Dżemy

Łącznie produktów: 41
12,92 zł

Dżem truskawkowy bez cukru wyprodukowany został z owoców pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

12,92 zł

Dżem wiśniowy bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

12,92 zł

Dżem malinowy bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

12,92 zł

Dżem jagodowy bez cukru nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

20,12 zł

Ekologiczne powidła ze śliwek węgierek bez dodatku cukru.

12,92 zł

Dżem czarna porzeczka bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy.

14,82 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców truskawki z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

12,92 zł

Dżem z owoców leśnych bez cukru nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza udanej kompozycji malin, jeżyn, czarnych jagód i czarnej porzeczki.

12,28 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców czarnej porzeczki z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

18,23 zł

Ekologiczne owoce truskawki bez dodatku cukru.

15,95 zł

Ekologiczna czarna porzeczka bez dodatku cukru.

7,22 zł

Sporządzono z 60 g owoców na 100 g wyrobu gotowego.

21,20 zł

Ekologiczny dżem z owoców borówki amerykańskiej bez dodatku cukru.

8,04 zł

Produkt przygotowany jest tak, aby zachowane były wszystkie cenne składniki znajdujące się w owocach róży.

22,02 zł

Wyśmienity ekologiczny mus z truskawek dojrzewających we włoskim słońcu.

19,49 zł

Wyśmienity ekologiczny mus z moreli dojrzewających we włoskim słońcu.

20,31 zł

Produkt otrzymany przez wydrylowanie owoców moreli z dodatkiem miodu wielokwiatowego.

20,31 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców maliny z dodatkiem miodu wielokwiatowego.

10,70 zł

Ekologiczna Jagoda Pychotka 80% owoców, pasteryzowana. Owocowy produkt do smarowania sporządzony z 80 g owoców jagody czarnej na 100 g wyrobu gotowego.

21,20 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców jagód z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

21,20 zł

Ekologiczne owoce malin bez dodatku cukru.

16,40 zł

Ekologiczna marmolada z sycylijskich cytryn.

16,40 zł

Ekologiczna marmolada z sycylijskich pomarańczy.

15,19 zł

Ekologiczny dżem czarna porzeczka z dodatkiem kardamonu słodzony cukrem trzcinowym.

10,38 zł

Sporządzono z 60 g owoców na 100 g wyrobu gotowego.

9,77 zł

Sporządzono z 60 g owoców na 100 g wyrobu gotowego.

11,97 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców agrestu z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

16,40 zł

Ekologiczna marmolada z sycylijskich pomarańczy.

11,08 zł

Zawiera wysoką zawartość błonnika pokarmowego.

9,94 zł

Ekologiczna Truskawka Pychotka 80% owoców, pasteryzowana. Owocowy produkt do smarowania sporządzony z 80 g owoców truskawki na 100 g wyrobu gotowego.

12,60 zł

100 g produktu sporządzono z 80 g owoców gruszki. Produkt pasteryzowany otrzymany przez gotowanie owoców gruszki; z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu ph; pektyny. Smak słodko-kwasny charakterystyczny dla owoców gruszki, barwa zbliżona do barwy owoców.

9,94 zł

Ekologiczna Malina Pychotka 80% owoców, pasteryzowana. Owocowy produkt do smarowania sporządzony z 80 g owoców maliny na 100 g wyrobu gotowego. Produkt otrzymany przez wysmażanie owoców.

11,08 zł

Produkt bez dodatku cukru. Zawiera wysoką zawartość błonnika naturalnego. Receptura opracowana z udziałem Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

12,60 zł

Ekologiczne jabłka i gruszki, gotowane, przetarte pasteryzowane, bez dodanej wody.

9,75 zł

Zawiera wysoką zawartość błonnika pokarmowego.

12,60 zł

100 g produktu sporządzono z 80 g owoców. Zawiera naturalnie występujące cukry. Ekologiczna biała porzeczka gotowana, pasteryzowana, bez dodanej wody.

18,10 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców malin z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH

14,82 zł

Produkt otrzymany przez gotowanie owoców moreli z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH. Utrwalony przez pasteryzację w hermetycznie zamkniętych opakowaniach szklanych. 100 g produktu sporządzono z 80 g owoców moreli. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

10,33 zł

Powidła ze świeżych śliwek węgierek RUNOLAND dzięki dużej zawartości owoców wyraźnie eksponują swój prawdziwie owocowy smak. Powidła śliwkowe doskonale komponują się ze świeżym polskim pieczywem, poranną herbatą lub kawą.

Góra