Miody z owocami

Łącznie produktów: 28
20,00 zł

Suszona malina zmieszana z kremowanym miodem wielokwiatowym, wiosennym. Świetna do lodów, herbat, kanapek, twarożków i  innych specjałów.

20,00 zł

Miód kremowany truskawkowo-waniliowy, to doskonały miód dla dzieci. Posiada mocny i charakterystyczny smak truskawki.

20,00 zł

Miód kremowany z suszoną czarną jagodą. Unikalny smak dla koneserów.

20,00 zł

Miód z cytryną. Świetny na 'kaca', pasuje do herbaty i nie tylko. Doskonały na pieczywo, do lodów i innych deserów. Zawiera naturalną suszoną cytrynę, która daje mu intensywny, doskonały smak.

20,00 zł

Miód ten posiada intensywny kolor oraz wspaniały smak czarnej porzeczki. Mocny, kwaskowy, ale do herbaty nadaje się wyśmienicie.

20,00 zł

Miód z truskawką, to doskonały miód dla dzieciaków, o mocnym, truskawkowym smaku. Niezastąpiony do mleka, musli, płatków, lodów, kanapek. Świetny do herbaty. Najlepszy, chyba z twarożkiem...

20,00 zł

Kremowany miód z suszoną wiśnią. Lekko kwaskowy, doskonały do herbaty, ale nie tylko. Idealny do jogurtu, lodów, musli i deserów.

20,00 zł

Miód z wanilią posiada delikatny i słodki smak. Doskonały dla dzieciaków, ale i wszystkich tych, którzy lubią waniliowe budynie, lody, desery. Jest bardzo słodki. Posiada kawałeczkami wanilii, która nadaje mu ten unikalny smak i aromat.

20,00 zł

Lekko kwaskowa żurawina doskonale harmonizuje z pełną słodyczą miodu. Żurawiny w miodzie smaczne bardzo, co tu wiele gadać! Wyśmienite do herbaty, lodów, musli, deserów i ... mięsa.

20,00 zł

Delikatny, kremowany miód z płatkami róż. Smak iście delikatesowy, unikalny, jedyny w swoim rodzaju. Wykwintny, niczym najlepsze francuskie delikatesy. Jeśli miałbym do czegoś porównywać, to smak ten najbardziej przypomina mi nadzienie różane w pączkach.

20,00 zł

Miód z pigwowcem- nie z pigwą. Świetny na przeziębienia, bogaty w witaminę C, pasuje do herbaty i nie tylko. Doskonały na pieczywo, do lodów i innych deserów.

20,00 zł

Suszone, starte na proszek banany w miodzie. Idealny do mleka, pasuje do... białej kawy, na kanapeczkę, ciasteczko...

20,00 zł

Miód, orzechy laskowe, to doskonały sposób na początek nowego, wspaniałego dnia. Miód przywodzi na myśl rozgrzaną słońcem polanę, pełną odurzających swym aromatem kwiatów.

20,00 zł

Słodycz naszych kwiatów, zebrana przez pracowite pszczoły, zmieniona czarami natury w doskonały miód. Zaklęte w nim słońce i smak łączą się z czarnym jak heban kakao, przenikają się, stapiają w jedno.

20,00 zł

Delikatny smak bananów z dodatkiem orzechów pistacjowych to unikalna kompozycja subtelnych smaków. Najpierw czujemy bananową słodycz, która przechodzi w finisz pistacjowych orzechów.

20,00 zł

Zimowy sztorm miotał korabiem niczym łupiną orzecha. Lodowate fale zalewały pokład wysysając ze skostniałej załogi resztki sił. Marynarze słaniali się na nogach, bosman spojrzał w posępne oblicze kapitana.

20,00 zł

Pyszny miód kremowany z aronią. Pełne słodyczy, ale i wyczuwalnej nuty aronii.

20,00 zł

Delikatny w smaku miód kremowany z poziomką. Aksamitny w smaku, chociaż czasem trafi się maleńkie nasionko, które uniknęło zmielenia...

20,00 zł

Złociste morele, skąpane w greckim słońcu, pełne rozkosznej słodyczy przybyły do lechickiej krainy by złączyć się z naszym miodem.

20,00 zł

Słodycz naszego rodzimego miodu w połączeniu z leśnym maleństwem- czerwoną borówką. Miód z aromatycznych kwiatów, na rozgrzanych słońcem łąkach, czesanych letnim wiatrem...

20,00 zł

Gdy upalne lato ustąpi miejsca bogatej jesieni, ta złoci liście, czerwienią i brązami maluje lasy, ziarnem napełnia spichlerze a w sadach pęcznieją słodyczą opasłe gruszki...

20,00 zł

Cynamon, egzotyczny smak z dalekiej Azji, nieco jakby magiczna, skrywa wiele tajemniczych mocy leczących wiele...

20,00 zł

Gdy królowa Anglii zapytała jaki jest najlepszy owoc świata usłyszała- mango! Tropikalne Indie, zielona dżungla, słońce rozproszone na listowiu, kipiące życiem lasy deszczowe...

20,00 zł

Niepozorne krzaczki ze słonecznej polany rodzą wspaniałe, aromatyczne, czerwone maleństwa - uśmiechnięte poziomki. Dojrzewają wśród zielenie, same rumieniąc się nieco wstydliwie, jakby skrępowane skrywaną wewnątrz doskonałością.

20,00 zł

Brzemienne słodyczą, pękate śliwki drzemią na jesiennym słońcu, kołysane lekkim podmuchem ciepłego jeszcze zefirka.

20,00 zł

Późnym latem słońce dopieszcza wiśnie pośród zielonego listowia niskich sadów. Wiosną pszczoły pracowicie zapylały kwiaty i gromadziły miód.

20,00 zł

Ciepłe kolory dojrzałej brzoskwini, niczym zachodzące słońce, pełna słodyczy, aromatyczna, chętnie skrywa się w jeszcze słodszym miodzie.

20,00 zł

Smagane północnymi wiatrami nadmorskich plaż rokitnikowe krzewy cierpkie rodzą jagody... Lecz piękne, pomarańczowe, intensywne w swoim smaku.Góra