Desery roślinne

Łącznie produktów: 40

Deser ryżowy z wanilią wytwarzany jest z ziarna ryżu pochodzącego z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera soi, glutenu, laktozy i białek mleka.

Deser ryżowo-czekoladowy wytwarzany jest z ziarna ryżu pochodzącego z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera soi, glutenu, laktozy i białek mleka.

Deser ryżowy o smaku czekoladowym. Produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy.

Deser ryżowy o smaku waniliowym. Produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy.

Ekologiczny deser kokosowy bez dodatków. Idealny jako przekąska lub na śniadanie.

Ekologiczny deser kokosowy z dodatkiem mango i marakuji. Idealny jako przekąska lub na śniadanie.

Deser owsiano-waniliowy wytwarzany jest z owsa i wanilii pochodzących z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera soi, laktozy i białek mleka.

Deser migdałowy z syropem z agawy, wytwarzany jest z migdałów i agawy, pochodzących z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera soi, glutenu, laktozy i białek mleka.

Ekologiczny deser kokosowy z dodatkiem cytryny. Idealny jako przekąska lub na śniadanie.

Ekologiczny deser kokosowy z dodatkiem wanilii. Idealny jako przekąska lub na śniadanie.

Ekologiczny deser sojowy bezglutenowy bez dodatków. Idealny dla osób które nie tolerują mleka. Polecany na śniadania i podwieczorek.

Deser owsiano-czekoladowy wytwarzany jest z owsa i kakao pochodzących z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera soi, laktozy i białek mleka.

Ekologiczny deser jaglany z dodatkiem mleczka kokosowego. Doskonale smakuje jako przekąska bądź dodatek do deserów.

Ekologiczny deser sojowy bezglutenowy bez żadnych dodatków. Idealny dla osób które nie tolerują mleka. Polecany na śniadania i podwieczorek.

Deser migdałowo-waniliowy wytwarzany jest z migdałów i wanilii, pochodzących z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera soi, glutenu, laktozy i białek mleka.

Deser kokosowo-ananasowy wytwarzany jest z kokosów i ananasów pochodzących z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera soi, glutenu, laktozy i białek mleka.

Ekologiczny deser o smaku kokosowym. Idealny dla osób które nie tolerują mleka. Polecany na śniadania i podwieczorek. Produkt bezglutenowy.

Ekologiczny deser sojowy bezglutenowy o smaku wanilii. Idealny dla osób które nie tolerują mleka. Polecany na śniadania i podwieczorek.

Ekologiczny deser o smaku kokosowym z dodatkiem mango. Idealny dla osób które nie tolerują mleka. Polecany na śniadania i podwieczorek. Produkt bezglutenowy.

Ekologiczny deser sojowy bezglutenowy o smaku malinowym. Idealny dla osób które nie tolerują mleka. Polecany na śniadania i podwieczorek.

Deser kokosowy wytwarzany jest z kokosów pochodzących z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera soi, glutenu, laktozy i białek mleka.

Deser kokosowo-czekoladowy wytwarzany jest z kakao i kokosów pochodzących z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera soi, glutenu, laktozy i białek mleka.

Deser migdałowo-czekoladowy wytwarzany jest z migdałów i kakao pochodzących z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera soi, glutenu, laktozy i białek mleka.

Ekologiczny deser sojowy bezglutenowy o smaku borówkowym. Idealny dla osób które nie tolerują mleka. Polecany na śniadania i podwieczorek.

Ekologiczny deser sojowy bezglutenowy o smaku malinowym. Idealny dla osób które nie tolerują mleka. Polecany na śniadania i podwieczorek.

Deser migdałowy wytwarzany jest z migdałów pochodzących z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera soi, glutenu, laktozy i białek mleka.

Ekologiczny deser sojowy bezglutenowy o smaku truskawkowym. Idealny dla osób które nie tolerują mleka. Polecany na śniadania i podwieczorek.

Ekologiczny deser sojowy bezglutenowy o smaku morelowym. Idealny dla osób które nie tolerują mleka. Polecany na śniadania i podwieczorek.

Deser z konopi wytwarzany jest z konopi pochodzących z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera soi, laktozy i białek mleka.

Ekologiczny deser sojowy bezglutenowy o smaku mango i dodatkiem brzoskwini. Idealny dla osób które nie tolerują mleka. Polecany na śniadania i podwieczorek.

Ekologiczny deser sojowy bezglutenowy o smaku brzoskwiniowym i dodatkiem czarnego bzu. Idealny dla osób które nie tolerują mleka. Polecany na śniadania i podwieczorek.

Ekologiczny deser sojowy bezglutenowy o smaku cytrynowym. Idealny dla osób które nie tolerują mleka. Polecany na śniadania i podwieczorek.

Deser z konopi z dodatkiem kakao wytwarzany jest z konopi pochodzących z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera soi, laktozy i białek mleka.

Ekologiczny deser sojowy bezglutenowy o smaku morelowym z domieszką guawy. Idealny dla osób które nie tolerują mleka. Polecany na śniadania i podwieczorek.

Zagęszczony produkt kokosowy waniliowy.

Zagęszczony produkt kokosowo-jagodowy.

Zagęszczony produkt migdałowy z wanilią.

Deser sojowo-waniliowy wytwarzany jest z nasion soi pochodzących z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera glutenu, laktozy i białek mleka.Góra