Przetwory Owocowe

Łącznie produktów: 60
14,81 zł

Ekologiczne cytryny z imbirem w syropie.

14,92 zł

Dżem truskawkowy bez cukru wyprodukowany został z owoców pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

14,92 zł

Dżem wiśniowy bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

14,92 zł

Dżem malinowy bez cukru wyprodukowany został ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

14,92 zł

Dżem jagodowy bez cukru nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie.

18,70 zł

Ekologiczna konfitura truskawkowa z dodatkiem cynamonu słodzona cukrem trzcinowym.

25,59 zł

Ekologiczne powidła ze śliwek węgierek bez dodatku cukru.

16,55 zł

Przepyszna konfitura z owoców mango słodzona sokiem z agawy i sokiem jabłkowym. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

23,32 zł

Ekologiczna konfitura jagodowa z sokiem cytryny.

19,36 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców truskawki z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

16,55 zł

Przepyszna konfitura truskawkowa słodzona sokiem z agawy i sokiem jabłkowym. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

17,86 zł

Przepyszna konfitura z malin słodzona sokiem z agawy i sokiem jabłkowym. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

16,55 zł

Przepyszna konfitura wiśniowa słodzona sokiem z agawy i sokiem jabłkowym. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

14,92 zł

Dżem z owoców leśnych bez cukru nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, a słodzony jest naturalnym, zagęszczonym syropem z agawy, co docenią osoby lubiące zjeść coś słodkiego, a równocześnie dbające o prawidłowe odżywianie. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza udanej kompozycji malin, jeżyn, czarnych jagód i czarnej porzeczki.

23,73 zł

Ekologiczna konfitura malinowa słodzona cukrem trzcinowym.

25,59 zł

Ekologiczne owoce truskawki bez dodatku cukru.

19,36 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców czarnej porzeczki z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

17,97 zł

Ekologiczna konfitura wiśniowa z dodatkiem imbiru słodzona cukrem trzcinowym.

23,80 zł

Ekologiczne owoce wiśni bez dodatku cukru. 

Taniej -8%

23,66 zł 25,71 zł

Konfitura z płatków róży to 'królewski' dodatek do pączków lub innych ciast oraz deserów.

29,07 zł

Ekologiczny dżem z owoców borówki amerykańskiej bez dodatku cukru.

21,10 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców jagód z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

13,43 zł

Ekologiczna konfitura z czarnej jagody.

8,63 zł

Produkt przygotowany jest tak, aby zachowane były wszystkie cenne składniki znajdujące się w owocach róży.

22,96 zł

Wyśmienity ekologiczny mus z moreli dojrzewających we włoskim słońcu.

17,56 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców aronii z dodatkiem koncentratu jabłkowego.

16,48 zł

Ekologiczne brzoskwinie w zalewie półsłodkiej. Idealne do bezpośredniego spożycia jako kompot, dodatek do deserów, ciast, lodów.

12,65 zł

Ekologiczna Jagoda Pychotka 80% owoców, pasteryzowana. Owocowy produkt do smarowania sporządzony z 80 g owoców jagody czarnej na 100 g wyrobu gotowego.

25,24 zł

Wyśmienity ekologiczny mus z truskawek dojrzewających we włoskim słońcu.

23,73 zł

Wyśmienity ekologiczny mus z fig i cytryn dojrzewających we włoskim słońcu.

20,62 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców jeżyny z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH.

18,10 zł

Przepyszna konfitura z czarnych jagód słodzona sokiem z agawy i sokiem jabłkowym. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

25,59 zł

Ekologiczne owoce malin bez dodatku cukru.

24,63 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców malin z dodatkiem cukru trzcinowego. Smak słodko-kwaśny charakterystyczny dla owoców malin, barwa zbliżona do barwy owoców.

13,55 zł

Kawałki ekologicznego ananasa w słodkiej zalewie.

4,08 zł

Przecier z gruszek uzyskany z przetwarzania zdrowych i wybranych owoców, pozbawionego części niejadalnych. Pakowanie w Doypack, zamknięte po obróbce cieplnej.

18,76 zł

Ekologiczna marmolada z sycylijskich mandarynek.

20,02 zł

Produkt otrzymany przez gotowanie owoców moreli z dodatkiem koncentratu jabłkowego w celu otrzymania odpowiedniego poziomu pH. Utrwalony przez pasteryzację w hermetycznie zamkniętych opakowaniach szklanych. 100 g produktu sporządzono z 80 g owoców moreli. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

21,10 zł

Produkt otrzymany przez odszypułkowanie owoców truskawki z dodatkiem cukru trzcinowego. Smak słodko-kwaśny charakterystyczny dla owoców truskawki.

Świeże i zdrowe – przetwory owocowe Bio do Twojej spiżarni!

W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodną gamę przetworów owocowych, dzięki którym zasmakujesz pełni lata również w chłodniejsze dni. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów, oferta przetworów zawiera:

  • dżemy
  • konfitury
  • powidła
  • owoce w syropie
  • musy
  • ekologiczne owoce w słoiczkach
  • desery owocowe

Nasze owocowe przetwory bio nie zawierają dodatków, substancji konserwujących, a większość z nich jest słodzona naturalnie, lub bez użycia szkodliwych cukrów. Dzięki temu możesz cieszyć się ich naturalnym, bogatym smakiem.

Postaw na jakość – owocowe przetwory wyłącznie od najlepszych producentów!

Asortyment sklepu stanowią głównie ekologiczne przetwory, pochodzące od sprawdzonych i zaufanych producentów żywności bio. Naszą ofertę produktów wyróżnia starannie opracowana receptura oraz wysoka zawartość składników odżywczych. Znajdziesz tu przetwory owocowe Bio znanych marek jak Dary NaturyBio Food czy Runoland. Dla fanów wyrafinowanych smaków przygotowaliśmy wyjątkowe przetwory jak dżemy z sycylijskich owoców cytrusowych firmy Agriscilia albo kremy Batom na bazie mango lub daktyli o wyjątkowo aksamitnej konsystencji. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Góra