Cukierki i Lizaki

Łącznie produktów: 15
10,55 zł

Krówka o klasycznym smaku z dodatkiem miodu ekologicznego.

16,36 zł

Ekologiczne cukierki / pastylki z miodem manuka MGO 150+.

14,68 zł

Ekologiczne cukierki miętówki o smaku miętowym.

14,22 zł

Ekologiczne cukierki miętówki o smaku cytrynowym.

23,71 zł

Propolis zwalcza wczesne objawy przeziębienia, łagodzi bóle gardła, stany zapalne i podrażnienia dziąseł oraz błon śluzowych jamy ustnej. Zastosowany eukaliptus odświeża oddech, udrażnia nos i drogi oddechowe. To znakomity, naturalny smakołyk, który sprawia, iż oddech jest zawsze świeży.

9,66 zł

Wegański cukierek typu krówka na bazie nierafinowanego cukru trzcinowego i syropu z ryżu brązowego.

11,86 zł

Ekologiczne cukierki twarde zrobione na syropie kukurydzianym i syropie z agawy. Idealne dla dzieci co nie tolerują glutenu.

11,86 zł

Wegańska mieszanka cukierków. Produkt rolnictwa ekologicznego.

7,89 zł

Ekologiczne cukierki ziołowe z szałwią.

14,68 zł

Ekologiczne cukierki miętówki o smaku imbirowym.

8,41 zł

Cukierki o smaku owoców leśnych.Cukierki i lizaki w zdrowszej wersji

Cukierki i lizaki w sklepie ze zdrową żywnością mogą wywoływać konsternację i spowodować zdziwienie. Jednak kiedy spojrzymy na uznane marki i firmowane przez nie składy produktów z tej kategorii, odetchniemy spokojnie. Ekologiczne słodycze i przekąski nie spowodują spustoszenia w organizmie, za to pozwolą nam na chwilę przyjemności. Zdrowej przyjemności.

 

Lizaki – smak dzieciństwa w wersji bio

Dzieci kochają lizaki i doprawdy trudno im zrozumieć zdanie rodziców, że nie wszystkie słodycze i przekąski są dobre dla ich zdrowia. Dostępne w dyskontach łakocie, nawet te dedykowane dzieciom, często zawierają nierafinowany cukier, konserwanty i sztuczne barwniki. Taki skład powoduje, że każdy świadomy rodzic, nie wspominając już o tych, którzy mają w domu małych alergików, powinien omijać takie artykuły spożywcze z daleka.

Na szczęście troska o zdrowie najbliższych nie dyskwalifikuje zupełnie czekolady, batoników i wafli, ani cukierków i lizaków. Sięgając po desery w wersji bio możemy liczyć na całkowitą eliminację glutenu oraz stosowanie zdrowszych zamienników cukru, takich jak syrop kukurydziany dodawany do holenderskich słodyczy i przekąsek Candy Tree.

 

Daj jednego! – ekologiczne cukierki dla małych i dużych

Cukierki i lizaki eko występują także w opakowaniach zbiorczych, którymi łatwo można się podzielić z innymi. W ten sposób spakowane są też inne smakołyki:

  • krówki – świetne ekologiczne ciągutki mają w ofercie Ekoflorki;
  • miętówki (takie jak Rapunzel);
  • pastylki z miodem (na przykład od Propolii);
  • drażetki w czekoladzie, owoce liofilizowane i lizaki w wielopakach.

Na wielbicieli owocowych deserów czekają nasze kisiele w wersji bio. A na małe smutki polecają się ekologiczne budynie i bezglutenowe galaretki – poszukaj w deserach. :)

Góra