Syropy do rozcieńczania

Łącznie produktów: 21
10,97 zł

Syrop ten jest bogaty w witaminę C i E, olejki eteryczne oraz sole mineralne.

17,37 zł

Domowy syrop aroniowy przygotowany bezpośrednio z owoców, bez użycia konserwantów. Idealny do deserów, napojów i jogurtów.

19,23 zł

Syrop malinowy ma wysoką wartość leczniczą i smakową. Stosowany wraz z nektarem lub sokiem z owoców róży jest nieoceniony w walce z przeziębieniem, grypą i katarem. Działa napotnie i przeciwgorączkowo.

19,54 zł

Ekologiczny sok tłoczony ze świeżego, czarnego bzu z dodatkiem cukru trzcinowego. Produkt pasteryzowany.

46,16 zł

Ekologiczny syrop do rozcieńczania z owoców maliny. Malina uważana jest za jeden z najzdrowszych owoców.

23,62 zł

Ekologiczny syrop do rozcieńczania z owoców maliny. Malina uważana jest za jeden z najzdrowszych owoców.

14,51 zł

Syrop z pigwowca jest bardzo bogaty w witaminę C.

23,14 zł

Ekologiczny syrop tłoczony ze świeżych, czarnych porzeczek z dodatkiem cukru trzcinowego. Produkt pasteryzowany.

24,59 zł

Jest to syrop naturalnie wytworzony z soku z  malin. Uzyskany syrop, dosładza się syropem z agawy odpowietrza się, rozlewa do butelek i pasteryzuje, po czym schładza. 

24,37 zł

Syrop z płatków róży to niepowtarzalny aromat kwiatowy i słodki smak. Doskonały jako dodatek do herbaty, przyciąga oryginalnym zapachem.

13,96 zł

Ekologiczny syrop z czarnego bzu. Idealny do rozrobienia z wodą lub do drinków.

17,37 zł

Syrop truskawkowy jest bardzo smaczny, orzeźwiający i stanowi bogate źródło witamin i minerałów (szczególnie potasu i witaminy C) oraz przeciwutleniaczy.

19,23 zł

Syrop z czarnego bzu to produkt najwyższej jakości, sporządzony z owoców zebranych w najczystszych regionach kraju. Jego właściwości lecznicze znane są od dawna.

23,17 zł

Ekologiczny syrop malinowy. Idealny do rozrobienia z wodą lub do drinków.

23,14 zł

Z syropu z kwiatów bzu można przyrządzać napoje o oryginalnym, orzeźwiającym smaku, może służyć jako dodatek do potraw i deserów. 

13,96 zł

Owoce żurawiny zawierają duże ilości witamin, soli mineralnych, błonnika oraz związków bioaktywnych które warunkują działanie przeciwutleniające i przeciwdrobnoustrojowe wciągów i ekstraktów żurawinowych.

14,81 zł

Polecany jako smakowo - witaminowy dodatek herba i różnych innych napojów.

19,23 zł

Syrop różano-malinowy to optymalne połączenie zalet owoców róży oraz malin, dzięki zharmonizowanej mieszance owoców, jest bogaty w witaminę C.

19,23 zł

Syrop Różany to wspaniały owocowy bukiet, harmonia łagodnego smaku i aromatu. Można go stosować do sporządzania orzeźwiających i wzmacniających napojów witaminowych. Syrop różany to także świetny witaminowy sos do sałatek owocowych, deserów i innych potraw.

18,06 zł

Syrop z czarnej porzeczki bardzo smaczny i idealny do wszelkiego rodzaju deserów i napojów. Syrop bogaty w antocyjany, zawierający również naturalną witaminę C.Góra