Warzywne Pozostałe

Łącznie produktów: 17
6,72 zł

Sok ten uzyskuje się poprzez bezpośrednie tłoczenie soku z pomidorów.

15,22 zł

Ekologiczny sok pomidorowy.

5,96 zł

Ekologiczny sok z marchwi i jabłek. Idealny dla dzieci.

29,30 zł

Nazwa „Skrzyp” pochodzi od charakterystycznego „skrzypnięcia” jakie wydaje z siebie ta roślina pod wpływem przydepnięcia.

28,49 zł

Czarna Rzepa zawiera witaminy z grupy B oraz witaminy C i A. Jest źródłem dobrze przyswajalnych pierwiastków: potasu, żelaza, magnezu, cynku i wapnia.

26,25 zł

Naturalny sok z liści szpinaku.

26,99 zł

Lucerna jest źródłem chlorofilu który ma działanie alkalizujące i oczyszczające - utrzymuje zdrową florę bakteryjną jelit.

10,18 zł

Sok z ekologicznego jarmużu z dodatkiem imbiru.

6,59 zł

Sok z ekologicznej kapusty czerwonej z dodatkiem moringi i soli. Tłoczony, nie z koncentratu.

5,25 zł

Ekologiczny sok z kiszonej kapusty. Opakowanie zawiera 1 sugerowaną porcję produktu. Rozwarstwienie produktu jest naturalnym procesem i nie stanowi wady.

6,78 zł

Sok NFC - tłoczony, nie z koncentratu. Produkt pasteryzowany.

9,81 zł

Zawiera witaminy C, B12, B6 nieocenione w zimowej walce z drobnoustrojami. Wzmacnia odporność organizmu na stres. Jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mózgu.

32,51 zł

Głóg zawiera bioflawonoidy, które m.in. wspomagają działanie witaminy C i wykazują działanie wzmacniające układ krwionośny oraz kwasy organiczne.

12,50 zł

Ekologiczny sok z czosnku niedźwiedziego.

20,58 zł

Ekologiczny sok z korzenia imbiru. Specjalnie wyselekcjonowane korzenie imbiru przetworzone w delikatnym procesie nadają intensywny aromat. 

35,32 zł

Smak soku zależy od odmiany owoców i warzyw. Mętność i osad są zjawiskiem naturalnym (pozostałość drobnych cząsteczek miąższu). Zawiera naturalnie występujące cukry. Sok pasteryzowany.Góra