Miody z przyprawami

Łącznie produktów: 10

Miód kremowany truskawkowo-waniliowy, to doskonały miód dla dzieci. Posiada mocny i charakterystyczny smak truskawki.

Słodki smak delikatnego miodu w połączeniu z ostrą papryczką chili. Chili stanowi fajne zestawienie ze słodyczą miodu dając mocny, pikantny smak.

Miód kremowany waniliowo-czekoladowy, to miód przeznaczony dla najmłodszych. Ciemny miodek z kakao i wanilią, która nadaje temu miodowi niepowtarzalny smak i aromat.

Miód z dodatkiem cynamonu, to doskonały smak idealnie dobrany do łagodnego miodu wielokwiatowego. Miód i cynamon wzajemnie się uzupełniają, tworząc wspaniały przysmak.

Miód z imbirem jest doskonałym składnikiem naszej codziennej diety. Mieszaka ta posiada charakterystyczny, cytrynowo-pieprzowy smak.

Czekoladowy smak miodu zakończony ostrym, ale nie za mocnym finiszem papryczki chili. Fantastyczna sprawa dla wytrawnych koneserów.

Wspaniały, delikatesowy smak miodu z kardamonem, zdecydowany numer jeden do kawy. Prawdziwe delicje dla Elit!

Miód z kwiatów mniszka pospolitego, popularnie zwanego dmuchawcem lub mleczem z dodatkiem zmielonego cynamonu. W niektórych zakątkach naszego kraju uchodzi za najsłodszy z polskich miodów.

Ciemny miód kremowany waniliowo-czekoladowy zwany inaczej Krówką z kakao i wanilią, to miód przeznaczony dla najmłodszych.

Miód z kakao. Dodatek kakao sprawia, że miód ma smak czekoladowy, jednak nie psuje się szybko. Ciemny miód nadaje się na zdobienie ciast, ale również do mleka, zwłaszcza dla dzieci. Idealny na kanapki i różnego rodzaju przekąsek na słodko.Góra