Dania gotowe

Łącznie produktów: 80
7,52 zł

Koncentrat składa się wyłącznie z certyfikowanych ekologicznych surowców, które są poddawane naturalnemu kiszeniu.

4,14 zł

Barszcz biały żytni BIO koncentrat. Produkt rolnictwa ekologicznego, odpowiedni dla wegan. Produkt pasteryzowany. Przed użyciem mocno wstrząsnąć butelką. Ekologiczny koncentrat barszczu dodać do 1,2 litra wrzącej wody lub bulionu i zagotować. Przyprawić do smaku.

4,49 zł

Barszcz biały jaglany bezglutenowy BIO koncentrat. Produkt rolnictwa ekologicznego, odpowiedni dla wegan, bezglutenowy. Przed użyciem mocno wstrząsnąć butelką. Ekologiczny koncentrat barszczu dodać do 0,6 litra wrzącej wody lub bulionu i zagotować. Przyprawić do smaku.

4,14 zł

Żurek żytni BIO koncentrat. Produkt rolnictwa ekologicznego, odpowiedni dla wegan.

8,99 zł

Ekologiczny przecier ze świeżych pomidorów.

8,80 zł

Ekologiczna ciecierzyca, zwana inaczej cieciorką lub grochem włoskim. Ciecierzyca Alce Nero jest produktem gotowym do spożycia. Nie zawiera konserwantów, ani sztucznych barwników.

5,25 zł

Ekologiczny żurek wg domowej receptury.

10,60 zł

Ekologiczny barszcz czerwony z buraków kiszonych. Doskonałe gotowe danie, które wystarczy jedynie podgrzać.

9,29 zł

Kremowa zupa przygotowana z wyselekcjonowanych ekologicznych pomidorów, przyprawionych różnymi przyprawami, solą i bez żadnych konserwantów.

11,26 zł

Ekologiczny sos pomidorowy. Doskonale sprawdza się jako podstawa zup, sosów i dań. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

9,29 zł

Barszcz jest przygotowany z ekologicznych, wyselekcjonowanych buraków. Nie zawiera konserwantów.

35,32 zł

Ekologiczne suszone pomidory w oliwie. Stanowią wyśmienitą przekąskę lub dodatek do sałatek, sosów i past pomidorowych. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

4,65 zł

Ekologiczny koncentrat żurku jaglanego jest bezglutenowym produktem rolnictwa ekologicznego przeznaczonym dla konsumentów chcących się odżywiać bezglutenowo.

43,58 zł

Pasta ze sfermentowanych ziaren soi, o bogatym pełnym smaku.

40,30 zł

Niepasteryzowane miso z soi i ryżu brązowego.

10,04 zł

Jedno z najpopularniejszych w Polsce i na świecie gotowych dań w słoiku.

10,23 zł

Jedno z najpopularniejszych w Polsce i na świecie gotowych dań w słoiku. Można podawać samodzielnie lub z 'wkładką' do ryżu, ziemniaków lub z pieczywem.

6,39 zł

Ekologiczne pomidory pelati. Stanowią wyśmienitą przekąskę lub dodatek do sałatek, sosów i past pomidorowych. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

39,06 zł

Tradycyjna, bardzo delikatna pasta japońska, produkowana ze sfermentowanego ryżu z dodatkiem soi.

Góra