Zestawy Manuka

W zestawie taniej!

W zestawie powinno być taniej...i u nas tak właśnie jest. Miód Manuka ma swoją cenę a wielu z Was, drodzy miodowi fani, kupuje więcej niż jeden miód w zamówieniu - więc oferta zestawu miodu Manuka jest właśnie dla Was! 

Łącznie produktów: 4

Taniej 127,00 zł

(2)
477,00 zł 604,00 zł

Zestaw dwóch Miodów Manuka 400+ 500g, dla osób nastawionych na długofalowe stosowanie miodu w codziennej diecie.

Taniej 57,00 zł

(2)
753,00 zł 810,00 zł

Ekonomiczny zestaw Miodów Manuka o najwyższym stężeniu MGO 550+, polecany przy długofalowej kuracji.

Taniej 87,00 zł

1 117,00 zł 1 204,00 zł

Ekonomiczny zestaw Miodów Manuka o najwyższym stężeniu MGO 550+, polecany przy długofalowej kuracji.

Taniej 192,00 zł

714,00 zł 906,00 zł

Zestaw trzech Miodów Manuka 400+ 500g, dla osób nastawionych na długofalowe stosowanie miodu w codziennej diecie.W zestawie taniej!

Zastanów się, ile razy w swoim życiu widziałeś takie hasło. Z pewnością zbyt wiele, by nadal robiło na Tobie wrażenie. My jednak spróbujemy starym sloganem przekonać Cię, że rzeczywiście w zestawie jest taniej. Nasi księgowi, niczym pracowite pszczoły, dokonali skomplikowanych obliczeń i oto one: ceny tak apetyczne, że aż palce lizać! Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób gromadzi miody (i wcale nas to nie dziwi). Nauczeni Puchatkowym doświadczeniem sami trzymamy w naszej spiżarni kilka dodatkowych baryłek pysznego „mjotku” na czarną godzinę. Właśnie dla takich miodożerców przygotowaliśmy nasze cudne zestawy miodów Manuka. W zestawie nie tylko taniej, lecz i przesyłka jest darmowa! To jak, skusisz się? ;-)

Zestawy miodów Manuka na prezent

Wiemy, że cudownie jest pałaszować miód Manuka we własnych czterech kątach, lecz równie przyjemne jest dzielenie się tą naturalną słodyczą z innymi. Zestawy miodów Manuka są często wybierane na prezent z okazji urodzin, świąt czy ślubu. Jeśli nie chcesz po raz kolejny kupować tacie zestawu kosmetyków, tym razem podaruj mu zestaw zdrowych miodów prosto z Nowej Zelandii! Miód Manuka można podarować także nowożeńcom, zamiast kwiatów czy butelki wina. Moglibyśmy tak wyliczać bez końca, bo przecież nie ma takiej okazji, na którą nie nadawałby się miód Manuka!

Jeden dla mnie, jeden dla ciebie

Zamawiasz miody dla kilku osób? Wybierając zestaw, zapłacicie mniej za taką samą ilość i jakość. Może właśnie nadszedł ten moment, by zarazić przyjaciółkę miłością do nowozelandzkiego miodu? A może masz przyjaciela, który wie wszystko o właściwościach miodu Manuka, lecz jeszcze nigdy go nie próbował, bo zawsze było „za drogo”? To idealna okazja, by w końcu mu to umożliwić! W Świecie Miodów dbamy o jakość i różnorodność, dlatego zestawy słynnych miodów Manuka Health możesz kupić w wielu intrygujących konfiguracjach. Hej, nie znalazłeś zestawu, jaki chciałbyś kupić? Daj nam znać, a być może już wkrótce Twój wymarzony zestaw pojawi się w naszym sklepie miodowym!

Miód Manuka cena

Cena miodu manuka jest wysoka, wiemy że wielu z Was stosuje Manukę regularnie i jest to dość duży wydatek. Rozumiemy to...stąd nasza oferta zestawów, która pozwala zaoszczędzić znaczne kwoty. 

Góra