Pieczywo

Łącznie produktów: 26
17,56 zł

Ekologiczny i bezglutenowy chleb z słoneczny z gryki.

27,10 zł

Pyszny, ekologiczny chleb wyprodukowany ze skiełkowego orkiszu.

17,86 zł

Produkt powstały poprzez wymieszanie i wysuszenie ziaren lnu z dodatkiem cukinii.

Taniej -8%

10,59 zł 11,51 zł

Ekologiczna bułka tarta razowa doskonale nadaje się do obtaczania kotletów warzywnych, strączkowych czy mięsnych. Może stanowić również zagęszczający dodatek do wszelkiego rodzaju farszy.

21,28 zł

Pyszny, ekologiczny chleb wyprodukowany ze skiełkowego żyta.

15,59 zł

Produkt powstały poprzez wymieszanie i wysuszenie ziaren słonecznika, lnu i sezamu.

12,11 zł

Zawiera dwa razy więcej błonnika na 100 g niż zwykła tortilla.

8,33 zł

Czternaście ekologicznych wafli, wyłącznie z pełnoziarnistego ryżu. Nie zawierają dodatku soli oraz cukru. Mogą stanowić substytut konwencjonalnego chleba, czy słodkich przekąsek.

8,45 zł

Czternaście ekologicznych wafli z pełnoziarnistego ryżu, z dodatkiem prosa, gryki, amarantusa oraz ziarna quinoa. Mogą stanowić substytut konwencjonalnego chleba, czy słodkich przekąsek.

7,52 zł

Ekologiczna bułka tarta doskonale nadaje się do obtaczania kotletów warzywnych, strączkowych czy mięsnych. Może stanowić zagęszczający dodatek do wszelkiego rodzaju farszy lub pasztetów, a także posypkę, aby pieczony pasztet na wierzchu był smakowicie rumiany.

7,07 zł

Ekologiczne wafle kukurydziane.

21,45 zł

Pyszny, ekologiczny chleb wyprodukowany ze skiełkowanej pszenicy.

Taniej -8%

6,18 zł 6,71 zł

Ekologiczna bułka tarta razowa doskonale nadaje się do obtaczania kotletów warzywnych, strączkowych czy mięsnych. Może stanowić również zagęszczający dodatek do wszelkiego rodzaju farszy lub pasztetów.

14,21 zł

Pyszny, ekologiczny pumpernikiel.

8,15 zł

Wafle z kukurydzy i pszenicy durum są idealne jako alternatywa dla chleba lub sucharów na śniadanie.

12,29 zł

Mieszanka do przygotowania kruchych ciasteczek, chrupiącego chleba, naleśników oraz biszkoptów. Nadaje się również na knedle pyzy do zagęszczania sosów, zup i dań warzywnych.

8,38 zł

Papier ryżowy może być wykorzystany do przyrządzania wietnamskich placków zwanych Banh Trang. 

Taniej -8%

16,04 zł 17,44 zł

Papier ryżowy służy głównie do przyrządzenia summer rolls (ruloniki wypełnione farszem z surowych składników, niepoddanych obróbce cieplnej) lub spring rolls (ruloniki wypełnione farszem i smażone na gorącym tłuszczu do uzyskania złotawego odcienia i odpowiedniej chrupkości). 

9,95 zł

Ekologiczne pieczywo chrupkie ryżowo-kukurydziane.

14,92 zł

Bezglutenowa mieszanka do wypieku chleba, bułek, bagietek, pizzy.

11,99 zł

Płynna tortilla marki Amaizin. Idealna dla dzieci. 6 placków w paczce.Pieczywo ekologiczne

Najwyższa jakość produktów żywnościowych związana jest z zastosowaniem ekologicznych, naturalnych składników oraz starannie przemyślanym procesem produkcji. Ekologiczne pieczywo, dostępne w naszej ofercie jest zaliczane do wysokogatunkowej, zdrowej żywności. Chrupkie pieczywo orkiszowe, kukurydziane, ryżowe oraz tradycyjne, wyróżnia się doborem wyselekcjonowanych składników, gwarantujących doskonały smak.

Pieczywo zgodnie ze zdrowym stylem życia

W naszym asortymencie znajdziesz świeże pieczywo, produkty chrupkie oraz chleb tostowy ekologiczny, pozbawione dodatków konserwujących, barwiących oraz spulchniających.

Sprawdź ofertę takich producentów eko pieczywa, jak:

  • EkoWital,
  • ECOR,
  • Farma Świętokszyska, 
  • Fiorentini,
  • Terrasana,
  • Papagrin,
  • Schär.

Najwyższa jakość gotowych produktów oraz mieszanek do wypieku chleba i wrapów sprawia, że z naszymi produktami łatwiej dbać o zdrowie i kondycję. Zadbaj o zdrowie, wybierając pieczywo ekologiczne uznanych marek. 

Góra