Dżemy

Łącznie produktów: 49
12,92 zł

Dżem truskawkowy bez cukru wyprodukowany został z owoców pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

12,92 zł

Dżem wiśniowy bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

12,92 zł

Dżem malinowy bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

12,92 zł

Dżem jagodowy bez cukru nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

18,23 zł

Ekologiczne powidła ze śliwek węgierek bez dodatku cukru.

12,92 zł

Dżem czarna porzeczka bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy.

14,43 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców truskawki z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

12,92 zł

Dżem z owoców leśnych bez cukru nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza udanej kompozycji malin, jeżyn, czarnych jagód i czarnej porzeczki.

12,98 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców czarnej porzeczki z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

18,23 zł

Ekologiczne owoce truskawki bez dodatku cukru.

15,95 zł

Ekologiczna czarna porzeczka bez dodatku cukru.

7,22 zł

Sporządzono z 60 g owoców na 100 g wyrobu gotowego.

21,20 zł

Ekologiczny dżem z owoców borówki amerykańskiej bez dodatku cukru.

7,60 zł

Produkt przygotowany jest tak, aby zachowane były wszystkie cenne składniki znajdujące się w owocach róży.

22,02 zł

Wyśmienity ekologiczny mus z truskawek dojrzewających we włoskim słońcu.

19,49 zł

Wyśmienity ekologiczny mus z moreli dojrzewających we włoskim słońcu.

18,67 zł

Produkt otrzymany przez wydrylowanie owoców moreli z dodatkiem miodu wielokwiatowego.

18,67 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców maliny z dodatkiem miodu wielokwiatowego.

14,82 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców jeżyny z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

10,70 zł

Ekologiczna Jagoda Pychotka 80% owoców, pasteryzowana. Owocowy produkt do smarowania sporządzony z 80 g owoców jagody czarnej na 100 g wyrobu gotowego.

17,15 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców jagód z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

18,23 zł

Ekologiczne owoce malin bez dodatku cukru.

16,40 zł

Ekologiczna marmolada z sycylijskich cytryn.

16,40 zł

Ekologiczna marmolada z sycylijskich pomarańczy.

15,19 zł

Ekologiczny dżem czarna porzeczka z dodatkiem kardamonu słodzony cukrem trzcinowym.

10,38 zł

Sporządzono z 60 g owoców na 100 g wyrobu gotowego.

9,77 zł

Sporządzono z 60 g owoców na 100 g wyrobu gotowego.

12,60 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców agrestu z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

14,56 zł

Ekologiczna marmolada z sycylijskich pomarańczy.

11,08 zł

Zawiera wysoką zawartość błonnika pokarmowego.

18,10 zł

Ekologiczna żurawina, gotowana, pasteryzowana bez dodanej wody z dodatkiem cukru trzcinowego.100 g produktu sporzadzono z 100 g owoców żurawiny i 18 g cukru trzcinowego.

12,92 zł

Idealny jako dodatek do deserów i lodów lub jako nadzienie do ciast.

9,94 zł

Ekologiczna Wiśnia Pychotka 80% owoców, pasteryzowana. Owocowy produkt do smarowania sporządzony z 80 g owoców wiśni na 100 g wyrobu gotowego. Produkt otrzymany przez wysmażanie owoców.

9,94 zł

Ekologiczna Truskawka Pychotka 80% owoców, pasteryzowana. Owocowy produkt do smarowania sporządzony z 80 g owoców truskawki na 100 g wyrobu gotowego.

12,60 zł

100 g produktu sporządzono z 80 g owoców gruszki. Produkt pasteryzowany otrzymany przez gotowanie owoców gruszki; z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu ph; pektyny. Smak słodko-kwasny charakterystyczny dla owoców gruszki, barwa zbliżona do barwy owoców.

9,94 zł

Ekologiczna Malina Pychotka 80% owoców, pasteryzowana. Owocowy produkt do smarowania sporządzony z 80 g owoców maliny na 100 g wyrobu gotowego. Produkt otrzymany przez wysmażanie owoców.

11,08 zł

Produkt bez dodatku cukru. Zawiera wysoką zawartość błonnika naturalnego. Receptura opracowana z udziałem Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

11,77 zł

Ekologiczne jabłka i gruszki, gotowane, przetarte pasteryzowane, bez dodanej wody.

9,75 zł

Zawiera wysoką zawartość błonnika pokarmowego.

Góra