Przetwory Owocowe

Łącznie produktów: 109
10,14 zł

Ekologiczny deser owocowy. Połączenie jabłka z morelą to idealne połączenie pełne smaku.

10,14 zł

Ekologiczny deser owocowy. Połączenie jabłka z truskawką to idealne połączenie pełne smaku.

12,85 zł

Ekologiczne cytryny z imbirem w syropie.

14,62 zł

Dżem truskawkowy bez cukru wyprodukowany został z owoców pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

13,23 zł

Dżem wiśniowy bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

13,23 zł

Dżem malinowy bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

13,23 zł

Dżem jagodowy bez cukru nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

13,98 zł

Przepyszna konfitura z owoców mango słodzona sokiem z agawy i sokiem jabłkowym. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

13,23 zł

Dżem czarna porzeczka bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy.

14,24 zł

Przepyszna konfitura z moreli słodzona sokiem z agawy i sokiem jabłkowym. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

14,82 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców truskawki z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

16,64 zł

Przepyszna konfitura z malin słodzona sokiem z agawy i sokiem jabłkowym. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

18,23 zł

Ekologiczne owoce śliwki bez dodatku cukru. Produkt zawiera wyłącznie cukry naturalnie występujące w owocach. 

16,27 zł

Przepyszna konfitura truskawkowa słodzona sokiem z agawy i sokiem jabłkowym. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

13,23 zł

Dżem z owoców leśnych bez cukru nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza udanej kompozycji malin, jeżyn, czarnych jagód i czarnej porzeczki.

12,98 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców czarnej porzeczki z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

18,23 zł

Ekologiczne owoce truskawki bez dodatku cukru.

18,23 zł

Ekologiczne owoce wiśni bez dodatku cukru. 

13,98 zł

Przepyszna konfitura wiśniowa słodzona sokiem z agawy i sokiem jabłkowym. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

Taniej -8%

24,11 zł 26,21 zł

Konfitura z płatków róży to 'królewski' dodatek do pączków lub innych ciast oraz deserów.

15,95 zł

Ekologiczna czarna porzeczka bez dodatku cukru.

Świeże i zdrowe – przetwory owocowe Bio do Twojej spiżarni!

W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodną gamę przetworów owocowych, dzięki którym zasmakujesz pełni lata również w chłodniejsze dni. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów, oferta przetworów zawiera:

  • dżemy
  • konfitury
  • powidła
  • owoce w syropie
  • musy
  • ekologiczne owoce w słoiczkach
  • desery owocowe

Nasze owocowe przetwory bio nie zawierają dodatków, substancji konserwujących, a większość z nich jest słodzona naturalnie, lub bez użycia szkodliwych cukrów. Dzięki temu możesz cieszyć się ich naturalnym, bogatym smakiem.

Postaw na jakość – owocowe przetwory wyłącznie od najlepszych producentów!

Asortyment sklepu stanowią głównie ekologiczne przetwory, pochodzące od sprawdzonych i zaufanych producentów żywności bio. Naszą ofertę produktów wyróżnia starannie opracowana receptura oraz wysoka zawartość składników odżywczych. Znajdziesz tu przetwory owocowe Bio znanych marek jak Dary NaturyBio Food czy Runoland. Dla fanów wyrafinowanych smaków przygotowaliśmy wyjątkowe przetwory jak dżemy z sycylijskich owoców cytrusowych firmy Agriscilia albo kremy Batom na bazie mango lub daktyli o wyjątkowo aksamitnej konsystencji. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Góra