Cukierki i Lizaki

Łącznie produktów: 14
12,45 zł

Krówka o klasycznym smaku z dodatkiem miodu ekologicznego.

16,36 zł

Ekologiczne cukierki / pastylki z miodem manuka MGO 150+.

14,68 zł

Ekologiczne cukierki miętówki o smaku miętowym.

14,37 zł

Ekologiczne cukierki miętówki o smaku cytrynowym.

11,86 zł

Ekologiczne cukierki twarde zrobione na syropie kukurydzianym i syropie z agawy. Idealne dla dzieci co nie tolerują glutenu.

11,86 zł

Wegańska mieszanka cukierków. Produkt rolnictwa ekologicznego.

8,91 zł

Ekologiczne cukierki ziołowe z szałwią.

14,68 zł

Ekologiczne cukierki miętówki o smaku imbirowym.

9,37 zł

Cukierki o smaku owoców leśnych.

13,85 zł

Draże czekoladowe. Odpowiedni dla wegan. Bezglutenowy.Cukierki i lizaki w zdrowszej wersji

Cukierki i lizaki w sklepie ze zdrową żywnością mogą wywoływać konsternację i spowodować zdziwienie. Jednak kiedy spojrzymy na uznane marki i firmowane przez nie składy produktów z tej kategorii, odetchniemy spokojnie. Ekologiczne słodycze i przekąski nie spowodują spustoszenia w organizmie, za to pozwolą nam na chwilę przyjemności. Zdrowej przyjemności.

 

Lizaki – smak dzieciństwa w wersji bio

Dzieci kochają lizaki i doprawdy trudno im zrozumieć zdanie rodziców, że nie wszystkie słodycze i przekąski są dobre dla ich zdrowia. Dostępne w dyskontach łakocie, nawet te dedykowane dzieciom, często zawierają nierafinowany cukier, konserwanty i sztuczne barwniki. Taki skład powoduje, że każdy świadomy rodzic, nie wspominając już o tych, którzy mają w domu małych alergików, powinien omijać takie artykuły spożywcze z daleka.

Na szczęście troska o zdrowie najbliższych nie dyskwalifikuje zupełnie czekolady, batoników i wafli, ani cukierków i lizaków. Sięgając po desery w wersji bio możemy liczyć na całkowitą eliminację glutenu oraz stosowanie zdrowszych zamienników cukru, takich jak syrop kukurydziany dodawany do holenderskich słodyczy i przekąsek Candy Tree.

 

Daj jednego! – ekologiczne cukierki dla małych i dużych

Cukierki i lizaki eko występują także w opakowaniach zbiorczych, którymi łatwo można się podzielić z innymi. W ten sposób spakowane są też inne smakołyki:

  • krówki – świetne ekologiczne ciągutki mają w ofercie Ekoflorki;
  • miętówki (takie jak Rapunzel);
  • pastylki z miodem (na przykład od Propolii);
  • drażetki w czekoladzie, owoce liofilizowane i lizaki w wielopakach.

Na wielbicieli owocowych deserów czekają nasze kisiele w wersji bio. A na małe smutki polecają się ekologiczne budynie i bezglutenowe galaretki – poszukaj w deserach. :)

Góra