Warzywne Pozostałe

Łącznie produktów: 25
6,49 zł

Ekologiczny sok z buraków i selerów kiszonych.

26,35 zł

Surowcem używanym w kosmetologii są świeże liście i szczyty pędów, z których otrzymuje się płyn.

29,30 zł

Nazwa „Skrzyp” pochodzi od charakterystycznego „skrzypnięcia” jakie wydaje z siebie ta roślina pod wpływem przydepnięcia.

28,49 zł

Czarna Rzepa zawiera witaminy z grupy B oraz witaminy C i A. Jest źródłem dobrze przyswajalnych pierwiastków: potasu, żelaza, magnezu, cynku i wapnia.

46,80 zł

Ekologiczny sok z korzenia kurkumy Specjalnie wyselekcjonowane korzenie kurkumy przetworzone w delikatnym procesie nadają intensywny aromat. 

29,30 zł

Ostropest, jest to roślina jednoroczna z rodziny astrowatych, występująca w całym basenie Morza Śródziemnego, blisko spokrewniona ze słonecznikiem.

26,25 zł

Naturalny sok z liści szpinaku.

26,99 zł

Lucerna jest źródłem chlorofilu który ma działanie alkalizujące i oczyszczające - utrzymuje zdrową florę bakteryjną jelit.

13,00 zł

Ekologiczny sok pomidorowy.

32,51 zł

Głóg zawiera bioflawonoidy, które m.in. wspomagają działanie witaminy C i wykazują działanie wzmacniające układ krwionośny oraz kwasy organiczne.

26,99 zł

Naturalny sok z liści jarmużu.

6,62 zł

Sok z ekologicznej kapusty czerwonej z dodatkiem moringi i soli. Tłoczony, nie z koncentratu.

5,03 zł

Ekologiczny sok z kiszonej kapusty. Opakowanie zawiera 1 sugerowaną porcję produktu. Rozwarstwienie produktu jest naturalnym procesem i nie stanowi wady.

18,95 zł

Ekologiczny sok z korzenia imbiru. Specjalnie wyselekcjonowane korzenie imbiru przetworzone w delikatnym procesie nadają intensywny aromat. 

26,35 zł

Łopian to doskonały naturalny sposób pielęgnacji włosów. Odżywia osłabioną i uszkodzoną strukturę włosa, wzmacnia cebulki, stymuluje porost włosów i hamuje ich wypadanie.

6,43 zł

Ekologiczny sok z marchwi i jabłek. Idealny dla dzieci.

6,43 zł

Sok ten uzyskuje się poprzez bezpośrednie tłoczenie soku z pomidorów.

11,85 zł

Ekologiczny sok z czosnku niedźwiedziego.

4,91 zł

Produkt pasteryzowany. Smak soku zależy od odmiany  owoców i ziół. Mętność i osad to zjawisko naturalne (naturalna pozostałość drobnych cząstek miąższu). Zawiera naturalnie występujące cukry.

9,74 zł

Sok z ekologicznego jarmużu z dodatkiem imbiru.

10,82 zł

Produkt pasteryzowany. Przed spożyciem wstrząsnąć.

6,62 zł

Sok NFC - tłoczony, nie z koncentratu. Produkt pasteryzowany.

9,68 zł

Zawiera witaminy C, B12, B6 nieocenione w zimowej walce z drobnoustrojami. Wzmacnia odporność organizmu na stres. Jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mózgu.Góra