Żurawina

Łącznie produktów: 9
47,75 zł

Świeżo wyciśnięty z owoców żurawiny, bez żadnych dodatków sok charakteryzuje się lekko cierpkim i kwaśnym smakiem. Idealne warunki klimatyczne oraz proces pasteryzacji HTST sprawia, że sok pozostaje bogaty w wartości odżywcze i zachowuje bezpieczeństwo mikrobiologiczne.

Taniej -7%

32,31 zł 34,74 zł

Sok z żurawiny, nie zawiera cukru. Sok ten zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby naczyń krwionośnych i nowotwory. Wzmacnia ogólną odporność organizmu.

23,99 zł

Owoce żurawiny to naturalne źródło flawonoidów, antyoksydantów, antocyjanów i pektyny, a także witamin: C, B1, B2, PP, prowitaminy A, błonnika oraz żelaza, potasu, wapnia i magnezu.

16,77 zł

Naturalny sok z żurawiny kanadyjskiej firmy Medicura. W 100% naturalny sok z żurawin otrzymywany jest przez bezpośrednie wyciskanie owoców żurawiny, zapewnia to najwyższą aktywność biologiczną jej najcenniejszych składników.        

9,81 zł

Sok posiada naturalnie kwaśny i cierpki smak. Osad na dnie butelki jest zjawiskiem naturalnym.

Taniej -7%

4,66 zł 5,01 zł

Sok jest nieklarowany, nie są stosowane żadne konserwanty. Sok nie zawiera dodatku cukru ani wody, jest wyłącznie pasteryzowany.

18,73 zł

Sok posiada naturalnie kwaśny i cierpki smak. Osad na dnie butelki jest zjawiskiem naturalnym.

14,30 zł

Owoce żurawiny to naturalne źródło flawonoidów, antyoksydantów, antocyjanów i pektyny, a także witamin: C, B1, B2, PP.Góra