Ryżowe

Łącznie produktów: 3

Taniej -10%

(1)
5,72 zł 6,36 zł

Napój ryżowy z pełnoziarnistego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym.

Taniej -10%

7,50 zł 8,33 zł

Napój ryżowo-kokosowy Natumi, podobnie jak pozostałe napoje tej firmy ma uniwersalne zastosowanie.

Taniej -10%

8,95 zł 9,95 zł

Napój ryżowy z wanilią powstaje z pełnoziarnistego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym. Ziarna ryżu bogate są w wszelkiego rodzaju witaminy z grupy B, fosfor, wapń, magnez oraz naturalny błonnik pokarmowy.Ryżowe love, czyli inne mleko

Mleko i napoje roślinne to produkty, które z powodzeniem zastępują mleko krowie w diecie coraz większej liczbie osób. I wcale nie tylko dlatego, że tak wielu z nas po trzydziestym roku życia nie toleruje laktozy. Weźmy więc pod lupę mleko ryżowe, by przekonać się, co zawiera i czy naprawdę warto je pić.

 

Co zawiera mleko ryżowe BIO?

Ekologiczne mleko ryżowe to doskonały, niskokaloryczny produkt z kategorii mleko i napoje roślinne. Stanowi ono cenne źródło błonnika, witamin i minerałów. Zawiera bardzo duże ilości witamin: B1, B2, B3, B6, a także witaminy E oraz minerałów, takich jak: selen, cynk, magnez i mangan. Taki skład mleka ryżowego pozwala na nazywanie go zdrowym napojem roślinnym, ale uwaga! Ze względu na występowanie w nim arsenu nie zaleca się serwowania tego napoju dzieciom i kobietom w ciąży. Nic straconego, sprawdź naszą bogatą ofertę ekologicznych napojów roślinnych nie-ryżowych. :)

 

Mleko ryżowe – dlaczego warto je pić?

Wśród licznych zalet mleka produkowanego z ziaren ryżu na pierwszym miejscu często wymienia się jego korzystny wpływ na… sylwetkę. Faktycznie, napój ten ma mniejszą zawartość tłuszczu niż mleko krowie, a gdy dodatkowo sięgniemy po jego zdrowszą wersję, czyli mleko z brązowego ryżu, podkręcimy metabolizm za sprawą błonnika.

Kolejną zaletą ryżowego mleka BIO, jest niska zawartość sodu, przy wysokim poziomie potasu, co czyni napój artykułem spożywczym świetnym dla ciśnieniowców. Co więcej, napój roślinny z ziaren białego ryżu pomoże przy objawach biegunki.

Sprawdzeni producenci ryżowego napoju to:

Góra