Kosmetyki Manuka

Łącznie produktów: 1


Naturalne kosmetyki z miodem Manuka

Wiele produktów spożywczych znajduje swoje zastosowanie w codziennej pielęgnacji. Warto wspomnieć choćby o gorzkiej czekoladzie, która jest chętnie wykorzystywana do masażu, czy o zielonym ogórku, przynoszącym ulgę zmęczonym i spuchniętym oczom. Jednak żaden produkt nie jest w stanie dorównać miodom, które pracowite pszczoły produkują z nektaru najwspanialszych roślin. W Świecie Miodów cenimy zarówno rodzime produkty pszczelarskie, jak i słynne miody, które przybyły do nas z drugiej półkuli. Mamy na myśli oczywiście nowozelandzkie miody Manuka, które pokochaliśmy za ich niezwykły smak i wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne. Kosmetyki z miodem Manuka to odrobina luksusu, po którą warto sięgać na zakończenie każdego dnia.

Miodowa pielęgnacja skóry i włosów

Miód wykorzystywany jest do zabiegów pielęgnacyjnych od stuleci. Aby zachować piękną i młodą skórę kąpieli w mleku i miodzie zażywała Kleopatra, a cesarzowa Poppea nakładała mleczno-miodową maseczkę na twarz. Cudowne właściwości miodu wykorzystywała też słynna Szeherezada, autorka pierwszego peelingu na bazie miodu i orzechów. Dziś coraz częściej wracamy do korzeni i sięgamy po produkty naturalne. Kosmetyki z miodem Manuka, takie jak kremy, balsamy, szampony, olejki czy mydła, powstają ze specjalnie wyselekcjonowanych składników w precyzyjnie odmierzonych proporcjach. Naturalna pielęgnacja kosmetykami z miodem Manuka wygładza, nawilża, regeneruje i odżywia skórę oraz włosy.

Kosmetyki z miodem Manuka, jadem pszczelim i olejkiem

Starannie dobieramy miodowe kosmetyki do naszej oferty, dbając o to, by wyróżniały się najwyższą zawartością nowozelandzkiego złota. W tym celu sięgamy do skarbnic najsłynniejszych producentów, takich jak Parrs, Bee Pure czy Manuka Health. Kosmetyki dostępne w naszym sklepie z miodami zawierają nie tylko naturalny miód Manuka, lecz także jad pszczeli czy olejek z liści nowozelandzkiej Manuki. Poszczególne produkty zostały też wzbogacone o kompleksy cennych witamin, ekstrakty roślinne i inne składniki o działaniu odżywczo-regenerującym.

Góra