Konserwowe

Łącznie produktów: 41
5,96 zł

Ekologiczna biała fasola Jaś BIO Idea jest produktem gotowym do spożycia. Nie zawiera konserwantów, ani sztucznych barwników.

4,75 zł

Ekologiczny seler marynowany od firmy Dary Natury. Idealnie pasuje jako przekąska. Produkt pasteryzowany. Opakowanie zawiera 5 sugerowanych porcji produktu.

7,09 zł

Gotowa do spożycia ekologiczna fasolka po bretońsku.

9,49 zł

Ekologiczna papryka konserwowa sprawdzi się jako przystawka, dodatek do dań głównych i kanapek.

5,75 zł

Ekologiczna fasola czarna w zalewie, gotowa do spożycia. Idealna do dań meksykańskich.

13,43 zł

Ręcznie zbierane i marynowane w occie winnym kapary, prosto z Toskanii.

6,01 zł

Ekologiczna fasola adzuki w puszce, gotowa do spożycia. Idealna do dań meksykańskich.

Taniej -8%

5,36 zł 5,83 zł

Ekologiczna brązowa fasola borlotti. Gotowa do podania jako posiłek na gorąco. Idealnie pasuje jako również dodatek do sałatek.

14,24 zł

Kapary są ważnym składnikiem panteonu klasycznych śródziemnomorskich smaków wraz z oliwkami, rukolą, sardynkami oraz karczochami.

11,21 zł

Dynia marynowana  powstała wyłącznie z ekologicznych surowców pochodzących z certyfikowanych upraw, w celu zachowania najwyższej jakości. Produkt pasteryzowany.

7,60 zł

Produkt pasteryzowany. Produkt premium.

6,65 zł

Ekologiczna, zielona soczewica w puszce (typ francuski).

5,57 zł

Ekologiczna czerwona fasola Kidney BIO Idea jest produktem gotowym do spożycia. Nie zawiera konserwantów, ani sztucznych barwników.

20,57 zł

Idealne do sałatek oraz jako dodatek do sosów do mięs i ryb.

15,51 zł

Ekologiczne szparagi w słonej zalewie.

8,54 zł

Buraczki tarte powstały wyłącznie z ekologicznych surowców pochodzących z certyfikowanych upraw, w celu zachowania najwyższej jakości. Produkt pasteryzowany.

6,99 zł

Ta fasola w niskotłuszczowym sosie pomidorowym jest świetnym źródłem białka o niskiej zawartości cukru, nie zawiera alergenów ani konserwantów.

9,44 zł

 Paprykamarynowana  powstała wyłącznie z ekologicznych surowców pochodzących z certyfikowanych upraw, w celu zachowania najwyższej jakości. Produkt pasteryzowany.

5,64 zł

Ekologiczne pomidory krojone bez skóry.

11,65 zł

Ekologiczne ogórki konserwowe przygotowywane są według tradycyjnej receptury, przy użyciu jedynie najwyższej jakości składników.

11,02 zł

Meksykańskie papryczki Jalapenos w zalewie octowej.

14,93 zł

Ogórki robione są według tradycyjnej receptury – doskonałą jędrność i tradycyjny, słodko-kwaśny smak, zawdzięczają octowej marynacie, pełnej aromatycznych przypraw.

5,44 zł

Ekologiczna ciecierzyca, zwana inaczej cieciorką lub grochem włoskim. Ciecierzyca BIO Idea jest produktem gotowym do spożycia. Nie zawiera konserwantów, ani sztucznych barwników.

9,87 zł

Ekologiczne ogórki konserwowe KARTUSKIE przygotowywane są według tradycyjnej receptury, przy użyciu jedynie najwyższej jakości składników.

5,64 zł

Nasz wyśmienity ekologiczny czosnek marynowany świetnie sprawdzi się jako przystawka, dodatek do dań głównych i kanapek. Z uwagi na swój wyrazisty smak zmieni zwykły posiłek na wykwintne danie.

5,75 zł

Gotowa do spożycia soja. Popularna od wieków w Chinach, ze względu na jej wartości odżywcze: wysoką zawartość błonnika oraz białka.

9,31 zł

Ekologiczne buraczki marynowane w oliwie i soli.

7,22 zł

Buraczki tarte powstały wyłącznie z ekologicznych surowców pochodzących z certyfikowanych upraw, w celu zachowania najwyższej jakości.

15,25 zł

Ogórki konserwowe w zalewie na occie jabłkowym.

5,83 zł

Fasolka gotowa do spożycia. Idealnie nadaje się do sałatek oraz potraw z makaronu

6,90 zł

Gotowa do spożycia soczewica w sosie curry. Oparta na tradycyjnej Azjatyckiej recepturze.

10,82 zł

Ekologiczne kapary w occie. Idealne do sałatek i wszelkiego rodzaju dań mięsnych.

16,40 zł

Ekologiczne karczochy w oleju. Idealne do sałatek i wszelkiego rodzaju dań mięsnych.Góra