Pasztety

Łącznie produktów: 17

Kremowy pasztet ogórkowy z cieciorką. Produkt rolnictwa ekologicznego.

Pomidorowy pasztet z cieciorką. Produkt rolnictwa ekologicznego.

Sojowo-pomidorowy pasztet. Produkt rolnictwa ekologicznego.

Warzywny pasztet z cieciorką. Produkt rolnictwa ekologicznego.

Warzywny pasztet z soczewicą. Produkt rolnictwa ekologicznego.

Kremowy pasztet koperkowy z cieciorką. Produkt rolnictwa ekologicznego.

Pasztet pieczony z ekologicznej nie modyfikowanej genetycznie ciecierzycy. Smakowicie wzbogacony ekologicznymi ziołami i przyprawami. Do smarowania pieczywa. Jako dodatek do potraw. Składnik kotletów i farszy.

Pasztet pieczony z ekologicznej nie modyfikowanej genetycznie soczewicy. Smakowicie wzbogacony ekologicznymi ziołami i przyprawami. Do smarowania pieczywa. Jako dodatek do potraw. Składnik kotletów i farszy.

Ekologiczny pasztet z nasion dyni przeznaczony dla wegetarian. Idealnie nadaje się do pieczywa lub w formie przekąski.

Ekologiczny pasztet z fasoli kidney przeznaczony dla wegetarian. Idealnie nadaje się do pieczywa lub w formie przekąski.

Ekologiczny pasztet z nasion słonecznika przeznaczony dla wegetarian. Idealnie nadaje się do pieczywa lub w formie przekąski.

Pasztet z marchewki bio jest w pełni wegański i bezglutenowy, przygotowany według orygilnej receptury przez firmę Poloniak

Pasztet z orzechów nerkowca bio jest w pełni wegański i bezglutenowy, przygotowany według orygilnej receptury przez firmę Poloniak

Ekologiczny pasztet pieczony z kaszy jaglanej przeznaczony dla wegetarian. Idealnie nadaje się do pieczywa lub w formie przekąski.

Ekologiczny pasztet pieczony z nasionami słonecznika przeznaczony dla wegetarian. Idealnie nadaje się do pieczywa lub w formie przekąski.Góra