Owoce w miodzie

Łącznie produktów: 13
20,00 zł

Oddajemy do Państwa dyspozycji całe poziomki o delikatnym smaku, a do tego w doskonałym miodzie. Miód z czasem przechodzi poziomkowym aromatem, zaś poziomki powolutku wchłaniają słodycz słonecznego miodu.

20,00 zł

Plastry cytryny zalane miodem. Świetna rzecz do herbaty, ten produkt jest specjalnie do tego dedykowany.

20,00 zł

Suszone śliwki w miodzie, to idealny produkt do ciast. Śliwki zawierają sorbitol, który doskonale utrzymuje wilgoć i przedłuża trwałość wypieków.

20,00 zł

Wiśnie suszone w miodzie. Wiśni nikomu przedstawiać chyba nie trzeba. Kwaskowy smaczek doskonale układa się z miodem. Doskonała przekąska na poprawienie humoru.

20,00 zł

Kandyzowane kostki owoców papai w miodzie. Papaja stanowi doskonały dodatek do ciast, a połączona z miodem może być wyśmienitą przekąskę.

20,00 zł

Suszone gruszki w miodzie akacjowym. Wymoczona w miodzie gruszka przechodzi do głębi słodyczą miodu, jej miękkie wnętrze chętnie go przyjmuje. Nie od razu, musi minąć jakiś czas, nim miodek wypełni każdy zakamarek.

20,00 zł

Suszona żurawina w miodzie. Lekko kwaskowa żurawina doskonale harmonizuje się z pełną słodyczą miodu. Wyśmienita do herbaty, lodów, musli, deserów i mięsa.

20,00 zł

Chrupiące chipsy bananowe w miodzie lipowym, bardzo słodkie, znakomity dodatek do lodów i deserów owocowych.

20,00 zł

Połówki owoców czarnej porzeczki. Dlaczego połówki? Żeby miód dostał się do środka, przeniknął do samego wnętrza, nasycił się bogactwem składników jakie ma w sobie czarna porzeczka.

20,00 zł

Delikatnie słodka gruszka z nieco ostrzejszą żurawiną. Całość doskonale układa się ze słodyczą miodu, ładnie wygląda i jest smaczna. Doskonała do dekoracji deserów, lodów, koktajli.

20,00 zł

Żurawina z ziarnem słonecznika w miodzie. Dwa smakołyki w jednym opakowaniu. Słonecznik pochodzi z Meksyku, jego nasiona zawierają aż 40% wartościowego oleju, są bogate w białko, witaminy E i F oraz składniki mineralne. Poprawiają trawienie, działają przeciwgorączkowo i aktywizują proces regeneracji organizmu.

20,00 zł

Suszone morele w miodzie pszczelim stanowią doskonałą przekąskę.

20,00 zł

Kandyzowana kostka ananasowa w miodzie. Waga ananasów to 100g. Waga netto całego zestawu 0.24kg. Ananasy pochodzą z Brazylii, stanowią składnik wielu potraw (zwłaszcza deserów), posiadają również pewne właściwości lecznicze. Działają przeciwzapalnie, hamują krwawienia, zmniejszają obrzęki w stanach zapalnych oraz łagodzą dolegliwości trawienne.Góra