Dżemy

Łącznie produktów: 41
14,51 zł

Dżem truskawkowy bez cukru wyprodukowany został z owoców pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

14,14 zł

Dżem wiśniowy bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

14,51 zł

Dżem malinowy bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

14,51 zł

Dżem jagodowy bez cukru nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

18,53 zł

Konfitura z płatków róży jest bogata w owocową witaminę C. Stworzona z wyselekcjonowanych owoców dzikiej róży, posiada oryginalne walory smakowe jak polskie daktyle niezwykłej klasy.

14,14 zł

Dżem czarna porzeczka bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy.

13,18 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców truskawki z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

14,14 zł

Dżem z owoców leśnych bez cukru nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza udanej kompozycji malin, jeżyn, czarnych jagód i czarnej porzeczki.

17,26 zł

Ekologiczne owoce truskawki bez dodatku cukru.

12,29 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców czarnej porzeczki z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

20,14 zł

Ekologiczny dżem z owoców borówki amerykańskiej bez dodatku cukru.

20,08 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców jagód z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

15,10 zł

Ekologiczna czarna porzeczka bez dodatku cukru.

8,63 zł

Produkt przygotowany jest tak, aby zachowane były wszystkie cenne składniki znajdujące się w owocach róży.

7,32 zł

Sporządzono z 60 g owoców na 100 g wyrobu gotowego.

36,50 zł

Pektyna otrzymywana z pulpy jabłkowej. W kwaśnym środowisku, pektyna wykazuje właściwości żelujące, przyczyniając się do zagęszczania cieczy. 

21,10 zł

Wyśmienity ekologiczny mus z moreli dojrzewających we włoskim słońcu.

19,23 zł

Produkt otrzymany przez wydrylowanie owoców moreli z dodatkiem miodu wielokwiatowego.

16,55 zł

Ekologiczna marmolada z sycylijskich pomarańczy.

11,93 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców aronii z dodatkiem koncentratu jabłkowego.

12,04 zł

Ekologiczna Jagoda Pychotka 80% owoców, pasteryzowana. Owocowy produkt do smarowania sporządzony z 80 g owoców jagody czarnej na 100 g wyrobu gotowego.

23,19 zł

Wyśmienity ekologiczny mus z truskawek dojrzewających we włoskim słońcu.

16,60 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców jeżyny z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

14,39 zł

Ekologiczny dżem czarna porzeczka z dodatkiem kardamonu słodzony cukrem trzcinowym.

10,94 zł

Sporządzono z 60 g owoców na 100 g wyrobu gotowego.

10,04 zł

Sporządzono z 60 g owoców na 100 g wyrobu gotowego.

11,93 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców agrestu z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

11,93 zł

Ekologiczne jabłka i gruszki, gotowane, przetarte pasteryzowane, bez dodanej wody.

10,12 zł

Ekologiczna Truskawka Pychotka 80% owoców, pasteryzowana. Owocowy produkt do smarowania sporządzony z 80 g owoców truskawki na 100 g wyrobu gotowego.

13,00 zł

Ekologiczna Malina Pychotka 80% owoców, pasteryzowana. Owocowy produkt do smarowania sporządzony z 80 g owoców maliny na 100 g wyrobu gotowego. Produkt otrzymany przez wysmażanie owoców.

11,03 zł

Zawiera wysoką zawartość błonnika pokarmowego.

16,55 zł

Ekologiczna marmolada z sycylijskich pomarańczy.

11,03 zł

Produkt bez dodatku cukru. Zawiera wysoką zawartość błonnika naturalnego. Receptura opracowana z udziałem Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

10,88 zł

Powidła ze świeżych śliwek węgierek RUNOLAND dzięki dużej zawartości owoców wyraźnie eksponują swój prawdziwie owocowy smak. Powidła śliwkowe doskonale komponują się ze świeżym polskim pieczywem, poranną herbatą lub kawą.

9,41 zł

Zawiera wysoką zawartość błonnika pokarmowego.

9,44 zł

Pektyna otrzymywana z pulpy jabłkowej oraz skórek owoców cytrusowych. W kwaśnym środowisku, pektyna wykazuje właściwości żelujące, przyczyniając się do zagęszczania cieczy.

17,51 zł

Ekologiczna żurawina, gotowana, pasteryzowana bez dodanej wody z dodatkiem cukru trzcinowego.100 g produktu sporzadzono z 100 g owoców żurawiny i 18 g cukru trzcinowego.

9,44 zł

Pektyna, to wspaniały środek żelujący do domowych dżemów owocowych, marmolad i galaretek, soków owocowych, a także nadzień stosowanych w słodkich deserach.

16,60 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców czarnego bzu z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

Dżemy BIO – słońce zamknięte w słoikach

Świeże owoce, zrywane prosto z krzaka to cenne i pyszne dary natury, uwielbiane nie tylko przez najmłodszych. Większość owoców jest sezonowa, dlatego świetnie, że możemy zamknąć je w słoikach. A dżemy, konfitury i musy owocowe to smaczne i zdrowe dodatki do kanapek i herbaty, dzięki którym smaki lata możemy mieć na wyciągnięcie ręki przez cały rok.

Dżemy z sezonowych owoców

Maliny, wiśnie i truskawki to pyszne sezonowe smakołyki, które idealnie nadają się na przetwory owocowe. Niewielkie owoce jagodowe są bogatym i naturalnym źródłem witamin i antyoksydantów, a wiele z nich należy do kategorii super foods. Warto więc delektować się ich smakiem nie tylko latem, ale także przez cały rok.

Najlepsze ekologiczne dżemy, pozbawione dodatku cukru oferują następujący producenci:

 

Figa z pomarańczą – egzotyczne przetwory

Miłośnicy słodkich śniadań, którzy nie wyobrażają sobie rozpoczęcia dnia bez chrupiącej bułeczki z masłem i dżemem BIO (lub EKO konfiturami), ucieszy dostępności ekologicznych przetworów owocowychz cytrusów czy fig.

Ciekawą alternatywą dla malinowych i truskawkowych dżemów są ekologiczne dżemy z cytryn i pomarańczy. Szczególnie interesującym smakiem wyróżniają się dżemy z rosnących na Sycylii czerwonych pomarańczy... Wypróbuj naszych dżemów i konfitur BIO, żeby przez cały rok cieszyć się latem i jego plonami! Osobom dbającym o linię polecamy skorzystać z połączenia niskosłodzonych dżemów oraz niskokalorycznych i oczywiście ekologicznych wafli.

Góra