Mleko i Napoje roślinne

Łącznie produktów: 29

Taniej -10%

5,72 zł 6,36 zł

Napój owsiany naturalny bez dodatku cukru. Idealny do wszelkiego rodzaju płatków śniadaniowych, kakao, doskonale nadaje się do kawy. Nie zawiera cholesterolu, laktozy, w 100% pochodzenia roślinnego, bez sztucznych substancji aromatycznych i konserwantów.

Taniej -10%

5,18 zł 5,75 zł

Napój sojowy z soi niemodyfikowanej genetycznie, naturalny bez dodatku cukru i cholesterolu.

Taniej -10%

(1)
5,72 zł 6,36 zł

Napój ryżowy z pełnoziarnistego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym.

Taniej -10%

7,50 zł 8,33 zł

Napój ryżowo-kokosowy Natumi, podobnie jak pozostałe napoje tej firmy ma uniwersalne zastosowanie.

Taniej -10%

8,95 zł 9,95 zł

Napój ryżowy z wanilią powstaje z pełnoziarnistego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym. Ziarna ryżu bogate są w wszelkiego rodzaju witaminy z grupy B, fosfor, wapń, magnez oraz naturalny błonnik pokarmowy.

Taniej -10%

8,25 zł 9,17 zł

Napój orkiszowy naturalny bez dodatku cukru, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym. Ziarna orkiszu bogate są w wszelkiego rodzaju witaminy, fosfor, wapń, magnez oraz naturalny błonnik pokarmowy.

Taniej -10%

11,17 zł 12,41 zł

Napój orkiszowy z dodatkiem migdałów bez dodatku cukru, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym.

Taniej -10%

8,90 zł 9,89 zł

Napój owsiany wyprodukowany z wyselekcjonowanego czystego owsa, chronionego przed zanieczyszczeniem od innych zbóż.

Taniej -10%

8,25 zł 9,17 zł

Napój owsiany o smaku waniliowym. Nie zawiera cholesterolu, nie zawiera laktozy, produkt w 100 % roślinny, niskotłuszczowy, bez dodatków sztucznych substancji aromatycznych.

13,33 zł

Ekologiczna kokosowa alternatywa mleka firmy Terrasana.

8,80 zł

Ekologiczna kokosowa alternatywa mleka firmy Terrasana.

5,27 zł

Zagęszczony produkt sojowy naturalna bez dodatku cukru i cholesterolu. Idealny do kawy, kakao, doskonale zastępuje śmietankę z mleka krowiego.

5,75 zł

Zagęszczony produkt ryżowy naturalny bez dodatku cukru i cholesterolu. Idealna do kawy, kakao, doskonale zastępuje śmietankę z mleka krowiego.

12,49 zł

Mleko kokosowe do gotowania, stanowi połączenie naturalnego miąższu z młodego zielonego kokosa, wody kokosowej i wody źródlanej.

12,71 zł

Napój jaglany Natumi, podobnie jak pozostałe napoje tej firmy ma uniwersalne zastosowanie. Może być serwowany z lodami lub jako dodatek do owocowego shake.

24,21 zł

Ekologiczne mleko kokosowe ze Sri Lanki.

9,26 zł

Mleko kokosowe ze Sri Lanki z zawartością 17% tłuszczu. Idealne do tworzenia prawdziwych wschodnich dań, takich jak np. curry.

5,75 zł

Zagęszczony produkt owsiany naturalny bez dodatku cukru i cholesterolu. Idealna do kawy, kakao, doskonale zastępuje śmietankę z mleka krowiego.

12,22 zł

Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy.

12,59 zł

Mleko kokosowe do picia jest doskonałym dodatkiem do musli deserów, kawy i koktajli.

9,19 zł

Ekologiczny napój kokosowy w puszce.

15,77 zł

Krem kokosowy do ubijania w puszce.

13,01 zł

Ekstrakt miąższu kokosa ze Sri Lanki  z wodą z zawartością 17% tłuszczu. Idealne do tworzenia prawdziwych wschodnich dań, takich jak np. curry.

7,52 zł

Ekologiczny napój kokosowy o 9% zawartości tłuszczu.

11,33 zł

Ekstrakt miąższu kokosa ze Sri Lanki z zawartością 9% tłuszczu. Idealne do tworzenia prawdziwych wschodnich dań, takich jak np. curry.

7,55 zł

Ekologiczny napój z pełnoziarnistego owsa i soi. Idealny do stworzenia pysznej pianki w cappuccino lub caffé latte. Jest to produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy.

9,34 zł

Bezglutenowy napój na bazie wody i ekologicznych migdałów, bez dodatku cukrów.Pyszne i inne, czyli mleko i napoje roślinne

Mleko i napoje roślinne to dla wielu doskonały zamiennik, np. zwykłego mleka. Ich oryginalny aromat sprawił, że pokochali je wielbiciele roślinnych produktów na całym świecie. Pyszne mleko kokosowe nadaje kawie nieco egzotycznego aromatu, a napój migdałowyjest idealny dla nieprzepadających za mlekiem.

Napoje roślinne, które najczęściej są wybierane przez tych, którzy chcą wyeliminować mleko z diety to:

  • napój migdałowy;
  • napój owsiany;
  • napój gryczany o oryginalnym smaku;
  • najbardziej znany napój sojowy;
  • napój orkiszowy.

Krem do gotowania dla będących na diecie

Nietolerancja laktozy jest coraz częstszym problemem. Dlatego wielu szuka zamiennika, czyli napoju roślinnego. Jednak do gotowania lepszą alternatywą są kremy do gotowania. Dzięki nim można uzyskać pyszną kremową masę idealną do ciasta lub jako baza do zdrowego roślinnego śniadania. Z kremu kokosowego można przygotować pyszny pudding z owocami albo czekoladą. Znajdź swój napój roślinny i krem do gotowania w Świecie miodów!

Góra