Migdałowe

Łącznie produktów: 2
12,22 zł

Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy.

9,34 zł

Bezglutenowy napój na bazie wody i ekologicznych migdałów, bez dodatku cukrów.Mleko migdałowe wsparciem w walce o zdrowie i szczupłą sylwetkę

Obecnie nietolerancja laktozy jest bardzo częstym problemem, dotykającym osoby w różnym wieku. Ta tendencja spowodowała wzrost zainteresowania mlekami i napojami roślinnymi, w tym mlekiem migdałowym. Szybko okazało się, że mleko migdałowe jest także świetnym sprzymierzeńcem w walce z nadwagą i otyłością.

Mleko migdałowe na dobrą figurę

Udowodniono, że mleko migdałowe ma zbawienny wpływ na naszą sylwetkę. W 100 ml tego napoju mamy zaledwie 24 kcal. Co więcej, w kategorii napojów roślinnych, jest produktem o największej zawartości błonnika, zdrowych roślinnych tłuszczów, a także aminokwasów. Zawartość tych substancji w połączeniu z niską kalorycznością sprawiła, że osoby odchudzające się stale sięgają po napój migdałowy.

A kawa? A smak?

Mleko migdałowe BIO świetnie się sprawdzi u osób, które z przyczyn zdrowotnych lub pobudek etycznych nie chcą spożywać mleka krowiego. Sprawdzi się też u Ciebie, jeśli uważasz, że np. mleko kokosowe jest za tłuste i nie sprawdza się do kawy. Jeśli nie przypadnie Ci do gustu ten smak, a uważasz, że czas zrezygnować z mleka krowiego, wypróbuj też innych smaków mleka i napojów roślinnych. Możesz celować w mleka owsiane BIO, w ekologiczne napoje orkiszowe, w ryżowe smakowe… Jest w czym wybierać! 

Inne korzyści płynące z mleka migdałowego

Wśród innych zalet mleka migdałowego wymienia się także brak laktozy i bardzo niewielką ilość glutenu. Napój ten jest więc bezpieczną alternatywą dla mleka krowiego. Na uwagę zasługuje także duża zawartość wapnia, przy niewielkiej ilości fosforu, co gwarantuje doskonałą przyswajalność budulca kości do naszych organizmów.

Chcesz poznać walory mleka migdałowego? Sięgnij po produkty najwyższej jakości, od liderów żywności bio:

Góra