Syropy do rozcieńczania

Łącznie produktów: 23
8,92 zł

Syrop ten jest bogaty w witaminę C i E, olejki eteryczne oraz sole mineralne.

15,00 zł

Domowy syrop aroniowy przygotowany bezpośrednio z owoców, bez użycia konserwantów. Idealny do deserów, napojów i jogurtów.

14,10 zł

Syrop truskawkowy jest bardzo smaczny, orzeźwiający i stanowi bogate źródło witamin i minerałów (szczególnie potasu i witaminy C) oraz przeciwutleniaczy.

12,99 zł

Syrop z pigwowca jest bardzo bogaty w witaminę C.

20,11 zł

Ekologiczny syrop tłoczony ze świeżych, czarnych porzeczek z dodatkiem cukru trzcinowego. Produkt pasteryzowany.

12,83 zł

Owoce żurawiny zawierają duże ilości witamin, soli mineralnych, błonnika oraz związków bioaktywnych które warunkują działanie przeciwutleniające i przeciwdrobnoustrojowe wciągów i ekstraktów żurawinowych.

8,92 zł

Polecany jako smakowo - witaminowy dodatek herba i różnych innych napojów.

9,65 zł

Syrop różano-malinowy to optymalne połączenie zalet owoców róży oraz malin, dzięki zharmonizowanej mieszance owoców, jest bogaty w witaminę C.

12,92 zł

Ekologiczny sok tłoczony ze świeżego, czarnego bzu z dodatkiem cukru trzcinowego. Produkt pasteryzowany.

9,30 zł

Syrop malinowy ma wysoką wartość leczniczą i smakową. Stosowany wraz z nektarem lub sokiem z owoców róży jest nieoceniony w walce z przeziębieniem, grypą i katarem. Działa napotnie i przeciwgorączkowo.

15,91 zł

Jest to syrop naturalnie wytworzony z soku z  malin. Uzyskany syrop, dosładza się syropem z agawy odpowietrza się, rozlewa do butelek i pasteryzuje, po czym schładza. 

30,25 zł

Z syropu z kwiatów bzu można przyrządzać napoje o oryginalnym, orzeźwiającym smaku, może służyć jako dodatek do potraw i deserów. 

10,60 zł

Syrop z czarnych jagód wyróżnia się doskonałym smakiem, jak również wartościami odżywczymi, jest bardzo bogaty w antocyjany. Sporządzony został z owoców leśnych zebranych w najczystszych regionach kraju.

9,10 zł

Syrop z czarnego bzu to produkt najwyższej jakości, sporządzony z owoców zebranych w najczystszych regionach kraju. Jego właściwości lecznicze znane są od dawien dawna.

10,69 zł

Ekologiczny syrop do słodzenia z truskawek.

9,10 zł

Domowy syrop aroniowy przygotowany bezpośrednio z owoców, bez użycia konserwantów. Idealny do deserów, napojów i jogurtów.

13,50 zł

Syrop żurawinowy można stosować jako dodatek do wszelkich napojów. Jest on niezwykle bogaty w β-karoten, wspomaga leczenie niedoborów witaminy A w organizmie, a w leczeniu schorzeń układu moczowego jest niezastąpiony.

31,63 zł

Ekologiczny syrop do rozcieńczania z owoców maliny. Malina uważana jest za jeden z najzdrowszych owoców.

14,77 zł

Ekologiczny syrop do rozcieńczania z owoców maliny. Malina uważana jest za jeden z najzdrowszych owoców.

12,77 zł

Ekologiczny syrop malinowy. Idealny do rozrobienia z wodą lub do drinków.

12,77 zł

Ekologiczny syrop z czarnego bzu. Idealny do rozrobienia z wodą lub do drinków.Góra