Dżemy

Łącznie produktów: 45
12,86 zł

Dżem truskawkowy bez cukru wyprodukowany został z owoców pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

12,86 zł

Dżem wiśniowy bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

12,86 zł

Dżem malinowy bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

12,86 zł

Dżem jagodowy bez cukru nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

12,86 zł

Dżem czarna porzeczka bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy.

12,86 zł

Dżem z owoców leśnych bez cukru nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza udanej kompozycji malin, jeżyn, czarnych jagód i czarnej porzeczki.

7,51 zł

Produkt przygotowany jest tak, aby zachowane były wszystkie cenne składniki znajdujące się w owocach róży.

7,25 zł

Sporządzono z 60 g owoców na 100 g wyrobu gotowego.

20,88 zł

Pektyna otrzymywana z pulpy jabłkowej. W kwaśnym środowisku, pektyna wykazuje właściwości żelujące, przyczyniając się do zagęszczania cieczy. 

13,05 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców czarnej porzeczki z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

15,91 zł

Ekologiczny dżem czarna porzeczka z dodatkiem kardamonu słodzony cukrem trzcinowym.

10,37 zł

Sporządzono z 60 g owoców na 100 g wyrobu gotowego.

9,68 zł

Sporządzono z 60 g owoców na 100 g wyrobu gotowego.

12,16 zł

Ekologiczna galaretka z płatków nagietka. Produkt pasteryzowany. Opakowanie zawiera 1,8 sugerowanej porcji produktu.

14,64 zł

Ekologiczna marmolada z sycylijskich pomarańczy.

14,51 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców jeżyny z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

17,43 zł

Produkt otrzymany przez wydrylowanie owoców moreli z dodatkiem miodu wielokwiatowego.

17,06 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców jagód z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

14,64 zł

Ekologiczna marmolada z sycylijskich pomarańczy.

14,64 zł

Ekologiczna marmolada z sycylijskich cytryn.

17,43 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców maliny z dodatkiem miodu wielokwiatowego.

12,67 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców agrestu z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

19,22 zł

Wyśmienity ekologiczny mus z moreli dojrzewających we włoskim słońcu.

21,84 zł

Wyśmienity ekologiczny mus z truskawek dojrzewających we włoskim słońcu.

8,92 zł

Ekologiczna czarna porzeczka bez dodatku cukru.

18,08 zł

Ekologiczne owoce truskawki bez dodatku cukru.

18,08 zł

Ekologiczne owoce malin bez dodatku cukru.

18,08 zł

Ekologiczne powidła ze śliwek węgierek bez dodatku cukru.

21,07 zł

Ekologiczny dżem z owoców borówki amerykańskiej bez dodatku cukru.

14,51 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców malin z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH

3,72 zł

Pektyna otrzymywana z pulpy jabłkowej oraz skórek owoców cytrusowych. W kwaśnym środowisku, pektyna wykazuje właściwości żelujące, przyczyniając się do zagęszczania cieczy.

14,51 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców truskawki z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

12,47 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców czarnego bzu z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

12,47 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców aronii z dodatkiem koncentratu jabłkowego.

12,86 zł

Idealny jako dodatek do deserów i lodów lub jako nadzienie do ciast.

10,00 zł

Ekologiczna Malina Pychotka 80% owoców, pasteryzowana. Owocowy produkt do smarowania sporządzony z 80 g owoców maliny na 100 g wyrobu gotowego. Produkt otrzymany przez wysmażanie owoców.

10,00 zł

Ekologiczna Truskawka Pychotka 80% owoców, pasteryzowana. Owocowy produkt do smarowania sporządzony z 80 g owoców truskawki na 100 g wyrobu gotowego.

10,76 zł

Powidła ze świeżych śliwek węgierek RUNOLAND dzięki dużej zawartości owoców wyraźnie eksponują swój prawdziwie owocowy smak. Powidła śliwkowe doskonale komponują się ze świeżym polskim pieczywem, poranną herbatą lub kawą.

10,00 zł

Ekologiczna Wiśnia Pychotka 80% owoców, pasteryzowana. Owocowy produkt do smarowania sporządzony z 80 g owoców wiśni na 100 g wyrobu gotowego. Produkt otrzymany przez wysmażanie owoców.

11,13 zł

Zawiera wysoką zawartość błonnika pokarmowego.

9,80 zł

Zawiera wysoką zawartość błonnika pokarmowego.

11,13 zł

Produkt bez dodatku cukru. Zawiera wysoką zawartość błonnika naturalnego. Receptura opracowana z udziałem Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

10,69 zł

Ekologiczna Jagoda Pychotka 80% owoców, pasteryzowana. Owocowy produkt do smarowania sporządzony z 80 g owoców jagody czarnej na 100 g wyrobu gotowego.

11,84 zł

Ekologiczne jabłka i gruszki, gotowane, przetarte pasteryzowane, bez dodanej wody.Góra