Orzechy i bakalie w miodzie

Łącznie produktów: 12
20,00 zł

Orzechy laskowe w miodzie akacjowym. Są doskonałym dodatkiem regeneracyjnym dla pracujących umysłowo, przemęczonych lub osłabionych.

20,00 zł

Orzechy włoskie w miodzie akacjowym. Dzięki słodyczy miodu, orzechy tracą intensywną goryczkę. Wyśmienite do ciast na bazie czekolady, deserów lodowych, pierników i mazurków.

20,00 zł

Kandyzowana kostka imbiru zalana miodem. Mieszaka ta posiada charakterystyczny, cytrynowo-pieprzowy smak.

20,00 zł

Oryginalny smak nerkowców z miodem akacjowym - palce lizać. Maślane orzechy, słodycz miodu - idealna kompozycja do naleśników i placków. 

20,00 zł

Orzechy ziemne - jedne z najpopularniejszych orzechów dostępnych na naszym rynku. To doskonała przekąska dla wszystkich, którzy lubią orzeszki arachidowe.

20,00 zł

Miód akacjowy i płatki migdałów. Połączenie, które jest polecane w diecie wegetariańskiej. Migdały zawierają wiele elementów - mikro i makro, ważnych dla naszego organizmu.

20,00 zł

Orzechowy mix w miodzie. Jest to mieszanka rozmaitych orzechów oraz ziaren zalana pysznym miodem, dla łasuchów, którzy nie potrafią się zdecydować na jeden rodzaj przyjemności.

20,00 zł

Bakaliowy mix w miodzie. Jest to mieszanka rozmaitych bakalii w miodzie, dla łasuchów, którzy nie potrafią się zdecydować na jeden rodzaj przyjemności.

20,00 zł

Rodzynki w miodzie akacjowym. Rodzynki to nic innego jak suszone winogrona. Można używać ich do pieczenia ciast, ale i zjadać na surowo. UWAGA - bardzo słodkie.

20,00 zł

Suszone daktyle w miodzie akacjowym. Suszone daktyle doskonale są znane w krajach północno-wschodniej Afryki, chociaż obecnie uprawia się je w wielu miejscach na świecie. Są jedną z najstarszych roślin uprawianych świadomie (około 6000 lat).

20,00 zł

Suszone figi w miodzie akacjowym. Suszone figi doskonale są znane na terenach basenu Morza Śródziemnego, a także w krajach takich jak Gruzja czy Armenia, chociaż obecnie uprawia się je w wielu miejscach na świecie. Są obok daktyli jedną z najstarszych roślin uprawianych świadomie (około 2500 lat).

20,00 zł

Żurawina z ziarnem słonecznika w miodzie. Dwa smakołyki w jednym opakowaniu. Słonecznik pochodzi z Meksyku, jego nasiona zawierają aż 40% wartościowego oleju, są bogate w białko, witaminy E i F oraz składniki mineralne. Poprawiają trawienie, działają przeciwgorączkowo i aktywizują proces regeneracji organizmu.Góra