Mleko i Napoje roślinne

Łącznie produktów: 129
13,78 zł

Ekologiczny niesłodzony napój migdałowy jest wytwarzany z rozdrobnionych migdałów.

13,86 zł

Ekologiczny napój kokosowy niesłodzony.

14,20 zł

Ekologiczny niesłodzony napój migdałowy z wapniem jest wytwarzany z rozdrobnionych migdałów.

Taniej -10%

10,94 zł 12,16 zł

Napój orkiszowy z dodatkiem migdałów bez dodatku cukru, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym.

Taniej -10%

8,21 zł 9,12 zł

Napój orkiszowy naturalny bez dodatku cukru, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym. Ziarna orkiszu bogate są w wszelkiego rodzaju witaminy, fosfor, wapń, magnez oraz naturalny błonnik pokarmowy.

Taniej -10%

6,60 zł 7,34 zł

Napój owsiany naturalny bez dodatku cukru. Idealny do wszelkiego rodzaju płatków śniadaniowych, kakao, doskonale nadaje się do kawy. Nie zawiera cholesterolu, laktozy, w 100% pochodzenia roślinnego, bez sztucznych substancji aromatycznych i konserwantów.

Taniej -10%

8,83 zł 9,81 zł

Napój ryżowy z wanilią powstaje z pełnoziarnistego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym. Ziarna ryżu bogate są w wszelkiego rodzaju witaminy z grupy B, fosfor, wapń, magnez oraz naturalny błonnik pokarmowy.

Taniej -10%

(1)
7,52 zł 8,36 zł

Napój ryżowy z pełnoziarnistego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym.

Taniej -10%

6,78 zł 7,54 zł

Napój sojowy z soi niemodyfikowanej genetycznie, naturalny bez dodatku cukru i cholesterolu.

Taniej -10%

9,74 zł 10,82 zł

Napój ryżowo-kokosowy Natumi, podobnie jak pozostałe napoje tej firmy ma uniwersalne zastosowanie.

Taniej -10%

8,95 zł 9,94 zł

Napój owsiany wyprodukowany z wyselekcjonowanego czystego owsa, chronionego przed zanieczyszczeniem od innych zbóż.

14,32 zł

Ekologiczny napój kokosowy z migdałami bez cukru.

Pyszne i inne, czyli mleko i napoje roślinne

Mleko i napoje roślinne to dla wielu doskonały zamiennik, np. zwykłego mleka. Ich oryginalny aromat sprawił, że pokochali je wielbiciele roślinnych produktów na całym świecie. Pyszne mleko kokosowe nadaje kawie nieco egzotycznego aromatu, a napój migdałowyjest idealny dla nieprzepadających za mlekiem.

Napoje roślinne, które najczęściej są wybierane przez tych, którzy chcą wyeliminować mleko z diety to:

  • napój migdałowy;
  • napój owsiany;
  • napój gryczany o oryginalnym smaku;
  • najbardziej znany napój sojowy;
  • napój orkiszowy.

Krem do gotowania dla będących na diecie

Nietolerancja laktozy jest coraz częstszym problemem. Dlatego wielu szuka zamiennika, czyli napoju roślinnego. Jednak do gotowania lepszą alternatywą są kremy do gotowania. Dzięki nim można uzyskać pyszną kremową masę idealną do ciasta lub jako baza do zdrowego roślinnego śniadania. Z kremu kokosowego można przygotować pyszny pudding z owocami albo czekoladą. Znajdź swój napój roślinny i krem do gotowania w Świecie miodów!

Góra