Dania gotowe

Łącznie produktów: 18
10,43 zł

Ekologiczny przecier ze świeżych pomidorów.

10,30 zł

Ekologiczna ciecierzyca, zwana inaczej cieciorką lub grochem włoskim. Ciecierzyca Alce Nero jest produktem gotowym do spożycia. Nie zawiera konserwantów, ani sztucznych barwników.

39,44 zł

Ekologiczne suszone pomidory w oliwie. Stanowią wyśmienitą przekąskę lub dodatek do sałatek, sosów i past pomidorowych. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

12,71 zł

Ekologiczny sos pomidorowy. Doskonale sprawdza się jako podstawa zup, sosów i dań. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

46,74 zł

Niepasteryzowane miso z soi i ryżu brązowego.

13,00 zł

Jedno z najpopularniejszych w Polsce i na świecie gotowych dań w słoiku. Można podawać samodzielnie lub z 'wkładką' do ryżu, ziemniaków lub z pieczywem.

8,27 zł

Ekologiczne pomidory pelati. Stanowią wyśmienitą przekąskę lub dodatek do sałatek, sosów i past pomidorowych. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

11,38 zł

Buraczki tarte powstały wyłącznie z ekologicznych surowców pochodzących z certyfikowanych upraw, w celu zachowania najwyższej jakości.

42,08 zł

Tradycyjna, bardzo delikatna pasta japońska, produkowana ze sfermentowanego ryżu z dodatkiem soi.

Taniej -8%

8,55 zł 9,29 zł

Ekologiczna brązowa fasola borlotti. Gotowa do podania jako posiłek na gorąco. Idealnie pasuje jako również dodatek do sałatek.

44,92 zł

Niepasteryzowane miso z jęczmienia.

23,07 zł

Ekologiczne, suszone pomidory w oliwie z dodatkiem kaparów.

Taniej -8%

7,55 zł 8,21 zł

Azjatycka zupka instant z kurczakiem, curry, imbirem i chilli.

11,38 zł

Buraczki wiórki powstały wyłącznie z ekologicznych surowców pochodzących z certyfikowanych upraw, w celu zachowania najwyższej jakości.Góra