Konfitury

Łącznie produktów: 18
18,70 zł

Ekologiczna konfitura truskawkowa z dodatkiem cynamonu słodzona cukrem trzcinowym.

16,55 zł

Przepyszna konfitura z owoców mango słodzona sokiem z agawy i sokiem jabłkowym. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

23,32 zł

Ekologiczna konfitura jagodowa z sokiem cytryny.

16,55 zł

Przepyszna konfitura truskawkowa słodzona sokiem z agawy i sokiem jabłkowym. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

17,86 zł

Przepyszna konfitura z malin słodzona sokiem z agawy i sokiem jabłkowym. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

16,55 zł

Przepyszna konfitura wiśniowa słodzona sokiem z agawy i sokiem jabłkowym. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

23,73 zł

Ekologiczna konfitura malinowa słodzona cukrem trzcinowym.

17,97 zł

Ekologiczna konfitura wiśniowa z dodatkiem imbiru słodzona cukrem trzcinowym.

Taniej -8%

23,66 zł 25,71 zł

Konfitura z płatków róży to 'królewski' dodatek do pączków lub innych ciast oraz deserów.

13,43 zł

Ekologiczna konfitura z czarnej jagody.

12,65 zł

Ekologiczna Jagoda Pychotka 80% owoców, pasteryzowana. Owocowy produkt do smarowania sporządzony z 80 g owoców jagody czarnej na 100 g wyrobu gotowego.

18,10 zł

Przepyszna konfitura z czarnych jagód słodzona sokiem z agawy i sokiem jabłkowym. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

24,63 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców malin z dodatkiem cukru trzcinowego. Smak słodko-kwaśny charakterystyczny dla owoców malin, barwa zbliżona do barwy owoców.

21,10 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców truskawki z dodatkiem cukru trzcinowego. Smak słodko-kwaśny charakterystyczny dla owoców truskawki.

10,80 zł

Sporządzono z 80 g owoców na 100g produktu.

12,52 zł

Jędrne owoce, dużo większe od jagód, zamknięte w słoiczku w postaci konfitury.

13,30 zł

Ekologiczna konfitura żurawinowa.

11,26 zł

Produkt bez dodatku cukru. Zawiera wysoką zawartość błonnika naturalnego. Receptura opracowana z udziałem Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.Domowych konfitur smak

Zamknięte w słoikach smaki lata są osłodą jesienno-zimowych wieczorów i poranków. Najpyszniejsze konfitury mogą być stworzone z różnych gatunków krajowych lub egzotycznych owoców. Każdy więc znajdzie wśród nich swój ulubiony smak konfitur

Najlepsze konfitury z lasu i sadu

Gdyby przeprowadzić konkurs na ulubione konfitury Polaków, na liście nie mogłoby zabraknąć owocowych przetworów z takich owoców, jak:

  • truskawka,

  • śliwka,

  • wiśnia,

  • czarna porzeczka,

  • jagoda.

Każdy smak ma rzeszę swoich wiernych fanów i dostarcza nam nie tylko rozkoszy dla podniebienia, ale także sporej porcji niezbędnych dla zdrowia witamin. Wysokiej jakości, ekologiczne przetwory owocowe od najlepszych producentów smakują jak domowej roboty konfitury babci. Producenci tacy jak: Dary Natury, Owocowy Dom, Sad Danków do sporządzania przepysznych i naturalnie słodkich przetworów wykorzystują wyłącznie owoce pochodzące z plantacji ekologicznych. 

Egzotyka w słoiku konfitur

Miłośnicy nowych smaków ucieszą się faktu, że oprócz powszechnie znanych w naszym kraju powideł BIO z rodzimych owoców, w sprzedaży dostępne są także konfitury z mango, musy z moreli czy brzoskwini. Jasne, w Polsce rosną też morele i brzoskwinie, ale tradycyjne polskie konfitury śliwkami stoją. :)
Konfitury, dżemy, musy i inne przetwory owocowe są idealnymi smarowidłami do śniadaniowych kanapek czy obiadowych naleśników. Słoiczki pełne naturalnych smaków ekologicznych konfitur oferuje m.in. Allos.

Góra