Warzywne Pozostałe

Łącznie produktów: 12
6,38 zł

Sok ten uzyskuje się poprzez bezpośrednie tłoczenie soku z pomidorów.

6,38 zł

Ekologiczny sok z marchwi i jabłek. Idealny dla dzieci.

14,39 zł

Ekologiczny sok z dojrzałych pomidorów.

20,32 zł

Ekologiczny sok z korzenia imbiru. Specjalnie wyselekcjonowane korzenie imbiru przetworzone w delikatnym procesie nadają intensywny aromat. 

38,32 zł

Ekologiczny sok z korzenia kurkumy Specjalnie wyselekcjonowane korzenie kurkumy przetworzone w delikatnym procesie nadają intensywny aromat. 

9,71 zł

Sok z ekologicznego jarmużu z dodatkiem imbiru.

5,70 zł

Ekologiczny sok z kiszonej kapusty. Opakowanie zawiera 1 sugerowaną porcję produktu. Rozwarstwienie produktu jest naturalnym procesem i nie stanowi wady.

12,49 zł

Ekologiczny sok z czosnku niedźwiedziego.

9,34 zł

Zawiera witaminy C, B12, B6 nieocenione w zimowej walce z drobnoustrojami. Wzmacnia odporność organizmu na stres. Jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mózgu.

54,13 zł

Smak soku zależy od odmiany owoców i warzyw. Mętność i osad są zjawiskiem naturalnym (pozostałość drobnych cząsteczek miąższu). Zawiera naturalnie występujące cukry. Sok pasteryzowany.

Taniej -20%

22,79 zł 28,49 zł

Czarna Rzepa zawiera witaminy z grupy B oraz witaminy C i A. Jest źródłem dobrze przyswajalnych pierwiastków: potasu, żelaza, magnezu, cynku i wapnia.

Taniej -20%

26,01 zł 32,51 zł

Głóg zawiera bioflawonoidy, które m.in. wspomagają działanie witaminy C i wykazują działanie wzmacniające układ krwionośny oraz kwasy organiczne.Góra