Cukierki i Lizaki

Łącznie produktów: 6
34,59 zł

Cukierki z Miodem Manuka MGO™ 400+, Propolisem i witaminą C, to połączenie dwóch unikatowych, naturalnych składników pochodzących z jednego z najczystszych na świecie regionów jakim jest Nowa Zelandia. Użyty do produkcji cukierków Miód Manuka MGO™ 400+ cechuje się wysoką zawartością methylglyoxalu – co najmniej 400 mg/kg miodu.

30,59 zł

Cukierki z Miodem Manuka MGO™ 400+, Propolisem i witaminą C, to połączenie dwóch unikatowych, naturalnych składników pochodzących z jednego z najczystszych na świecie regionów jakim jest Nowa Zelandia. Użyty do produkcji cukierków Miód Manuka MGO™ 400+ cechuje się wysoką zawartością methylglyoxalu – co najmniej 400 mg/kg miodu.

30,59 zł

Cukierki z Miodem Manuka MGO™ 400+ i witaminą C, to połączenie dwóch unikatowych, naturalnych składników pochodzących z jednego z najczystszych na świecie regionów jakim jest Nowa Zelandia. Użyty do produkcji cukierków Miód Manuka MGO™ 400+ cechuje się wysoką zawartością methylglyoxalu – co najmniej 400 mg/kg miodu.

(1)
30,59 zł

Cukierki z Miodem Manuka MGO™ 400+ i witaminą C, to połączenie dwóch unikatowych, naturalnych składników pochodzących z jednego z najczystszych na świecie regionów jakim jest Nowa Zelandia. Użyty do produkcji cukierków Miód Manuka MGO™ 400+ cechuje się wysoką zawartością methylglyoxalu – co najmniej 400 mg/kg miodu.

12,45 zł

Krówka o klasycznym smaku z dodatkiem miodu ekologicznego.

16,36 zł

Ekologiczne cukierki / pastylki z miodem manuka MGO 150+.Cukierki i lizaki w zdrowszej wersji

Cukierki i lizaki w sklepie ze zdrową żywnością mogą wywoływać konsternację i spowodować zdziwienie. Jednak kiedy spojrzymy na uznane marki i firmowane przez nie składy produktów z tej kategorii, odetchniemy spokojnie. Ekologiczne słodycze i przekąski nie spowodują spustoszenia w organizmie, za to pozwolą nam na chwilę przyjemności. Zdrowej przyjemności.

 

Lizaki – smak dzieciństwa w wersji bio

Dzieci kochają lizaki i doprawdy trudno im zrozumieć zdanie rodziców, że nie wszystkie słodycze i przekąski są dobre dla ich zdrowia. Dostępne w dyskontach łakocie, nawet te dedykowane dzieciom, często zawierają nierafinowany cukier, konserwanty i sztuczne barwniki. Taki skład powoduje, że każdy świadomy rodzic, nie wspominając już o tych, którzy mają w domu małych alergików, powinien omijać takie artykuły spożywcze z daleka.

Na szczęście troska o zdrowie najbliższych nie dyskwalifikuje zupełnie czekolady, batoników i wafli, ani cukierków i lizaków. Sięgając po desery w wersji bio możemy liczyć na całkowitą eliminację glutenu oraz stosowanie zdrowszych zamienników cukru, takich jak syrop kukurydziany dodawany do holenderskich słodyczy i przekąsek Candy Tree.

 

Daj jednego! – ekologiczne cukierki dla małych i dużych

Cukierki i lizaki eko występują także w opakowaniach zbiorczych, którymi łatwo można się podzielić z innymi. W ten sposób spakowane są też inne smakołyki:

  • krówki – świetne ekologiczne ciągutki mają w ofercie Ekoflorki;
  • miętówki (takie jak Rapunzel);
  • pastylki z miodem (na przykład od Propolii);
  • drażetki w czekoladzie, owoce liofilizowane i lizaki w wielopakach.

Na wielbicieli owocowych deserów czekają nasze kisiele w wersji bio. A na małe smutki polecają się ekologiczne budynie i bezglutenowe galaretki – poszukaj w deserach. :)

Góra