do Rozcieńczania

Łącznie produktów: 42
17,37 zł

Domowy syrop aroniowy przygotowany bezpośrednio z owoców, bez użycia konserwantów. Idealny do deserów, napojów i jogurtów.

19,23 zł

Syrop malinowy ma wysoką wartość leczniczą i smakową. Stosowany wraz z nektarem lub sokiem z owoców róży jest nieoceniony w walce z przeziębieniem, grypą i katarem. Działa napotnie i przeciwgorączkowo.

19,54 zł

Ekologiczny sok tłoczony ze świeżego, czarnego bzu z dodatkiem cukru trzcinowego. Produkt pasteryzowany.

23,14 zł

Ekologiczny syrop tłoczony ze świeżych, czarnych porzeczek z dodatkiem cukru trzcinowego. Produkt pasteryzowany.

24,59 zł

Jest to syrop naturalnie wytworzony z soku z  malin. Uzyskany syrop, dosładza się syropem z agawy odpowietrza się, rozlewa do butelek i pasteryzuje, po czym schładza. 

24,37 zł

Syrop z płatków róży to niepowtarzalny aromat kwiatowy i słodki smak. Doskonały jako dodatek do herbaty, przyciąga oryginalnym zapachem.

13,96 zł

Ekologiczny syrop z czarnego bzu. Idealny do rozrobienia z wodą lub do drinków.

17,37 zł

Syrop truskawkowy jest bardzo smaczny, orzeźwiający i stanowi bogate źródło witamin i minerałów (szczególnie potasu i witaminy C) oraz przeciwutleniaczy.

19,23 zł

Syrop z czarnego bzu to produkt najwyższej jakości, sporządzony z owoców zebranych w najczystszych regionach kraju. Jego właściwości lecznicze znane są od dawna.

23,14 zł

Z syropu z kwiatów bzu można przyrządzać napoje o oryginalnym, orzeźwiającym smaku, może służyć jako dodatek do potraw i deserów. 

24,92 zł

Produkt pasteryzowany. Przed otwarciem wstrząsnąć. Syrop rozcieńczać w proporcji 1:7.

13,66 zł

Produkt pasteryzowany. Smak i konsystencja mogą się nieznacznie różnić w zależności od pory roku.

13,96 zł

Owoce żurawiny zawierają duże ilości witamin, soli mineralnych, błonnika oraz związków bioaktywnych które warunkują działanie przeciwutleniające i przeciwdrobnoustrojowe wciągów i ekstraktów żurawinowych.

24,92 zł

Syrop z ekstraktu ekologicznej lawendy.

27,39 zł

Produkt pasteryzowany. Przed otwarciem wstrząsnąć. Syrop rozcieńczać w proporcji 1:7.

19,23 zł

Syrop różano-malinowy to optymalne połączenie zalet owoców róży oraz malin, dzięki zharmonizowanej mieszance owoców, jest bogaty w witaminę C.

Góra