Nutrisslim

Łącznie produktów: 20

Połączenie trzech rodzajów zbóż, owoców oraz nasion.

BIO AFTER MEAL slim supermix, to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie sproszkowane składniki roślinne.

Ashwagandha Powder, to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie sproszkowany ekologiczny korzeń witanii ospałej Withania somnifera. Witania ospała znana jest również pod nazwą Ashwagandha.

Oczyszczające muesli o wysokiej zawartości błonnika.

Deser czekoladowy RAW z nasionami Chia.

Chlorella to słodkowodne glony. W porównaniu ze spiruliną zawiera mniej białka, ale dużo więcej chlorofilu.

Doskonałe źródło białka i błonnika.

Woda kokosowa w proszku, to doskonałe źródło substancji odżywczych i energii dla każdego.

Brązowe algi oceaniczne oczyszczające ciało.

Cat's claw powder  (Koci Pazur) inaczej Vilcacora,  to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie sproszkowaną korę czepoty puszystej  Uncaria tomentosa.

Pełnowartościowe białko roślinne o smaku czekolady w postaci koktajlu. Zawiera 63% białka z groszku, pełnoziarnistego ryżu, chia i komosy ryżowej.

Kompleksowy, odżywczy koktajl, o wyśmienitym smaku i kremowej konsystencji. Dostarcza organizmowi pełnowartościowe białko, błonnik i niezbędne kwasy tłuszczowe, które zaspokajają głód.

Marakuja, to bogactwo roślinnych składników odżywczych, antyoksydantów, karotenu i witaminy C. Rośnie w Brazylii, Paragwaju i północnej Argentynie.

Organiczna forma siarki.

Nasiona babki płesznik pochodzą z Indii. Pomagają regulować trawienie, zawierają duże ilości nierozpuszczalnego błonnika.

Doskonałe kremowe połączenie owsa, białka konopnego, nasion chia i cukru kokosowego. Owsianka jest polecana sportowcom i osobom aktywnym ze względu na wysoką zawartość białka.

Mieszanka ziołowa do odnowy skóry ciała.

Speed Up Metabolism Supertmix, to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie sproszkowane składniki roślinne.

Spirulina, to niebiesko-zielone glony, uważane za jedno z najstarszych organizmów na Ziemi. Rośnie zarówno w  wodzie słonej, jak i słodkiej. Ceniona za wysoką zawartość białka.



Góra