do Makaronu

Łącznie produktów: 17
13,79 zł

Ekologiczny, naturalny sos pomidorowy przeznaczony dla dzieci. Nie zawiera sztucznych konserwantów i aromatów.

14,39 zł

Ekologiczny włoski sos pomidorowy z dodatkiem mielonej wołowiny idealny do wszelkiego rodzaju makaronów.

14,21 zł

Ekologiczny sos z zagęszczonych pomidorów. Wyśmienicie smakuje z włoskim, ekologicznym makaronem Alce Nero.

13,67 zł

Ekologiczna pulpa pomidorowa zagęszczonych pomidorów, z dodatkiem bazylii. Wyśmienicie smakuje z włoskim, ekologicznym makaronem Alce Nero.

19,49 zł

Ekologiczny sos z zagęszczonych pomidorów, z dodatkiem borowików. Wyśmienicie smakuje z włoskim, ekologicznym makaronem Alce Nero.

12,54 zł

Passata pomidorowa, z dojrzewających pod słońcem Toskanii pomidorów, świetna do sosów mięsnych i warzywnych oraz jako baza zup.

17,09 zł

Ekologiczny sos pomidorowy Verdura z dodatkiem klasycznych warzyw, takich jak: marchew, cebula, seler. Sos Verdura jest potrawą gotową do spożycia.

18,78 zł

Ekologiczny sos z zagęszczonych warzyw. Wyśmienicie smakuje z włoskim, ekologicznym makaronem Alce Nero. Stanowi również doskonałą bazę dla innych sosów.

16,63 zł

Ekologiczny sos pomidorowy Arrabiata z dodatkiem ostrej papryczki. Polecamy wszystkim miłośnikom 'ostrej' kuchni. Sos Arrabiata jest potrawą gotową do spożycia.

11,07 zł

Polpa pomidorowa, z dojrzewających pod słońcem Toskanii pomidorów, świetna do sosów mięsnych i warzywnych oraz jako baza zup.

12,22 zł

Ekologiczny sos z zagęszczonych pomidorów. Wyśmienicie smakuje z włoskim, ekologicznym makaronem Alce Nero. Stanowi również doskonałą bazę dla innych sosów, np. z dodatkiem warzyw.

7,71 zł

Ekologiczny sos z ostrej papryki chili, idealny jako sos do wszelkiego rodzaju potraw.. Opakowanie zawiera 22 sugerowane porcje produktu.

13,79 zł

Sos pomidorowy papaja i chilli jest kompozycją wielu składników pochodzących z upraw ekologicznych, połączeniu których zawdzięcza wyjątkowe walory odżywcze i smakowe.

13,79 zł

Sos pomidorowy wegetariański Bolognese Bio jest kompozycją wielu składników pochodzących z upraw ekologicznych, połączeniu których zawdzięcza wyjątkowe walory odżywcze i smakowe.

11,33 zł

Ekologiczny sos do spaghetti to idealny pomysł na szybie danie. 

10,77 zł

Toskański sos pomidorowy z warzywami, doskonały dodatek do makaronów, ryżu, mięs i ryb.Góra