO i EcoCert.

76,00 zł

Propolia opracowała suplement diety na włosy i paznokcie na bazie produktów pszczelich.

59,00 zł

Balsam na przeziębienie zawiera aktywne składniki polepszające samopoczucie podczas przeziębienia. Konsystencja balsamu umożliwia łatwe wchłanianie w skórę.

59,00 zł

Dzięki propolisowi oraz aktywnym składnikom odbudowującym, balsam propolisowy – posiadający certyfikat BIO – doskonale radzi sobie z problemami skórnymi.

132,00 zł

Odkryj z marką Propolia® serum nawilżające – owocowe nawilżenie, wynikające z naturalnego połączenia Propolisu i Miodu z roślinami ekologicznymi.

105,00 zł

Zakończ dzień z organicznym kremem Propolia na noc „Confidences nocturnes” „Nocne Zwierzenia” – krem z mleczkiem pszczelim.

25,00 zł

Serum z jadem pszczelim w ampułce przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

29,00 zł

Zestaw startowy BeeYes BeeVenom Eco- serum 1 ampułka + 3 szt próbek kremu.Góra